Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 проблем с firefox когато отварям базар и форум
Автор: pstoev   
Дата:   29-10-08 22:47

имам проблем с firefox когато отварям базар и форум,появява се това съобщение-Bad Request
Your browser sent a request that this server could not understand.Size of a request header field exceeds server limit.
и сега трябва да се занимавам с експлорер..някой има ли идея.....

Отговори на това съобщение
 Re: проблем с firefox когато отварям базар и форум
Автор: Георги   
Дата:   29-10-08 22:49

от години е така

на мен само тука ми гърми... а бая ровя

Отговори на това съобщение
 Re: проблем с firefox когато отварям базар и форум
Автор: boni   
Дата:   29-10-08 22:54

Абе странно тогава на мен защо не ми гърми нито с лисица, нито с експлорър...

Отговори на това съобщение
 Re: проблем с firefox когато отварям базар и форум
Автор: IvoZafirov   
Дата:   29-10-08 22:55

и на мен не ми гърми с лисица [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: проблем с firefox когато отварям базар и форум
Автор: exile   
Дата:   29-10-08 22:59

добре бе бони, колко хора пищят, и на мен ми се случва, айде оправете го тва, едно, че е досадно, второ доста кофти говори за поддръжката на един сайт с претенции с години да не се отстрани един такъв бъг, само щото на админа не му се появявал [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: проблем с firefox когато отварям базар и форум
Автор: Георги   
Дата:   29-10-08 23:32

гледам пращал съм ви мейл с проблематичната бисквитка.... 2006 година

скоро ще станат 3 години [smilie5] [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: проблем с firefox когато отварям базар и форум
Автор: apollo   
Дата:   30-10-08 00:04

То това е част от чара бре [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: проблем с firefox когато отварям базар и форум
Автор: Стоев   
Дата:   30-10-08 00:23

Долу Жорето[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: проблем с firefox когато отварям базар и форум
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   30-10-08 00:29

https://photo-forum.net/forum/read.php?f=1&i=923162&t=923162&phorum_uriauth=

Отговори на това съобщение
 Re: проблем с firefox когато отварям базар и форум
Автор: digitalgab   
Дата:   30-10-08 05:32

Сложи Експлорер 8.2,IE7Pro, отгоре му една от китайските надстройки, най добре The World и си готов.



Публикацията е редактирана (30-10-08 05:34)

Отговори на това съобщение
 Re: проблем с firefox когато отварям базар и форум
Автор: doca   
Дата:   30-10-08 06:35

Отварям с IE7 и с Firefox 3.03- всичко си върви нормално/Сливен-ADSL-12 Mbps/.

Отговори на това съобщение
 Re: проблем с firefox когато отварям базар и форум
Автор: mitku   
Дата:   30-10-08 08:31

Не съм имал такъв проблем нито с Firefox, нито с какъвто и да е браузър (всички версии на Лисицата от 1.5 насам; на ЕксплоДера от 5.5 насам; Опера; Сафари и каквото се сетиш) на всички компютри (много са) и операционни системи (Прозорци XP, Vista, 2000; MacOS; няколко вида Линух и т.н.), даже в момента туй го пиша от телефона си (браузърът е някаква разработка на Apple Safari за Симбиан... или поне тъй се разпознава). Е ако и при администратора на тоз сайт е тъй, как да го "оправи" тоз "проблем", като не го е виждал евентуално?
Като съвети за "оправяне" - изчистете си кеша и бисквитките на браузъра; вижте (ресетнете) си настройките за сигурност; вижте си настройките на файъруола.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: swan_   
Дата:   30-10-08 08:39

С Лисицата съм. И на мен ми се е случвало да се налага да трия бисквитките. Малко е досадно но не е болка за умиране. По-голям проблем ми е, че изобщо не мога да видя кроп на снимка или сам да направя такъв - налага се да пускам ИЕ таб.

Отговори на това съобщение
 Re: проблем с firefox когато отварям базар и форум
Автор: El_Fuego   
Дата:   30-10-08 09:11

Вие тоя Firefox като го инсталирате изобщо ли не му пипате настройките (и на всякакви други програми по компютъра де)?

На мен първата ми работа в настройките на който и да било браузър е да му забраня пазенето на каквато и да били история на посещенията,cookies и писани в адресното поле и търсачката неща.

Странно защо досега и аз като mitku не съм имал проблеми...


Отговори на това съобщение
 Re: проблем с firefox когато отварям базар и форум
Автор: Георги   
Дата:   30-10-08 09:18

mitku с links или lynx яко ли се вижда форума? не се казва няколко вида линукс, а няколко чешита линукс

бе всъщност кой му пука, може по случайност сас да го оправи като станат 5 години от първото появяване [smilie18] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: проблем с firefox когато отварям базар и форум
Автор: exile   
Дата:   30-10-08 09:19

абе... много сте интересни.

начи за да ми бачка сайта трябва да забраня на файъфокса сички куукис, така ли?
ти чуваш ли се?

квото искаш забранявай.
аз нищо не му забранявам.
ФФ е единствения сайт, който ми прави парчета.

абе... тва в България уеба няма да се опрви и тва е, не е като да не съм виждал как се прави поддържка на сайт дето е в много пъти по-голям от ФФ, да кажеш, че е трудно да се фиксне едно куки...

Отговори на това съобщение
 Re: проблем с firefox когато отварям базар и форум
Автор: didesignbg   
Дата:   30-10-08 09:36

Опитайте един различен подход
отивате в папката където файърфокс си държи профилите, нещо от рода
C:\Documents and settings\Вашият профил\AppData\Mozilla\Firefox\Profiles\rje7reg3.default
Влизате в тази папка и изтривате файловете cookies.sqlite и cookies.txt, може да имате само единия. Това ще изтрие всичките кукита!
Прави се при изключен ФФ (файърфокс, не фото форум).
Мисля, че това би трябвало да е по-трайно решение, но няма как да съм сигурен. При мен работи, засега.

Отговори на това съобщение
 Re: проблем с firefox когато отварям базар и форум
Автор: Георги   
Дата:   30-10-08 09:39

ще чакаме сас да попадне на проблема

представяш ли си ако заради всеки сайт, който посещаваш да трябва да пипаш нейде из компютъра по профилите си кво ще стане?

Отговори на това съобщение
 Re: проблем с firefox когато отварям базар и форум
Автор: exile   
Дата:   30-10-08 09:43

не, не, нещо не схващам логиката.

начи АЗ, потребитля, трябва да де ровя по папки и настройки, за да ползвам сайта, при положение, че нико нередно не съм направил, щом всички други сайтове в нета са ми абсолюто безпроблемни!?

найш кога[smilie5]

ми тоя сайт пари прави. тва не е концерт по желание...
в момента, в който на сайта бива поблискувана една единствена реклама, значи тоя сайт става комерсиален и печели чрез мен. и тва автоматично ме вкарва в ролята на човек с право на претенции... и едничката проста такава е да не трябва да си трия кукитата с балтията.

и е добре човек да си поставя амбициозни цели, примерно да си напише сам форума вместо да използва такъв, ама е добре и това да е във възможностите му да го направи и да го поддържа след това... не говоря във възможностите му като програмист, ми в чисто физическите такива, като например да му отделя достатъчно време, или да си наеме човек да го прави.

не искам да звуча като човек, който ви учи как да си вършите работата, просто си мисля на глас, щото съм се наработил по масови сайтове далеч по-амбициозни от ФФ и съм видял как може да се правят нещата.
аз имам доброто желание да си поговоря с някой тук за някой апарат или обектив и си трия кукитата, ама се нервирам. мога да съдя ФФ за емоционален тормоз [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: проблем с firefox когато отварям базар и форум
Автор: didesignbg   
Дата:   30-10-08 09:45

Проблема не е само на Фото Форум, даже съм по-склонен да мисля, че е проблем на Файърфокс при специфични условия.
За моя радост не мога в момента да репликирам проблема. Просто, ако някои има желание нека да затрие файла и да види при него как ще се държи. Ще ми е интересно да го тества някои от тези които казват че им се случва всеки ден.

Отговори на това съобщение
 Re: проблем с firefox когато отварям базар и форум
Автор: a.buhchev   
Дата:   30-10-08 09:52

Аз нищо не съм си пипал по настройките и въпреки това нямам никакви проблеми като гореописания[smilie11]
Стана ми интересно защо е така?

Отговори на това съобщение
 Re: проблем с firefox когато отварям базар и форум
Автор: El_Fuego   
Дата:   30-10-08 09:58

Има една елементарна настройка на файърфокса, която се състои в поставянето на една чавка на подходящото място, а именно - да трие всички куките и временни файлове при излизане от браузъра.

Това не е свързано с ровене по профили из компютъра, регистри или нещо друго, дето не е работа на обикновения потребител.

Вие ако искате браузърите ви да се задръстват с временни файлове и прочие глупости, по които да ви следят посещаваните места в мрежата - ваша си работа. Аз не ща и от това работата ми с компютъра и интернет не се е затруднила ни най-малко.

Единствената ми забележка към ФФ е, че с Opera инструментите под снимките не работят.
Такъв проблем имаше и с photosight.ru, ама там си ги оправиха.

Отговори на това съобщение
 Re: проблем с firefox когато отварям базар и форум
Автор: mike74   
Дата:   30-10-08 10:01

такъв проблем не ми се появявал с Лисисица нито под Вин нито нод линукс. Но никога примерно с лисицата не мога видя кроп на дадена снимка [smilie2]
И наиситина си е работата на админите на сайте да си оправят нещата, и наистина хората се оплакват от тези неща от години, без да се засягат но подръжката им определено не е на ниво.

Отговори на това съобщение
 Re: проблем с firefox когато отварям базар и форум
Автор: exile   
Дата:   30-10-08 10:13

ми аз пък искам да се задръствам с кукита.
баси, колко съм нагъл да искам да ползвам кукитата, които ми позволяват да не се логвам всеки път в 20-на сайта.
мноо трудно.

а за търсачката изобщо по-добре да не отварям дума, щото там вече нещата стават адски груби... [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: проблем с firefox когато отварям базар и форум
Автор: Георги   
Дата:   30-10-08 10:14

ей че си нахален да имаш претенции [smilie10] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »