Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 .....
Автор: charm   
Дата:   28-01-10 00:15

http://vbox7.com/play:4b8a580a


Отговори на това съобщение
 Re: .....
Автор: IvoZafirov   
Дата:   28-01-10 00:29

Малкия с посиненото око дето искал да стане учител по човека и обществото [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: .....
Автор: asahi   
Дата:   28-01-10 00:31

Залата на Рейнбоу Плаза.

Отговори на това съобщение
 Re: .....
Автор: charm   
Дата:   28-01-10 00:32

и мен той впечатли много [smilie24]
представих си го голям... и учител по човека и общество .............

невероятно, какво могат 20 минути да направят с човек...

Отговори на това съобщение
 Re: .....
Автор: iPonche   
Дата:   28-01-10 01:08

Ох, нямам какво да кажа [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: .....
Автор: Marillion   
Дата:   28-01-10 01:21

[smilie24] [smilie24] [smilie24]

Радвам се, че се говори на тази тема.

Отговори на това съобщение
 Re: .....
Автор: BlueHello   
Дата:   28-01-10 01:41

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: .....
Автор: Safira   
Дата:   28-01-10 01:52

[smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: .....
Автор: kevi53   
Дата:   28-01-10 07:28

Лоша работа, лоши хора с лопата да ги ринеш, а тази презентация е поредния глас в пустиня....[smilie24]

Отдавна си знаех че пращайки СМСи за "Българската Коледа" това е поредната пирамида за пълнене на нечии джобове[smilie10]

Булгаристан-Абсурдистан.[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: .....
Автор: wildheart   
Дата:   28-01-10 07:44

[smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: .....
Автор: alsash   
Дата:   28-01-10 08:02

......добре де.....какво правим.....

Отговори на това съобщение
 Re: .....
Автор: asahi   
Дата:   28-01-10 08:31

kevi53, познавам лично дете, което получава средства от Българската Коледа. Отделно познавам и човек от управителния орган. Вероятно има и по-добър начин за доброволно набиране и разпределение на парите. Ако го знаеш - направи го. Ще помагаме.

Отговори на това съобщение
 Re: .....
Автор: likeduh   
Дата:   28-01-10 09:03

Тя го каза Ива Бонева , Асахи....не е проблема, че даряваме, а че си купуваме забрава...един вид индулгенция-"Аз каквото можах ...направих..."

а колко деца живеят в семейна среда ...при страшни условия....
20 минути ...които задават страшни въпроси....

Отговори на това съобщение
 Re: .....
Автор: asahi   
Дата:   28-01-10 09:11

Ба, купуваме. Нищо не купуваме. Отмятаме временно социален ангажимент.

Отговори на това съобщение
 Re: .....
Автор: vladihg   
Дата:   28-01-10 10:09

Хора много - човеци малко, много ЧОВЕЦИ се отказаха от учителската професия защото по правило навсякъде ВЕЧЕ са пропуснати първите 7 години във възпитанието на едно дете, така че тоя "социален ангажимент" ще расте все повече и повече колкото и да се мъчим да го завоалираме. Даренията и отделните благородни жестове няма как да го премахнат след като загниването е в зародиш.


А практиката доказва че положението става все по-неконтролируемо...



Публикацията е редактирана (28-01-10 10:11)

Отговори на това съобщение
 Re: .....
Автор: charm   
Дата:   28-01-10 10:11

alash, аз лично чакам мъжа ми да се върне и да обсъдим вземането на детенце.

не че отдавна не го искам, не че точно сега Ива Бонева ме е запалила, незнам какво правим, че все не ни стиска [smilie2]

преди около 7-8 години се свързах с една американска организация, която искаше да извършва дейност и тук. Заведоха ме в Румъния да видя какво са направили: един приемен дом, в които идват дечицата от бебета. там остават не повече от година, като грижите бяха невероятни - на всеки 3 деца имаше момиче, което да се грижи. И това бяха момичета САМО за да си играят и се занимават с бебоците, да им правят гимнастика, да ги учат да пълзят, да ходят.
След това дечицата се преместват в къща, която е в комплекса. Т.е. освен този приемен дом, строят около 10 къщи, в които настаняват семейство с 2-3 собствени деца и им дават още 5-6 деца, за които да се грижат. Плащат им издръжката на цялото семейство и им дават заплата. Освен това в комплекса има огромна градина и двор. Отглеждат се животни, както и различни видове плодове и зеленчуци – хем да има какво да работят, хем да се хранят сравнително здравословно.
След това румънката, шефка на този комплекс там, дойде за да ми помогне да обясним идеята и тук. Не искам да влизам в подробности около всички неуредици от това, че никой не знае какво да прави и те прехвърля като плажна топка по институциите, а в крайна сметна ни пратиха в Пловдив да ремонтираме вече съществуващи институции. Това естествено не се получи, защото никак не беше целта. Както и в презентацията си казва Ива, има нужда от любов за тези деца, а институциите не са мястото.
И така, нищо не успях да направя тогава. Може би се искаше повече настояване, нахалстване или незнам какво още, но това не е моя тип общуване.
И това беше две години след създаването на програмата за приемни семейства. За 2 години бяха настанили 9 деца в 8 семейства!!!!
Извинявам се, ако ви отегчих, темата ми се е врязала в сърцето...


Отговори на това съобщение
 Re: .....
Автор: cicomanco   
Дата:   28-01-10 10:36

Аз съм бил в залата с бебетата....
Това е най-гадното място на света! Имах чувството че лично ги убивам!........
Не може да се обясни.......

Отговори на това съобщение
 Re: .....
Автор: feliz   
Дата:   28-01-10 13:10

charm, [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: .....
Автор: meri_an   
Дата:   28-01-10 14:20

Шарми[smilie24]
Роман мога да напиша на тази тема.Още първата година кандидатствах по тази програма за приемни семейства.Някъде преди десетина години/не помня/.Сблъсках се с абсурди на абсурдите,освен огромната бюрокрация,абсолютна демагогия и бездушие.Искаха от мен документи,които практически не можех да изкарам.
След това обявиха по националаната телевизия ,че тази програма е била пълен провал,имало е хиляди кандидати,но изискаванията са били неизпълними.


Отговори на това съобщение
 Re: .....
Автор: charm   
Дата:   28-01-10 14:42

за съжаление, само искат да си запазят тъпите институции, за да запазят работата на няколко стотин човека. И това с цената на 15 409 детски живота...... [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: .....
Автор: Jamess   
Дата:   28-01-10 16:04

[smilie24]

[smilie2]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.