Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Много е страшно да те преследват
Автор: тьма   
Дата:   22-01-09 23:15

шестите чувстваhttps://photo-forum.net/static/forum/2009-01/rjvm8443.JPG


Отговори на това съобщение
 Re: Много е страшно да те преследват
Автор: Davidoff   
Дата:   22-01-09 23:17

Ама как така "шестите" [smilie11] Шестото може да е само едно... следващото вече е седмо...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Snoopoff   
Дата:   22-01-09 23:21

хахахахах

Отговори на това съобщение
 Re: Много е страшно да те преследват
Автор: danbi   
Дата:   22-01-09 23:24

друго си е, като са глутница

Отговори на това съобщение
 Re: Много е страшно да те преследват
Автор: мара   
Дата:   23-01-09 07:39

що? кво става?

Отговори на това съобщение
 Re: Много е страшно да те преследват
Автор: тьма   
Дата:   23-01-09 08:02

как какво - решаваш да си изядеш опашката[smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Много е страшно да те преследват
Автор: ukk   
Дата:   23-01-09 09:46

шесто чувство в мен напира
пие ми се бира [smilie18] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Много е страшно да те преследват
Автор: Todd   
Дата:   23-01-09 09:54

точка No 6 :

- Шесто чуство !!!

подточка а - шесто чувство за ...охаа [smilie19]

подточка б - шесто чувство за .......баси майката [smilie5]
подточка в - шесто чувстов за ......глей ся кво става.[smilie18]

........

Точка No 7 .......другия месец.

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Chitsujo   
Дата:   23-01-09 09:57

Моето 6-то чуВство никога не лъже, чак се плаша [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Много е страшно да те преследват
Автор: danbi   
Дата:   23-01-09 10:16

Chitsujo ти да си само ти, с мед да те намажем... [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Много е страшно да те преследват
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   23-01-09 10:52

Оттам нататък всичко беше классика. Облаците се разкъсаха, и над нас се разкри такова ясно нощно небе, каквото рядко съм виждал през живота си. Всяка малка звездичка блещукаше отчетливо, а небето беше просто затрупано с тях - имах чувството, че почти се припокриват. Луната беше почти идеално кръгла - не и достигаше един ден до пълнолуние - и обливаше всичко в някаква типична сребърно-синкава мека светлина. Бяхме легнали на тревата до огъня, който хвърляше игриви, жълти отблясъци по хрома на моторите - а точно срещу нас, на фона на червеникавото зарево от светлините на Варна в далечината, се открояваха силуетите на огромните варовикови колони. Абсолютно, неописуемо вълшебно. Чуруликаха птички, щурчета се обаждаха, а някъде, на майната си, даже виеха чакали... С Лъчо говорихме дълго, също толкова дълго мълчахме - говорихме за какво ли не, от классическите теми за живота, жените, тези две неща в различни комбинации, до приятелите, амбициите, плановете, миналото...Абе всичко, кажи речи. Много приятно си изкарахме - аз си лежах на тревата, подушвайки аромата на почвата, на дима от огъня, на специфичната влага във въздуха, гледах в небето и броях самолетите между звездите...Опитах се да спазя традицията и да се сетя за някоя страшна история, която да разкажа на Акулата край огъня, както си му е редът ( трябва да се сетя да пусна един сърч в Гугъл някой път за къси, страшни разказчета, за да съм подготвен за следващия път. ), но не успях. Във връзка с чакалите ( може да не са били чакали, а койоти, вълци, диви кучета динго, подивели морски свинчета - но си беше много сдухващ, классически вой ) - може да ви се стори смешно, но накарах Лъчезар да препикаем периметър около палатките - да си маркираме територията. Никога не знаеш, кога на някой хамстер са му избили чивиите и е побеснял, жадувайки човешко месо. Майтапа на страна - това място, с цялата му романтика, си беше и малко страшно, когато падна мрак. Не страшно по ужасяващия начин, а по елегантния, прокрадващ се през задната вратичка на съзнанието ти начин, дето не го усещаш веднага, а идва с леко закъснение... В някакъв момент, когато вече беше сумрачно, отидох да се разходя между камъните, давайки шанс на Лъчо спокойно да поговори по телефона с гаджето си. Не издържах дълго сам, преди да се върна в лагера - каменните колони, забити дълбоко в земята, като изпочупени зъби на гигантски, отдавна мъртви дракони, хвърляха меки, дифузни сенки около себе си - всичко потъваше в полумрак, и на мътната, сивкава светлина, целият пейзаж изглеждаше леко нереален. Като проход в друг свят, изпълнен с натрошени, разпръснати, остри скали. Сиви скали, като безименни надгробни плочи, сред които бродят Неща, прокрадват се, движейки се на границата на периферното ти зрение, сякаш преливайки от сянка в сянка, носейки със себе си онзи намек за поглед, вперен в гърба ти, който кара космите по врата ти да настръхнат. Носейки онзи полъх на вятъра, който те кара да се замислиш какво по дяволите правиш там, и който те кара да се сетиш, че всъщност не искаш да си сам сред скалите. Носейки онзи тих звук, онова леко изпращяване някъде зад теб, което те кара да тръгнеш обратно към лагера, като усещаш врата си зверски напрегнат и оголен, незащитен, уязвим...и когато вече не издържаш, се обръщаш, само за да видиш безлюдна, пустинна местност, осеяна със високи, студени скали, а вятърът тихо свири в ушите ти, и сякаш ти шепне нещо подигравателно на своя си език... А когато се прибереш, и седнеш до огъня, се чувстваш много глупаво, че си се вързал, че си се поддал на идиотските си, иррационални, човешки страхове.

Из Еп. 3 - Побитите Камъни

Отговори на това съобщение
 Re: Много е страшно да те преследват
Автор: тьма   
Дата:   23-01-09 10:54

хаха, и моето - винаги познавам кога сираков ще ми налази в темата[smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Много е страшно да те преследват
Автор: тьма   
Дата:   23-01-09 10:57

OrLIndraGanOv, шестото ми чувство се изпари - твое ли е това?


Отговори на това съобщение
 Re: Много е страшно да те преследват
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   23-01-09 10:58

Не. На един приятел. На линка е целия пътепис. Препоръчвам ти го [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Много е страшно да те преследват
Автор: n1x0n   
Дата:   23-01-09 11:40

[smilie18] Жовката кърти миФки!

Отговори на това съобщение
 Re: Много е страшно да те преследват
Автор: BirdOfPray   
Дата:   25-04-09 12:49

ТО е страшно и гласове да чуваш!

Отговори на това съобщение
 Re: Много е страшно да те преследват
Автор: nacho1   
Дата:   25-04-09 14:40

аз пък винаги съм на едно мнение с 6-то ми чувство ... то да му мисли, ако нещо криво си помисля за него [smilie3] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Много е страшно да те преследват
Автор: lumix   
Дата:   25-04-09 14:58

...остарях, след 6-тото вече не мога вече да вървя в права линия!!


Отговори на това съобщение
 Re: Много е страшно да те преследват
Автор: BirdOfPray   
Дата:   25-04-09 16:31

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Много е страшно да те преследват
Автор: Vinsent   
Дата:   25-04-09 18:59

Вий сте само за 6-то управление...[smile] [smilie25] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Много е страшно да те преследват
Автор: BirdOfPray   
Дата:   25-04-09 23:30

6 кокошки (ама недоклани едни такива...) преследват тьма .... и на нея и страшно... щот си мисли, че т'ва са едни 6 чувства...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.