Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Секция "Полезни коментари" - update
Автор: Admin   
Дата:   03-05-18 17:41

Здравейте,

от известно време секция Полезни коментари си има редактор. Това е philip

Всеки може да маркира коментар под своя снимка като Полезен ако той наистина е стойностен, дава различна гледна точка или би развил млади таланти. Работата на Филип е да следи да не се злоупотребява с маркирането и както имаше практика да се цъка безразборно на този бутон. Също така, редакторът може да номинира и по своя преценка коментари за Полезни. Тогава авторът на коментара и на снимката ще получат известие за предложението. Ако не са съгласни ще им дадем възможност да се откажат от избора.

В секцията ще има и "Полезни коментари на седмицата". Това ще са избрани коментари от Полезни, които ще бъдат отделени няколко дена над останалите. Тях също ги избира Филип или човек от екипа на Фото Форум. Добавянето на ваш коментар като Полезен ви дава кредит за класацията по полезни коментари. В тази класация са валидни коментари от последната 1 година.

Отворени сме за конструктивни предложения и коментари.

Поздрави

Отговори на това съобщение
 Re: Секция "Полезни коментари" - update
Автор: Beijing   
Дата:   03-05-18 17:46

Дедо Филип е готин и пич!
Той ще се справи!
Успех му желая, и Поздрави му пращам!
[beer]
[shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Секция "Полезни коментари" - update
Автор: nislon   
Дата:   03-05-18 18:38

Естествен, може би най-добър избор на модератор на "Полезни коментари"!
Успех!

[smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Секция "Полезни коментари" - update
Автор: мара   
Дата:   03-05-18 20:38

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Секция "Полезни коментари" - update
Автор: roburt48   
Дата:   03-05-18 21:34

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Секция "Полезни коментари" - update
Автор: Skynite   
Дата:   03-05-18 23:02

Да...чудесно начинание. Успех на Филип в нелеката задача :)

Бих предложила коментарите на "Мара" да са по подразбиране в "избрани Полезни" тъй като тя е май от единиците (да не кажа единствената), която винаги пише коментари по същество, придружени от съвет или предложение...и най-често те са под фотографии, които останалите дори не поглеждат...лично на мен са ми много полезни :)


Отговори на това съобщение
 Re: Секция "Полезни коментари" - update
Автор: localhost   
Дата:   04-05-18 12:55

И коментарите на batdimo !!!
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Секция "Полезни коментари" - update
Автор: nislon   
Дата:   04-05-18 13:25

А на мен, вече 6 месеца ми липсват едни коментари, името на авторката им започва с "ть"...

Отговори на това съобщение
 Re: Секция "Полезни коментари" - update
Автор: uri64   
Дата:   04-05-18 14:54

IMHO единствените коментари, които наистина липсват в тоя сайт, са на Хараламби от Червени връх...е и отчасти тези на студента Сапфиров (макар да не е същото)....всичко останало е преходно...и мерси много, но не тъгувам по вечно мрачните прокоби на тъ...-та

Отговори на това съобщение
 Re: Секция "Полезни коментари" - update
Автор: nislon   
Дата:   04-05-18 15:54

Това, дали липсва тъмата, не зависи от обстоятелства, обяснения, интелект. То е факт - или го има, или - не. Различни хора сме, не сме китайци [smile]

И аз харесвам коментарите на ХараламБи и Сапфиров. Не съм си изтрил една гъсеница, заснета с вградена светкавица, само заради коментар на братовчет им Паскал Пастиров.
[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Секция "Полезни коментари" - update
Автор: SaS   
Дата:   04-05-18 17:29

Стокхолмски синдром ли се нарича, когато някой се оплаква, че страда от поведението на хора с Пристъпи на невъздържана интернет комуникация, но след това пОска сълза, че изпитва липсата им.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »