Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Фото разходка из страната
Автор: parasol   
Дата:   04-11-09 18:55

Една моя позната американка има интерес да види България - с фотографски подбуди, разбира се. Интересува се от улична фотография, характерни но външно незабележими места и подобни. Чернобяла фотография, филм. Опитвам се да измисля идеи за това. Имате ли предложения какво да препоръчам? Селца, в които се намират такива местенца, нетуристически градчета със запазен чар, или пък дори туристически, които обаче не са фрапантно комерсиални през лятото като един ‌Несебър например?

Освен това не съм сигурна, че аз ще имам възможност да бъда с нея при една такава евентуална едноседмична разходка. Може ли да се намерят фотографи или просто други хора, с които би могла да се свърже и без ангажимент от време от тяхна страна просто да ги придружи докато те си вършат своята работа? Тя не говори български. Разбира се, би си платила своите радходи (няма претенции за луксозни хотели и подобни), но едва ли би могла да си позволи да наеме ексурзовод или туристическа услуга "фототур". Възможно ли е това изобщо или да не се надявам? Kато бонус, би могла да предложи обмяна на опит и малко фотографски връзки...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: marchello   
Дата:   04-11-09 19:02

[smilie5] супер!

/ей сега те почнаха с въпроси - обвързана ли е/ [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Coincidentia   
Дата:   04-11-09 19:06

[cool] Хм, така де, информацията за обвързаността й си е съвсем ценна от морална гледна точка, все пак сме отговорни хора, не бива да правим лоши работки [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: marconi   
Дата:   04-11-09 19:13

правилният въпрос е...на колко е години и дали е злоупотребявала с бургери? [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: parasol   
Дата:   04-11-09 19:14

Обвързана - пък и като гледам профила на Coincidentia, по-голяма е от него :)

Ама толкова голямо влияние би имал този факт? [shtrak] [smilie6]

Относно бургерите - живяла е в Италия и Франция и ги познава добре



Публикацията е редактирана (04-11-09 19:15)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: graphix   
Дата:   04-11-09 19:19

ееее Франция.... питай Лалинда дали може да я придружи [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Coincidentia   
Дата:   04-11-09 19:24

Абе то аз бая младея, пък и Джулия Робъртс също е по-голяма от мен [cool]

А иначе, майтапът настрана, аз съм що-годе прилично моторизиран и свободен откъм време... Но пък колкото и да съм Американофил, това ни най-малко не значи, че автоматично ще си пасна с всеки. А според моите усещания за нещата, има сми само когато всеки от участниците енджойва експириънса. Та, ако какичката реши, да ме контактне виртуално и да се опитаме да разберем дали ще ни е интересно [shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: marconi   
Дата:   04-11-09 19:25

имах в предвид, дали бургерите са и се отразили /сериозно/, на размера на ханша [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: e.StaneV   
Дата:   04-11-09 20:01

"Може ли да се намерят фотографи или просто други хора, с които би могла да се свърже и без ангажимент от време от тяхна страна просто да ги придружи докато те си вършат своята работа?"

С каквото можем ще помагаме, но съботно неделно и в София [smilie24] [smilie5] Обичам да шляпам на Инглиш, а и съм бил в Щатско, можем да изкоментираме това онова [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Lalinda   
Дата:   04-11-09 22:16

Придружавала съм доста колористи из интересните в цветово отношение у нас места, но не и валористи...

Последната група, която придружавах, обаче пърно попита дали в София има нещо като средновековен замък, тъй че, ако мадам очаква да открие тук нещо като в Италия или Франция, силно ще се разочарова...


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: zhbuts   
Дата:   04-11-09 22:48

Какво значи валорист? и с какво валористът е по-лош от колорист? И кой е по-напорист?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: batgani   
Дата:   04-11-09 23:57

региона от Варна посока румънско мога да хелпна.Шабла,Каварна,Балчик до Дуранкулак,но с обаждане предварително...[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   05-11-09 00:07

Аз ако ида в нейното село тя къде ще ме заведе?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: CanoniO   
Дата:   05-11-09 00:09

в макдоналдс....

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   05-11-09 00:10

Там ползвам само тоалетната.[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: CanoniO   
Дата:   05-11-09 00:11

Не те ли е гнус?[smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: mirandamoshe   
Дата:   05-11-09 00:25

Като измисли датите на пътуването си да се обади и ще напаснем нещо!Пишете ме към списъка с доброволци/в зависимост от датите:)/

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Stoychev   
Дата:   05-11-09 01:23

Звучи много интересно.
Кога ще идва?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: parasol   
Дата:   06-11-09 20:39


Благодаря за отговорите и израза на интерес. Пътуването ще е през втората половина на юни, идното лято, затова аз именно не съм сигурна дали ще мога да я придружа самата аз.

Обаче нищо не казахте по първата част от въпроса - кои места бихте препоръчали за този случай?

Lalinda, ти къде си водила колористи в България? Не, мадам не търси средновековни замъци - както казах, интересува я уличната фотография и хората, а е виждала и мои снимки.

Batgani. Това, което предлагаш звучи много интересно. Какво точно от този регион?

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »