Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Цените по газовата верига удивиха София и Москва
Автор: georgi969   
Дата:   06-07-10 15:55

По думите му се повтаря схемата с електроразпределителните дружества – от „Газпром” излиза евтин газ за България, а цената до крайните потребители е съвсем друга.

Какви са тези посредници и на кой са?
Как 339 долара стават 576 ?

Отговори на това съобщение
 Re: Цените по газовата верига удивиха София и Москва
Автор: djogata   
Дата:   06-07-10 15:58

Още Костов едно време май вкара далаверата с посредниците за газа (туй Овергаз що беше) [smilie5]

Та оттогава май тази политика се пази [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Цените по газовата верига удивиха София и Москва
Автор: danvan16   
Дата:   06-07-10 15:58

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Цените по газовата верига удивиха София и Москва
Автор: marchello   
Дата:   06-07-10 16:01

https://photo-forum.net/static/forum/2010-07/farv1024.JPG

Отговори на това съобщение
 Re: Цените по газовата верига удивиха София и Москва
Автор: djogata   
Дата:   06-07-10 16:01

Еми, досега за нищо не съм обвинявал Костов в този форум. Ама като чуя "посредници" за природен газ, веднага се сещам за Бъки Бомбата и неговите срещи в Москва, след които се появи явлението "Овергаз" [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Цените по газовата верига удивиха София и Москва
Автор: asahi   
Дата:   06-07-10 17:00

Москва не може да се удиви на нищо.

Отговори на това съобщение
 Re: Цените по газовата верига удивиха София и Москва
Автор: Тед   
Дата:   06-07-10 17:04

За това най-вероятно утепаха луканката.

По времето на Жан - последната му седмица Мултигруп успяха да направят едно Решение на Мин.съвет за да прелапат тотално газа.

Костов като дойде ги отряза.

После ко става....

От 576 пък става не знам колко си до крайния потребител.... кви слафетки ще излязат...няма да е истина.
"Очакваме решение на премиера Путин за цената на газа, обяви Борисов и допълни, че експертите не са могли да дадат отговор как се формират цените на синьото гориво за крайните потребители в България. По думите му се повтаря схемата с електроразпределителните дружества – от „Газпром” излиза евтин газ за България, а цената до крайните потребители е съвсем друга.
Не мога да си обясня как посредниците начисляват цените, които отиват до крайния потребител, коментира Борисов.
Руската страна била обезпокоена от това, че има голяма разлика в цената на входящия газ и тази за крайните потребители. „Газпром” поддържа мониторинг на цените в европейските страни и има числа в България, които предизвикват безпокойство, смята Зубков.
Иначе може да се стигне до ситуация, да постигнем цени, които удовлетворяват страната, но това да не бъде почувствано от потребителите, потвърди Зубков позицията на премиера Борисов.
"

Бойко ако махне посредниците на газа не се чудете - ще настъпи дебелата опашка.

Накрая се оказа че Русия продава нормално газта, само че много лапачи - Сашо Дончевци и кви ли не Овчарки ще излязат на бял свят...


А ето, то пишело, ама кой да чете:
"Цените са определени на газоразпределителните дружества, "които в много голям процент от случаите са фирми на "Овъргаз", който е и посредникът и продава на "Булгаргаз", каза Трайков. "

20 години бат Сашо ченгето милиардер[smilie7]



Публикацията е редактирана (06-07-10 17:23)

Отговори на това съобщение
 Re: Цените по газовата верига удивиха София и Москва
Автор: Тед   
Дата:   06-07-10 17:27

Това е обир посред бял ден [smilie23]
20г. кумунягите отново....каса

Само като гледам бабите с левчетата как висят да си плащат парното и топлата вода....

Отговори на това съобщение
 Re: Цените по газовата верига удивиха София и Москва
Автор: oleven   
Дата:   06-07-10 17:32

любима фраза:
БСП е толкова загрижена за социалната сфера, че след всяко тяхно управление социално слабите са все повече и повече [beer]



Публикацията е редактирана (06-07-10 17:33)

Отговори на това съобщение
 Re: Цените по газовата верига удивиха София и Москва
Автор: ivodam   
Дата:   06-07-10 17:34

Подобна беше далаверата и в Украйна на американската подлога Ющенко - газта от Русия влизаше през негова посредническа фирма, регистрирана в Швейцария. Когато миналата година Тимошенко се скара с него и станаха на нож, тя извади договорите и махна посредника, при което беше станала голема разправия и Ющенко беше пратил даже барети и бяха окупирали сградата на тяхната там как се казваше държавна газова компания...

Оранжева революция, да ти умре конят... в тая работа нема сини-червени. Има яки далавери и далавераджии. Джогата е абсолютно прав в случая. Един от най-големите абсурди е, че Жанчо завалията, който го играеше беден но честен, беше надушил далаверките и беше рипнал против, за което му и скроиха шапката 96-та година. И точно червени другарчета му я скроиха. Ама сините баби и досега плашат децата с "Виденовата зима". А после сини и червени тихомълком се разбраха, та пей сърце... [smilie2] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Цените по газовата верига удивиха София и Москва
Автор: Тед   
Дата:   06-07-10 17:35

Те затова Първака рипа за АЕЦ -и и енергийни проекти.


Навсякъде са заложили посредници, ама и комисиона е дръпнат в някакъв % и сега нещо им махат пешките на входовете и изходите и са "притеснени" за енергийното бъдеще...

Отговори на това съобщение
 Re: Цените по газовата верига удивиха София и Москва
Автор: Vinsent   
Дата:   06-07-10 17:37

Където надушиш яка далавера, знай някъде наблизо са червените буклуци! [smilie19]


Отговори на това съобщение
 Re: Цените по газовата верига удивиха София и Москва
Автор: Тед   
Дата:   06-07-10 17:39

ivo това е каса... не може далавера в такъв мащаб 20г. Няма кой да ти даде това в ръцете... Сашо милиардерът е ченеге на служба ..това е..

каси имаше / има наприемер по митниците. Най-известният касиер е Христо Бисеров. Той оправяше $$$ на Костов, сега оправя мангизите на Доган...

При БСП сега е лице, което не сте чували името му, но сигурно не е сам.



Публикацията е редактирана (06-07-10 17:43)

Отговори на това съобщение
 Re: Цените по газовата верига удивиха София и Москва
Автор: ivodam   
Дата:   06-07-10 17:45

Тед: И кво правиме? Сериозно питам. Особено в светлината на набляганите призиви за ненасилие във форума от администрацията напоследък.

Отговори на това съобщение
 Re: Цените по газовата верига удивиха София и Москва
Автор: Тед   
Дата:   06-07-10 17:55

Аз не призовавам към бунт или саморазправа, няма обиди, пасивно констатирам [smile]

Ама тия яко наглеци...20г...
И админа плаща на Сашо масрафа...сигурно не ми се сърди [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Цените по газовата верига удивиха София и Москва
Автор: юнга   
Дата:   06-07-10 18:15

В тази тема май завиждате на посредниците.
Замислете се и ще си прекарате замислени остатъка от живота.
Боже, колко мъка, Боже![ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Цените по газовата верига удивиха София и Москва
Автор: jekopj   
Дата:   06-07-10 18:53

Нещо не ми се вярва цените /чак пък/ да удивят София и Москва.Всичко е игра за пред публиката т.е.нас.
Една година Бойко не е попитал и не е погледнал договора на предишното правителство за цената на газа ли?Хайде де!Че това,заедно с тока са най-големите пера,които плащаме като домакинства.
И двете страни се правят на умрели лисици,защото далаверата с АЕЦ-Белене и преноса на газ е огромна.Руснаците ни цакат с газа,ние с Белене се опитваме да извлечем някаква полза...за кого не е още ясно.[smilie25]


Отговори на това съобщение
 Re: Цените по газовата верига удивиха София и Москва
Автор: Prakticar   
Дата:   06-07-10 21:41

То пък едно цакане, ум да ти зайде. Особено от наша страна - едни играчи, едни блъфове, едни пунтове и финтове...
Ама какво да сторят като матрЯла е калпав.

Отговори на това съобщение
 Re: Цените по газовата верига удивиха София и Москва
Автор: юнга   
Дата:   06-07-10 22:29

Русаия ни работи по братски - газът за Германия е 140 долара, за нас – 350!



Публикацията е редактирана (06-07-10 22:30)

Отговори на това съобщение
 Re: Цените по газовата верига удивиха София и Москва
Автор: georgi969   
Дата:   06-07-10 22:39

аз си мисля че нашите ни работят.щото Р.ОВЧ.договаряше цените,нали?Работатат на руснаците е да я продадът по-скъпо газата.
За това , че че нашите мекерета са ни прецакали руснаците не са виновни.

Отговори на това съобщение
 Re: Цените по газовата верига удивиха София и Москва
Автор: ivodam   
Дата:   07-07-10 10:17

Тед: Е докато пасивно констатираме, активно ше ни работят, така е в тоя свят...

[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Цените по газовата верига удивиха София и Москва
Автор: ivodam   
Дата:   07-07-10 10:39

юнга: Благодарим за линка. Много показателен. Честно казано, не очаквах точно от Васил Филипов да го чуя това, но четете внимателно, неща, които отдавна ви ги казвах за лицето Костов:

Иван Костов е един изключителен мошеник и мръсник. Трябва да бъде разследвано ограбването на «Булгаргаз”. В това разграбване особено място има и Костов. След мен, една година преди приватизацията на “Кремиковци”, “Булгаргаз” беше ограбван през “Кремиковци”. Аз бях научил “Кремиковци” да си плащат актуалната консумация, дори и дълговете. След мен комбинатът не е дал един лев на “Булгаргаз”!

А всяка седмица са хвърчали куфарчета към Министерски съвет.

Знае се кой ги е носил - всичко се знае, и какво от това?! Костов ходи сега където види микрофон да говори. Защото той според мен е труп. Той има забрана да ходи в Щатите. Я го питайте защо не ходи в САЩ и защо не му издават виза! Защото като министър-председател Костов провали всички възможности България да завие към Европа и да се развие като демократична държава. Защото гледаха да крадат, да ограбят апорта на държавата, да го разпределят на свои мафиотски банди и сега живеят от продажби на терени, на хотели, на обекти, които са заграбили в тези две- три години на башибозук. Така че нито е успешен министър-председател, нито нищо. Всеки може да е като него - три години и нещо да граби и да разпродава. И накрая какво - получи държава с хиляди заводи и я сдаде без нищо, без никакви пари.

Иван Костов е най-добрият ученик на Андрей Луканов. Той го вкара и го реализира в СДС, и след това го учи... Поставяйки го за финансов министър в правителството на Димитър Попов. Тогава списъка на министрите го правеше Луканов. Веднага започва развитието на безмитната търговия, веднага се започват контрабандите. Всичко се знае.

Отговори на това съобщение
 Re: Цените по газовата верига удивиха София и Москва
Автор: Тед   
Дата:   07-07-10 10:49

Иво, първото най-важно нещо е информираността.
Чак сега след 20г. виж кви интервюта излизат.
Аз си го сейфнах да се показва на децата един ден. Щото ше питат зашо сме толкова зле.

Следва период на осъзнаване и края някой да измете боклука - поне 50% от него.
Но кукловодите не са в паралмента и МС. АКо някой си мисли, че генералите на ДС дето дърпат конците са там ... не са.

И какво остава за форумците - вариант ---взимаме обективите и отиваме да трошим главите на еди кой си.
какъв е смисълът да трошиш главата на Костов, след като с-мата не е променена?
След Косттов ще дойде Лостов, след него Мостов и така - а начина на $$$ си остава.
В БГ една с-ма не работи като хората. Има два варианта - да сме супер тъпи, второ всичко е измислено да е така.
Аз залагам на 2-я вариант.
Поне едно нещо нормално не е направено.
Има пари за всичко хора, само че схемете са навсякъде.
И за здравеопазване могат да се направят заплатите на докторите 2 хил лв. и мед сестри по 1000 лв. и да влезеш и да се почувстваш като човек.

Видях в Турция държавна болница. Влзенах и видях, даоха ми да снимам. Видях им спешната помощ. Видях каква техника ползват, какво отношение на лекар. Как ти дават синята папка с диагноза и снимка, правена за 2-3 мин. не на рентген, а на скенер, който няма нищо общо с радиационните бг рентгени.
Видях как им носят на болните табла с завит найлон и каничка кафе, което е горещо. Видях им леглата, столовата, която е хотел.
Всичко това може да се направи в БГ ..и в момента. Само че кой да срина с-мата??? За около 6м. ново задравеопазване е възможно.За около 1г. всеки ще усети промяна. Парите са достатъчни за промяна.С революция - влизаш в зандана, ако не успееш, ако ускееш - победителите не ги съдят. Кой да прави революжции ... 2 млн. пенсионери или тези зад граница. Изпусанти са 20г.
Всички с-ми трябва да бъдет деактивирани и изградени наново - без промени. Изцяло нови с-ми.Докато са наличните с-ми - всеки ще псува. Не псувайте Костов - той е кукла примерно -нищо не е измисли той. Р.Овч също. Всъщност с-мата се радва като ги псувате, защото с-мата се защитава като смени лицето с друго, но тя оцелява и продължава същото, а вие си мислете че сте направили нещо.
Съгласен съм, че има бедни турски селца, къде ли няма. Но всеки може да получи здраве.Не знам какво е само да влезещ в частна болница там. Да не ти се налага...

Баща ми казва, че БГ е най-богата държава на Балк. полуостров. Защо? Защото 20г. я крадат и не могат да я окрадат. И е прав.

Ай футбол тая вечер, стига с тия с-ми.
Бат Бойко наистина се сдуха за 1г. Той е влезнал в неговата си война - сам го каза "Война е, който оцелее". Знае колко мерника го чакат.

Отговори на това съобщение
 Re: Цените по газовата верига удивиха София и Москва
Автор: boink   
Дата:   07-07-10 11:03

сериозна и хубава тема [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Цените по газовата верига удивиха София и Москва
Автор: ivodam   
Дата:   07-07-10 11:17

Тед: Бат Бойко верно изведнъж повехна. Вероятно изобщо не си е давал сметка с какво се захваща. Абе нека направи магистралите, от него аз очаквам толкова. За повече очевидно нема капацитет. Как ще я сменяваме системата, не ми стана ясно обаче... лошото е, че и от Европа като че не им е много зор да я сменяват. Как може да им е все едно дали комунистите и ченгетата дърпат тука конците, продължавам да недоумявам...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.