Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Кое е най-абсурдното и откачено нещо което сте чували да се говори по ваш адрес?
Автор: Nushenceto   
Дата:   07-04-09 08:21

Разни фрази,небивалици,събития,случки и много други неща,които са ви разсмивали,вбесявали ,изумявали и карали да се чуваствате щастливи,натъжени,изумени и вбесени от думите на хората ,казани по ваш адрес...[smilie18] [smilie9] [smilie2] [smilie11] [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Кое е най-абсурдното и откачено нещо което сте чували да се говори по ваш адрес?
Автор: Nushenceto   
Дата:   07-04-09 08:25

На скоро чух нещо,което ме разсмя до сълзи...
Разни "мъже",мъже в кавички,че не се знае със сигурност дали са такива ,ме бяха оприличили на кучка и в същото време и на лесбийка...
Седях и 5 минути блуждаех в нищото и като изпаднах в един изтеричен смях,че чак свят ми се зави...
Външният вид понякога лъже,но определено мога да кажа,че аз съм си хетеро и просто не ви разбирам мъжете,какво ни харесвате на нас жените [smilie18] [smilie18] [smilie18] ,такива мъже има....[beer] [beer] [beer]



Публикацията е редактирана (07-04-09 08:34)

Отговори на това съобщение
 Re: Кое е най-абсурдното и откачено нещо което сте чували да се говори по ваш адрес?
Автор: mixmike   
Дата:   07-04-09 08:29

Какво е лизбиика?[smilie11] [smilie10]
Нещо като лесбийка?[smilie11]
На такова прилича, ама не съм сигурен - има 3 различни букви[smilie10] [smilie11] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Кое е най-абсурдното и откачено нещо което сте чували да се говори по ваш адрес?
Автор: boink   
Дата:   07-04-09 08:31

пробвай с жена, не се притеснявай. може там да ти е силата, на повечето мъже е там. после пусни тема.

Отговори на това съобщение
 Re: Кое е най-абсурдното и откачено нещо което сте чували да се говори по ваш адрес?
Автор: slivenski   
Дата:   07-04-09 08:32

Само да вметна и аз, че лизането може и да е приятно занимание, но думата "лесбийка" идва от остров Лесбос в Егейско море... [smilie21] [smilie21]

Но може пък и това да е нарочно така написано... [smilie18] [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: Кое е най-абсурдното и откачено нещо което сте чували да се говори по ваш адрес?
Автор: tnt   
Дата:   07-04-09 08:33

нищо общо с Лесбос... става дума за публично опровержение, момчета [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Кое е най-абсурдното и откачено нещо което сте чували да се говори по ваш адрес?
Автор: boink   
Дата:   07-04-09 08:34

абе сливенски, ти от сутринта ли [smilie21]

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Кое е най-абсурдното и откачено нещо което сте чували да се говори по ваш адрес?
Автор: Nushenceto   
Дата:   07-04-09 08:34

правописна грешка чудо голямо и темата не е за спамовете... моля ,моля...

Отговори на това съобщение
 Re: Кое е най-абсурдното и откачено нещо което сте чували да се говори по ваш адрес?
Автор: ejko   
Дата:   07-04-09 08:46

И на мен ми казват педерас чат-пат по улиците на София, особено когато не спазвам предимството на колите пред мен:)))

Отговори на това съобщение
 Re: Кое е най-абсурдното и откачено нещо което сте чували да се говори по ваш адрес?
Автор: Пешо   
Дата:   07-04-09 08:52

Във всичко има доза истина....

Най веройатно изобщо не си кучка, а патка
и не си лесбийка, а най-обикновенна педераскиня.



Публикацията е редактирана (07-04-09 08:53)

Отговори на това съобщение
 Re: Кое е най-абсурдното и откачено нещо което сте чували да се говори по ваш адрес?
Автор: Nushenceto   
Дата:   07-04-09 08:55

хахаххаа,наистина ме забавляваш ужасно много...ето още едно абсурдно нещо,което чух по мой адрес...евалата Пешка,ти си "мъж",хахахах

Отговори на това съобщение
 Re: Кое е най-абсурдното и откачено нещо което сте чували да се говори по ваш адрес?
Автор: Пешо   
Дата:   07-04-09 08:57

Ами да.... Имам си косми и си ги показвам дори

Отговори на това съобщение
 Re: Кое е най-абсурдното и откачено нещо което сте чували да се говори по ваш адрес?
Автор: ilchoni   
Дата:   07-04-09 09:19

че съм мъж [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Кое е най-абсурдното и откачено нещо което сте чували да се говори по ваш адрес?
Автор: falcon   
Дата:   07-04-09 09:24

Най-абсурдното нещо което чувам за себе си е че съм бил готин[smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Кое е най-абсурдното и откачено нещо което сте чували да се говори по ваш адрес?
Автор: matataupa   
Дата:   07-04-09 09:28

Нищо не съм чувал по мой адрес. По точно не съм дочувал.


Отговори на това съобщение
 Re: Кое е най-абсурдното и откачено нещо което сте чували да се говори по ваш адрес?
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   07-04-09 09:36

Ето я темата рекордьор за днес. [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Кое е най-абсурдното и откачено нещо което сте чували да се говори по ваш адрес?
Автор: zizero   
Дата:   07-04-09 09:37

Че ми миришат краката [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Кое е най-абсурдното и откачено нещо което сте чували да се говори по ваш адрес?
Автор: IvoZafirov   
Дата:   07-04-09 09:39

Педераскиня

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Кое е най-абсурдното и откачено нещо което сте чували да се говори по ваш адрес?
Автор: El_Fuego   
Дата:   07-04-09 09:41

Че съм лесбиец.

Отговори на това съобщение
 Re: Кое е най-абсурдното и откачено нещо което сте чували да се говори по ваш адрес?
Автор: Nushenceto   
Дата:   07-04-09 09:43

[smilie18] [smilie18] [smilie18] IvoZafirof [smilie24]



Публикацията е редактирана (07-04-09 09:50)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Chitsujo   
Дата:   07-04-09 09:50

Чувала съм, че не стъпвам по земята. Вярно, че летя, ама... [smilie5] [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: Кое е най-абсурдното и откачено нещо което сте чували да се говори по ваш адрес?
Автор: exile   
Дата:   07-04-09 09:52

Пидираз - пидиразкиня е думата, която търсите - това е състояние на духовна педерастия без физически прояви.

[smilie21]

а на мен отдавна ми е писнало да разбирам от хора, които не ме хознават някакви нови неща за мен, така че съм спрял да обръщам внимание.
ма големи бисери е имало [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Кое е най-абсурдното и откачено нещо което сте чували да се говори по ваш адрес?
Автор: Lalinda   
Дата:   07-04-09 10:13

Най-абсурдните неща, които БИХ МОГЛА ДА ПРОЧЕТА ЗА СЕБЕ СИ, били - и все още са - изложени в една тема на име "НАИСТИНА ЛИ ИЗТРИХТЕ LALINDA ОТ САЙТА?", която не съм чела, понеже не съм МАЗОХИСТ, но която интересуващите се биха могли да прегледат.

Темата съдържала и все още съдържа около 270 коментара, половината от които хулителни, а втората половина - одобрителни, и била прочетена около 12 000 пъти за два дни, след което УСЛУЖЛИВО била затворена, а достъпът ми до въпросния сайт - спрян по IP адрес.

Вероятно темата се е превръщала в нещо като място за поклонение на ГРОБА на скандална и противоречива личност, нелишена от известно обаяние сред просветените и поради това особено опасна...

Всъщност, най-абсурдното, което съм чувала да се лансира по мой адрес, е че съм едновременно *** и ***!

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Чувала съм и че присъствието ми по разни сайтове (за фотография) водело до увеличаване на посещаемостта им, в което донякъде съм твърдо убедена...
[thankyou]

Всъщност, дори тук се лансират какви ли не небивалици, в които някои дори ВЯРВАТ.
[ezik] [ezik] [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Кое е най-абсурдното и откачено нещо което сте чували да се говори по ваш адрес?
Автор: tutttifrutti   
Дата:   07-04-09 10:19

[smilie18] [smilie18] [smilie18] ц4ц66о7и9

Отговори на това съобщение
 Re: Кое е най-абсурдното и откачено нещо което сте чували да се говори по ваш адрес?
Автор: IvoZafirov   
Дата:   07-04-09 10:34

аз чух, че съм бил фен на Лали...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.