Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Търси се желаещ фотограф
Автор: gogoman   
Дата:   24-05-13 09:16

Има ли някой фотограф - любител, скучаещо профи и т.н - който желае да си упражнява възможностите? Утре от 17:30 до 18:30 в двора на 91НЕГ ще има много красиви абитуриенти и абитуриентки, можете да отидете да ги снимате. Ако пък мен ме има на някоя от снимките обещавам ако ми хареса да си я откупя

Отговори на това съобщение
 Re: Търси се желаещ фотограф
Автор: localhost   
Дата:   24-05-13 09:25

Ако са много облечени не става [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Търси се желаещ фотограф
Автор: gogoman   
Дата:   24-05-13 09:29

абе няма гаранция кво ще се вижда! тук крак, там дупе хахах

Отговори на това съобщение
 Re: Търси се желаещ фотограф
Автор: pefoto01   
Дата:   24-05-13 15:56

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Търси се желаещ фотограф
Автор: BOZO   
Дата:   24-05-13 16:48

Е къде е... сети се, щом не пише кой град - значи е У София.. [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Търси се желаещ фотограф
Автор: pefoto01   
Дата:   24-05-13 17:44

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Търси се желаещ фотограф
Автор: gogoman   
Дата:   24-05-13 21:06

Да, в София е, съжалявам че не уточних. Ето точен адрес - http://www.bgmaps.com/link/322EAA0AD113F94BF0448C011F11907F

Като съм напълно сериозен, не мога да отделя пари за професионален фотограф, но съм склонен да дам някой друг лев ако попадна на хубави снимки от кадърен любител :)

Отговори на това съобщение
 Re: Търси се желаещ фотограф
Автор: realnoncho   
Дата:   24-05-13 23:00

Красиви?
Или натруфени/нацапотени изглеждащи като лелки...
Днес като видях какво е положението просто си прибрах фотоапарата.

П.П. Исках да кажа просто че на мен всякакво желание ми убиват повечето.

Успех!



Публикацията е редактирана (24-05-13 23:00)

Отговори на това съобщение
 Re: Търси се желаещ фотограф
Автор: pepi34   
Дата:   24-05-13 23:12

Те това е откровение - не мога да отделя пари за фотограф. Ако ми отговориш на едно въпросче ще съм ти много признателен. Как отделяте за куверти по 200лв (толкова е в Шератон, и на повечето места) за който нищо не получавате (да нищо, куверта за сватби е около 50-60лв максимум) а за фотограф не може. За циганите с тъпаните може, за скъпи коли може, за всичко може, само за фотограф не може. Не усещате ли, че първо си правите подигравка, после чакате някой да се смили да ви подари нещо? Не че нещо, даже аз лично снимам и без пари , когато не наложи, но вие брат не сте за жалене, прави ти казвам.Плащате луди пари за неща, който са напълно ненужни, баловете вече са пълна скръб, нищо интересно и стойностно не можеш да снимаш, а за неща който трябва да ви останат за спомен ........... Справка - днес бях на бал. В целия випуск в що годе елитно училище имаше само един професионален екип на работа + 2-3 полуаматьори + 2-3 приятели. Другите , даже и с телефони не се снимаха. Обаче после къде - Шератон. Куверт 210лв. А има и куверти за по 100лв.Ама Шератон плаща най-големите рушвети и затова всички са там :).Ама това е нищо, след Шератон се почва големото дране - Биад,Син Сити и т.н. Хвърлят се едни кинти, много повече от колкото парички за фотограф.О защо ли питам, забравих, те снимките нали не стават за ядене и пиене, за кво са ни?

Отговори на това съобщение
 Re: Търси се желаещ фотограф
Автор: gogoman   
Дата:   24-05-13 23:22

хахаха оценявам критичното мнение.

точно затова предложих на хората, които биха могли да оценят естетиката да заповядат да гледат и снимат - учениците на немската имат доста по-нормален вкус от циганьорщината, на която ставате свидетели на повечето места.

иначе темата не е свързана с материални способности - ясно е, че ако ми беше необходимо щях да си взема фотограф. аз лично като аматьор понякога просто правя снимки за кеф - предполагам има и други хора като мен, които биха си снимали просто защото фотографията ги радва :)

Отговори на това съобщение
 Re: Търси се желаещ фотограф
Автор: peter_m   
Дата:   24-05-13 23:38

На мен ми звучи така: Елате ме снимайте, дайте ми снимките и АКО харесам някоя ще я купя (за колкото аз преценя).

Отговори на това съобщение
 Re: Търси се желаещ фотограф
Автор: gogoman   
Дата:   24-05-13 23:52

интересно как ще ме снимат мен, като дори не съм казал какъв ми е цвета на костюма хахах :)

Отговори на това съобщение
 Re: Търси се желаещ фотограф
Автор: pepi34   
Дата:   25-05-13 00:03

Даде, ама аз пак не разбрах за кувертите що давате по 200 кинта? Казваш в немската били по-интелигентни от другите. Ми тогава що не се намери един в началото на годината да се спазари с един друг ресторант ( не от тия дето ви се предлагат сами) и да ви излезе бала по......40лв например на човек? Знаеш ли колко ресторанта има в София който нямаше да откажат? А щеше да остане и за фотограф, че даже и за видеооператор :)

Отговори на това съобщение
 Re: Търси се желаещ фотограф
Автор: vladod   
Дата:   25-05-13 01:02

Все по-интересни предложения към фотографите валят [beer]
И аз ще съм там утре - ако някой колега ме снима и обещае да ми даде снимка, веднага получава почерпка !!! [beer]
--------------
Моля да се наблегне на думичките "колега" и "обещае", които са ключовите за почерпката [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Търси се желаещ фотограф
Автор: asahi   
Дата:   25-05-13 11:38

Гого, убеди класа да си направи обща снимка при някой фотограф и после да откупи по една снимка от човек. Това ще ти осигури други 4-5 безплатни снимки от този фотограф. Сделката е справедлива.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »