Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Продавам D7000 + 18-105
Автор: RIP   
Дата:   27-09-11 18:50

Закупих ги от съфорумец преди около 2-3 месеца, защото ми предстоеше доста дълга обиколка из Европа. Причината за продажба е същата тази обиколка, която занули кредитната ми карта [smilie5]. Апаратът е отличен и като цяло съм супер доволен... вероятно по-натам отново ще се сдобия със същия, но на този етап предпочитам да го продам.

Тялото и обективът са в гаранция до 25.11.2012 г. към Фотосинтезис. Освен това са застраховани до 25.11.2011 г. към Уника. Към тях подарявам UV филтър - Hoya UV Pro1 Digital Multi-Coated, който е ползван 10-ина дни. Подарявам и 8GB карта с памет. Кадрите са около 16000. Комплектът е с всички кутии, книжки, хартийки, сенници и каквото още се сетите.

И така:
Nikon D7000
+ Nikkor AF-S DX 18-105mm f/3.5-5.6 G ED VR
+ Hoya UV Pro1 Digital Multi-Coated 67mm
+ 8GB Kingston
+ над година гаранция
+ застраховка
Цена: 1800 лв.

Снимки не съм сложил, защото няма с какво да ги снимам, а са неразличими от нови. Засега не се продават поотделно, но ако има интерес ще се разберем нещо. Бартери не ме интерсуват, поради естеството на причината за продажба.

Може да се види и пробва в София. За страната изпращам през Еконт. Може да ми пишете тук, на лично или да звъннете на 0885744441 (Жоро).


Отговори на това съобщение
 Re: Продавам D7000 + 18-105
Автор: sirkhann   
Дата:   28-09-11 00:33

[smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам D7000 + 18-105
Автор: RIP   
Дата:   28-09-11 12:32

Запазен за утре.

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам D7000 + 18-105
Автор: RIP   
Дата:   29-09-11 14:53

Продаден. Честито на новия собственик :)

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам D7000 + 18-105
Автор: pumabg   
Дата:   29-09-11 15:48

Имам странното усещане че почти всеки ден излиза обява за Д7000...
Викам си няма лошо момчетата искат да изкарат някой друг лев, като ги вкарват я от Хамериката я от острова ...
Да ама не ... Булгаристан и най често на малко кадри и почти нови ...
Това води до извода, че явно повечето тук "инвестират" в този апарат с идеята, че той снима сам а принтовете ги праща директно на National Geographic...

Иначе после сме най бедният народ, що ли ?
[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Продавам D7000 + 18-105
Автор: sirkhann   
Дата:   29-09-11 16:44

Пума, запази мрънкането до обявяването на D400. Тогава гарантирано 10 бройки влизат в базар, моят - вероятно също.

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам D7000 + 18-105
Автор: RIP   
Дата:   29-09-11 16:55

pumabg, не случайно в самото начало съм писал каква е моята причина за продажба - чисто финансова в момента :) След някой друг месец отново ще се сдобия с ново тяло, вероятно същото.
Определено апаратът е много над възможностите ми, но е такъв и за над 90% от хората във форума - същите тези, които се бият по гърдите :)

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам D7000 + 18-105
Автор: pumabg   
Дата:   29-09-11 21:30

RIP не говорих конкретно за теб! Използвах обявата ти защото видях, че вече е неактуална [smilie3]
sirkhann - не знам какво снимаш за да разбера причината заради които би го сменил ...
Аз обаче имам и то сериозна!
Така или иначе ме учуди как хората са хукнали без да си правят елементарна сметка на парите и след това продават и то с голяма загуба ...
И то в държава където лекарите взимат 350лв- заплата ...
Едно е да нямаш пари, а друго да ги прахосваш!
[beer]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Секция Базар има нов софтуер, който е официален. След дата 20.11.2012 г. няма да може да пишете тук, в старата версия.


Използвайте новият софтуер, като преди това прочетете правилата за него:
НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР