Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - форум: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна
 Re: Евровизия
Автор: georgi969   
Дата:   27-05-12 09:36

100



Публикацията е редактирана (27-05-12 09:36)

Отговори на това съобщение
 Re: Евровизия
Автор: diandimov   
Дата:   27-05-12 10:20

Димов завижда за тоалетната наречена евровизия?

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]




Напротив, искрено съчувствам.

Дано по- скоро се отървете от Гърция, евросъюза и конкурса на евровизия.

Отговори на това съобщение
 Re: Евровизия
Автор: tonitka   
Дата:   27-05-12 11:03

Що говориш в трето лице бре? Ти къв си! Ама дано хамериканците не искат да се оттърват от теб, там да си стоиш, тук един селски и...т по-малко![smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Евровизия
Автор: diandimov   
Дата:   27-05-12 11:15

В трето лице, защото нямам нищо общо с цялото малоумие което се случва в последните десетилетия в бегето и европа.

Отговори на това съобщение
 Re: Евровизия
Автор: Krassy   
Дата:   27-05-12 11:34

Я стига си лъгал, нямаш нищо общо, но живееш у форума [smilie18]

Тооолкова наивно [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Евровизия
Автор: Krassy   
Дата:   27-05-12 11:35

Все едно ми казваш:
- Не обичам да ям лайна, но обожавам да ги мириша постоянно [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Евровизия
Автор: tonitka   
Дата:   27-05-12 11:43

О, неразумний юроде, поради що се срамиш да се наречеш българин? ...и отричаш всичко родно?..................................................някой ден ще се завърнеш и тогава ще бъдеш отритнат от своите!

Отговори на това съобщение
 Re: Евровизия
Автор: tonitka   
Дата:   27-05-12 11:48

Смятай го за пророкуване!

Отговори на това съобщение
 Re: Евровизия
Автор: IvoZafirov   
Дата:   27-05-12 11:57

Димов пак срал на метеното. [smilie18]

Нямал нищо общо.. Произхода! Произходааааа! Накъдето и да се въртиш си оставаш българин, ти приличащ на мексиканец иностранецо.


[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Евровизия
Автор: yanee   
Дата:   27-05-12 14:59

пак сме нямали късмет

[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Евровизия
Автор: hebros   
Дата:   27-05-12 15:18

Той Димов се гордее, че е американец вече.
Не знам точно с какво се гордее, но забравя кой унищожи коренното население на Америка, кой поддържаше робовладелски строй до средата на 19 век и расизъм почти до края на 20 -ти, кой заливаше с напалм жени и деца, кой водеше и води безумни войни, за да е на печалба оръжейната промишленост и кой съсипа световната икономика заради алчност и банкови афери.
Забравя или му е удобно да забрави, че в момента целия му нов народ седи върху всичко това и дължи "благоденствието" си на куп престъпления срещу човечеството.
САЩ са били и продължават да бъдат най-големия световен паразит, факт.



Публикацията е редактирана (27-05-12 15:19)

Отговори на това съобщение
 Re: Евровизия
Автор: arakiss   
Дата:   27-05-12 15:25

пак ли ги почнахте американците [smilie5]
кекса ли вий малко, кво ли - та толкоз много словесен онанизъм [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Евровизия
Автор: ejko   
Дата:   27-05-12 15:35

Всичко което си изброил по-горе си го научил най-вече от американските филми... Всеки да си прави изводите какво значи това...
Защото турски филм за геноцида над арменците няма да видим, нито руски за плячкосването на Берлин, нито български за нашите си зверства през балканската война...
Така че защо няма нищо гордо в това да си американец..., защото е скапано правителството ли..., защото ако е това, то ние защо сме горди, че сме българи? И американците паразитират, ОК..., но поне не е на гърба на американците, за разлика от нас, продажните копеленца...
И не ме разбирай погрешно, аз съм ОК с българския си произход, защото на никого не правя лошо, напротив и това е следствие от това, че съм отгледан и възпитан и то не къде да е, а именно тук. Отдавам дължимото на обществото и родителите си, но това гражданите да отговарят за действията на управляващите си погледнато през екзистенциалната призма, би ме направило безкрайно засрамен!
Но иначе да..., по-добре да съдим американците, нали сами са си лъснали дупетата пред света какво ни пречи и ние да им ударим по една патка...!
Модерно е "У" на ляво "У" на дясно...
Но стига хейт... (отбележете, че за Софка нищо не съм казал, да не кажете, че съм хейтър и да взема аз да направя нещо, щом толкова говоря).



Публикацията е редактирана (27-05-12 15:37)

Отговори на това съобщение
 Re: Евровизия
Автор: explorer   
Дата:   27-05-12 17:41

Да се изкажа и аз по темата "Евровизия". Много не обичам циганите, още по-малко чалгата, но реално погледнато песента на Софка си беше точно като за "Евровизия" - елементарна, танцувална, с разбираем текст (макар и на български). Другите песни да не би да бяха нещо кой знае какво - Бурановските бабки се класираха на 2-ро място просто защото на хората им се вижда смешно бабките да пеят "модерна" песен, пък и по Европата живеят много руски емигранти, които гласуваха (същото важи и за сърбите).

Шведката дето спечели - готина, ама песента нищо особено. Не е като шведите ABBA от едно време с Waterloo (ееех, каква Евровизия имаше, пардон имало, едно време)... Песента която ми хареса от тазгодишния конкурс е на дядо ви Хъмпърдинк:

Love Will Set You Free

която май не влезе в десятката.


Отговори на това съобщение
 Re: Евровизия
Автор: Krassy   
Дата:   27-05-12 18:05

Аз пък си харесвам Кейт Мелуа [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: Евровизия
Автор: gorbi   
Дата:   27-05-12 18:15

Аз па си харесвам украинката Гайтана

Отговори на това съобщение
 Re: Евровизия
Автор: Krassy   
Дата:   27-05-12 18:21

много не прилича на украинка като гледам [smilie8]

голям купон е като се разхождам из Несебър с фотото, всички без иключение ме мислят за руски турист [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Евровизия
Автор: imitev   
Дата:   27-05-12 19:01

Аз като се разхождам с фотото в шикаго и ме мислят за японски турист[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Евровизия
Автор: digitalgab   
Дата:   27-05-12 22:05

Щом най стойностната песен, тая на Енгелберт не е влязла в десятката, значи тая евровизия си е ЕвроЧалгавизия, на 100%.

На Енгела даже и талисман огърлицата, подарена му за късмет лично от Елвис не му е помогнала. Като изпълнител той е велик, но старостта е лошо нещо.

Ей го в пълната му слава:

Engelbert Humperdinck - Please release me 1985

Engelbert Humperdinck - Medley 1989



Публикацията е редактирана (27-05-12 22:08)

Отговори на това съобщение
 Re: Евровизия
Автор: diandimov   
Дата:   28-05-12 05:14

Не живея във форума, само чат-пат фърлям око.

Не се срамувам че съм българин, но ме е срам от повечето българи и от държавата, каквато е в момента.


Наистина нямам нищо общо с малоумието наречено европа и бг, както са в момента, Зафироф.
Освен произхода, но той не зависи от мен.
Не съм допринесъл с нищо за циганията, наивитета, глупостта и прочее, значинямамнищо общо. Дори напротив - боря се против това.



На хеброс няма какво да му кажа, отговорили са му добре.

Отговори на това съобщение
 Re: Евровизия
Автор: diandimov   
Дата:   28-05-12 05:25

Иначе мургавата украинка е изцяло в щатските филми - всичко, включително франзелата и хартиения плик с покупки.

Естествено, на светлинни години по- добре е от сигнката.

Отговори на това съобщение
 Re: Евровизия
Автор: hebros   
Дата:   28-05-12 08:11

Ejko, нещо си в грешка.
Ако се информирах от американските филми, сега щях да си мисля, че южняците са се борили за справедлива кауза, а северняците са лошите. Поне така ги показват в американските филми. Симпатичните южняци и лошите от севера. Всъщност севера се е борил против робството.
Я дай да ги видим тея американски филми, в които е отразен добре гигантския геноцид над коренното население на континента.
Ако се информирах само от американските филми от 70-те и 80-те щях да си мисля, че муджахидините и талибаните са едни прекрасни и благородни хора. Такива бяха, докато американската върхушка им лижеше задниците, след 11/09 станаха лошите.
Дай да видим качествен американски филм за избитите стотици хиляди от атомните бомби. Дай да видим хубав американски филм за мракобесието на макартизма.
Американците не паразитират на гърба на американците ли? Не ме разсмивай. Питай тези от движението "окупирай Уолстрийт"
А Димов да не ги величае толкова, скоро пак ще дойде да пише слъзливи вопли как той само искал да си живее спокойно[smilie18]



Публикацията е редактирана (28-05-12 08:13)

Отговори на това съобщение
 Re: Евровизия
Автор: diandimov   
Дата:   28-05-12 08:28

Разбира се че съм гледал американски документален филм с много автентични кадри от бомбардировките над Хирошима и Нагазаки.

Не величая америнканците, но пък окупирай уолстриит са смешни... ма ти си ги харесвай де.

Отговори на това съобщение
 Re: Евровизия
Автор: ejko   
Дата:   28-05-12 09:17

"Ако се информирах от американските филми, сега щях да си мисля, че южняците са се борили за справедлива кауза, а северняците са лошите."

Американците учат, че юга е защитавал робството, а севера е бил против него и са били добрите. Почти всички филми го представят така, а то не е баш... Но ти не знам как си останал с впечатление, че юга са добрите, като до ден днешен им се подиграват- Диксиленд, Конфедерацията, ала-бала... Но да говорим за добри и лоши е повече от смешно. Просто Конфедерацията си е била винага сеператистки настроена и всичко си е политика!
Който и канал да си пуснеш от типа на Discovery и неговите производни и ще видиш и за жестокостите на американците през войната, и за отношението към талибаните на Америка днес и вчера, както и избиването на индианците, за Buffalo Soldiers, за атомните бомби и какво ли не... Дори за постиженията на германците през войната може да чуеш там, което е похвално, предвид, че това са еврейски телевизии, макар и американски (отново)... Дори скоро даваха за безумния акт на американците над Иранския самолет и дори показаха ненаказания военен, които поради грешка сваля пътнически самолет... Нищо не скриха!!!
А за окупирай Уол Стриит, какво има да питам... зад тях стояха антикапиталистически и антиконсуматорски организации в началото, антиконсуматорските филми като Story of Stuff, или антикапиталистическите като Zeitgeist да не би да са правени в Гватемала?!??!?
А за макартизма, какво има да крият американците- още Труман навремето е бил против и казва, че "В свободна държава, хората се съдят заради престъпленията си, но никога заради възгледите им". Дори Уикепедията да отвориш и ще видиш информация за макартизма, а уикето си е американска медия, няма как да не е!
Записите от онзи хеликоптер, как американците избиваха араби и се радваха, да не би да ги пуснаха руснаците- не американците си ги разкриха!
А колкото до паразитирането на американците над американци- прав си, но аз съм навит да ми дадат $80 000 годишно пък после да взимат от отрудения, получаващ 80 хилки, представляващ средната отрудена класа... Нас ни крадат повече, пък ни дават по 6000 лв годишно, ето това е кражба... Къде ни е филма за това, къде ние е движението, подобно на това "Окупирай Уол Стрийт", "жестоко" потушено навсякъде и подкрепено официално от властите единствено в LA[smile]



Публикацията е редактирана (28-05-12 09:17)

Отговори на това съобщение
 Re: Евровизия
Автор: ejko   
Дата:   28-05-12 09:40

hebros, не искам да ме разбереш погрешно. Еднополюсния модел на света не е най-хубавото нещо и на мен не ми харесва. Не харесвам сконната да поромива мозъка сладникавост на Холивуд, американската политика на световен полицай, или действията на американските банки, които раздават бонусите, дори и когато държавата пряко с парите на данъкоплатците е подкрепила техния нефалит, така да се каже[smile]
Просто последните години забелязвам една доста устойчива антиамериканска пропаганда, специално в България! Пропаганда, която някак насочва мисълта в посока, как дори личните ни държавни проблеми се дължат на някаква тъмна американска сянка. Именно такова мислене ме кара да защитавам американците, защото ми се струва страшно, че съзнанието на хората отново се насочва в грешна посока.
Трябва да разберем, че за всеки човек е изключително важно да нареди правилно приоритетите си. Ние като граждани сме длъжни да дадем реакция на безобразното си ежедневие и да го променим, а не да живеем в свят с имагинерен враг, които освен всичко друго е и неподвластен на собствените ни действия. нашият най-голям враг са хората които ни управляват, крадат или там каквото правят през последните толкова много години. Тези които ни промиват мозъците и ни карат да мислим за световния мир, вместо за това, че работим за никакви пари и се радваме, че имаме какво да сложим на масата. Положението представено от теб ми лъха на онези времена, когато за разказан виц можеше да отидеш в затвора или в лагер (можеше и да не отидеш), но във вестниците пишеше за неравностойното положение на афроамериканците и т.н. глупости. Те не че са глупости- напротив, хубаво е човек да има мнение и висока култура, но когато пропагандата ни кара да мислим само за чуждите проблеми, а в личен план да се задоволяваме с каквото има, не мога да не забележа, че това притъпява и без това деформирано гражданско общество в България...
Просто в Бг има пропаганда, която не е тази от вестниците или телевизията, а нещо друго. Нещо пресметнато и някак насочено. Именно това някак ме изнервя! Може да съм параноичен, глупав, или сляп, но не може да е нормално гладни българи да се притесняват предимно за световната политика и нечестното разделение на благата в америка.
И hebros, не визирам теб или някого специално..., просто думите ти бяха повод за мен! Поздрави, не е нищо лично. Твоите приоритети може да правилни и т.н., но предполагам разбираш какво имам предвид!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.