Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Аксесоари
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Продавам Manfrotto 322RC2
Автор: vlex   
Дата:   01-08-12 20:43

[cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Manfrotto 322RC2
Автор: vlex   
Дата:   01-08-12 20:43

Здрасти,

продавам главата, защото не ми трябва - снимам с дълги и тежки обективи, които не са за ябълковидна глава. Затова снимам с гимбал глава, която е в пъти по-удобна за моите цели и тази ми се явява излишна.

Главата си е на практика нова - купил я е колега от друг форум, от когото взех и статив на 29.3.2012 от павилиона и има двугодишната си стандартна гаранция. Той почти не е снимал с нея, аз също - да й се събират сигурно 5 излета от двама ни. Купена е за 280, но понастоящем в павилиона цената е 250, а в синтезис 225, тъй че да кажем цена 200лв. Пътува из страната за сметка на купувача, но според мен е безсмислено. Все пак ако някой си прецени - пускам с куриер по желание (стига да има офис в София).

Понеже са на една фактура със статива ми, който ще продължавам да си ползвам и занапред с моята си глава, купувачът си получава копие от фактурата, в случай че нещо се случи с главата. Съмнявам се да потрябва, понеже италианците са го направили здраво и дуракоустойчиво със заключване, да не си освободите куик релийс плейта без да искате докато шавате около обектива, и всякакви други благинки, но все пак гаранцията си е едно спокойствие отвсякъде.

Окомплектовката е - няма окомплектовка - само главата, но за сметка на това с плочката и всички всевъзможни гумички, мумички и всякакви други простотии.

За контакти:
лични, но понеже рядко влизам за предпочитане на о889 349 оо6. Понеже съм на бачкане от 9 до 6, може да не вдигна или да затворя. Или аз ще ви звънна, или ако не звънна до половин час - пробвайте пак. Намирам се в София, с все главата и фактурата.

Поздрави,
Влад



Публикацията е редактирана (01-08-12 20:45)

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Manfrotto 322RC2
Автор: vlex   
Дата:   02-08-12 09:49

Току що ми звънна колега от форума - статуса се променя на запазена. Живот и здраве ако всичко е ок, утре-вдругиден ще е при него.

Поздрави,
Влад

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Manfrotto 322RC2
Автор: vlex   
Дата:   02-08-12 17:57

Нещата са в еконт и пътуват тази вечер към колегата. Ако няма изненади и утре колегата остане доволен, обявата може да се счута за приключила, но нека изчакаме и неговия фийдбек.[shtrak]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Секция Базар има нов софтуер, който е официален. След дата 20.11.2012 г. няма да може да пишете тук, в старата версия.


Използвайте новият софтуер, като преди това прочетете правилата за него:
НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР