Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Какво мислят бездомните кучета за хората?
Автор: Diandimov   
Дата:   10-11-09 09:30

Просто ми е интересно, след като всички българи страшно много се интересуват и подкрепят бездомността и кучевищината на тия твари.

Само да спомена: не съм кучкар.
И по- добре е да нямам власт никога, защото вече години наред нямам покой, ден и нощ от лай на кучета. Не се знае какво може да стане с тях. На салам би било просто рай.


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: alsash   
Дата:   10-11-09 09:32

КУЧЕТАТА не са виновни....нали ти е ясно!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Diandimov   
Дата:   10-11-09 09:34

Правилно, правилно...

Затварям темата.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: cicomanco   
Дата:   10-11-09 09:38

От теб май се чува повече лай отколкото можеш да чуеш за денонощие на улицата......[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Diandimov   
Дата:   10-11-09 09:39

Аз съм глухоням, по принцип.

Кротък човек. Не мога да пиша на клавиатура и нямам компютър. Как така лай?



Публикацията е редактирана (10-11-09 09:41)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: kompa   
Дата:   10-11-09 09:41

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: мара   
Дата:   10-11-09 09:42

ми аз ако не можех да викам, щех да си купим пиратки...колкото да не е тихо[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   10-11-09 09:44

мислят : "Изроди, с много редки двукраки изключения" [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Todd   
Дата:   10-11-09 09:51

Като не искате да чувате кучетата че лаят - в циганската маала не се чуват изобщо !!!

[smilie19]

И свободни места има ...за кочинки !!!

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Lalinda   
Дата:   10-11-09 11:13

Мислите им сигурно зависят от хората - едни само ги галят, други им носят храна, трети ги ритат и замерят с камъни...

Като цяло, обаче, май не им обръщат толкова внимание, колкото хората на тях...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ejko   
Дата:   10-11-09 11:31

Аз не мога да разбера, защо кучетата не предприемат някакви действия. Ритуални самоубийства ли ще са, масови преселения в Канада ли..., де да знам.
Очевидно е че кучетата не правят нищо в духа на общото ни съжителство!
А тея домашните, да вземат да си слагат наморниците преди излизане, толкова пъти им го казаха и от телевизия и от вестници, а те пак на неразбрали...[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   10-11-09 11:35

Ежко, можеш да откриеш бюро за попълване на емигрантски документи за кучета [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   10-11-09 12:01

Заради такива бездомни кучета брат ми в момента джитка с бастун ...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ejko   
Дата:   10-11-09 12:08

МИ то не е заради кучетата. Те са животни, като са бездомни, като са гладни или нервни и си реагират като животни. Виж тея дето не решават проблема с бездомните кучета, за да има д акапе по някой лев, те са за затвора. Брат ти джитка с бастун, за да може разни тъпаци да джиткат с нова кола, че нали е модерно сега да е нова...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ejko   
Дата:   10-11-09 12:10

Мисълта ми, че и да избиеш кучетата на улицата, това няма да промени нщо. Но има хора, които ако си вършат работата, за която им се плаща, нещата ще са съвсем други...



Публикацията е редактирана (10-11-09 12:15)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: IvoZafirov   
Дата:   10-11-09 12:14

Животните не са виновни за нищо никому! Хората са виновни за всичко! Аз отдавна ви казвам, че 6 милиарда са прекалено много и си трябва регулация....

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ejko   
Дата:   10-11-09 12:19

Зафиров, сега като се окаже, че "Тамифлу", всъщност с времето кара клетките да мутират и всички ползвали го започват да функционират неадекватно. След което следва сценарии от филма dawn of the dead :))) Те ти те регулация:))

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: vizov   
Дата:   10-11-09 12:24

Зафиров, прав си и за кучетата и за хората. За съжаление [smilie3] обаче ни сме хора и за това в крайна сметка кучетата трябва и го отнасят.


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ejko   
Дата:   10-11-09 12:55

е..., ще го отнесат много ясно...., няма как да се ограничи броят им, без да се въздейства върху тях. Но и хората трябва да понесат финансови и други законни санкции ако допринасят за проблема. А той проблемът е създаден от хора, а не че животните са слезли от гората в града...., нали така!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   10-11-09 12:57

да ама и Зафироф говори за регулация, а не за масово избиване!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: serjy   
Дата:   10-11-09 13:22

Ясно е, че кучетата не са виновни, НО е ясно, че така не може да продължава. Трябва да има някакъв елементарен ред както за бездомните така и за домашните кучета и котки.
По отношение на бездомните: Според мен такова понятие не трябва да съществува. Трябва да има приюти дето тези които толкова се застъпват за правата на кучетата да могат да полагат грижи за тях. В момента под маската на загриженост се точат пари за кастрация, обезпаразитяване и т.н. само, че на никои не е ясно за колко е платено и колко кучета за обработени. А и това да остават на улицата и да нападат хора никак не ми се вижда здравомислено. От друга страна уличните кучета биват бити, стреляни, тровени и т.н. от хората. Много по-щастливо биха живяли отделено. От това кучетат да са по улиците печелят някои, а всички, хора и кучета губим.
За домашните е ясно. Наморник, каишка и плик с лопатка за изпражненията му. И яки глоби ако е без наморник или пуснато сред хората.
Но като се замисля в тая дуржава къде по-важни неща са в пълен хаос, до кучетата кога ще се стигне ме знам [smilie11]



Публикацията е редактирана (10-11-09 13:53)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: vizov   
Дата:   10-11-09 13:28

Тинти, той Зафиров за регулация на хората говори бре [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: d256h   
Дата:   10-11-09 13:30

serjy твоите думи ми напомнят 'Дневник на галактическия стопаджия'.

Не знам защо, просто ми напомнят много!

Представяш ли си какво е мнението на извънземните за нас Земляните?

Аз се чудя защо още не са ни изтребили или затворили като вреден вид на планетата Земя..

[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Gruyu   
Дата:   10-11-09 13:31

А какво ли си мислят бездомните хора/деца за домашните кучета?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: serjy   
Дата:   10-11-09 13:38

Абе хора, идете се разходете до някоя нормална държава, вече не е токова скъпо, и кажете къде се разхождат глутници от по 5-10 кучета, свободно в центалната част на градовете. Кой нормален човек ще гледа с радост как детето му тича, а отстрани 5 песя се канят да скочат щото скачат по всичко дето писка и тича? Или да гледа с радост как поредния комплексар си е пуснал питбула, без наморник, сред децата в училището?



Публикацията е редактирана (10-11-09 13:40)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.