Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - форум: Фотография
 
 Как намирате модели за Голо тяло?
Автор: gfdgdgfd   
Дата:   10-02-16 14:06

Здравейте,имам идея за 3-4 кадъра за който ми е нужна голя мадама,и се замислих как ги намирате [smilie5] или снимате приятелката/жена си или пък си заплащате на някой модел?Защото нямам познати около мен,който да се съгласят да ги снимам голи [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Как намирате модели за Голо тяло?
Автор: hrup   
Дата:   10-02-16 14:12

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Как намирате модели за Голо тяло?
Автор: axlastro   
Дата:   10-02-16 14:18

Текстът беше изтрит от администратора, защото съдържа СПАМ или противоречи на правилата на Фото Форум.

Отговори на това съобщение
 Re: Как намирате модели за Голо тяло?
Автор: gfdgdgfd   
Дата:   10-02-16 14:21

Май нито една тема каквато и да било тя не може да получи някой адекватен отговор ?

Отговори на това съобщение
 Re: Как намирате модели за Голо тяло?
Автор: quazimodo   
Дата:   10-02-16 14:25

В сураттефтера ще намериш всичко, което ти трябва. Важното е колко силна $$$$$ мотивация за работа ще предложиш. Преди това си наеми добър бодигард и още по-добър адвокат[smilie5] [smilie5] [smilie5]!



Публикацията е редактирана (10-02-16 14:46)

Отговори на това съобщение
 Re: Как намирате модели за Голо тяло?
Автор: HP   
Дата:   10-02-16 14:27

Нормално да не намираш отговори, сайта се напълни с олигофрени.
Като начало, потърси в някои от модните агенции, например Тук
Има доста голям избор на модели,така че може и да намериш.[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Как намирате модели за Голо тяло?
Автор: hrup   
Дата:   10-02-16 14:42

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Как намирате модели за Голо тяло?
Автор: lamerko   
Дата:   10-02-16 14:52

Ами... има ги "от път на път" [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Как намирате модели за Голо тяло?
Автор: БОНД   
Дата:   10-02-16 14:55

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Как намирате модели за Голо тяло?
Автор: quazimodo   
Дата:   10-02-16 14:56

НъРъ ли си, ХъПъ ли си, не знам и не ме вълнува особено. Прави ми впечатление, че най-умните коментари в такива теми идват от хора като теб, регистрирани във форума още по времето на дагеротипията ! Наздраве[smilie21]!



Публикацията е редактирана (10-02-16 14:58)

Отговори на това съобщение
 Re: Как намирате модели за Голо тяло?
Автор: ksietta   
Дата:   10-02-16 16:14

Ами щом нямаш познати, нещата са ясни. Или пробвай в двата основни сайта за модели - http://topmodel.bg/
и http://modelbg.com/
или питай някой от тези, които по-редовно снимат такава фотография към кого може да се обърнеш... Не са много сериозните модели.


Отговори на това съобщение
 Re: Как намирате модели за Голо тяло?
Автор: Emoxide   
Дата:   10-02-16 16:29

gfdgdgfd , голяма грешка направи, в този форум не се задават въпроси... явно все още не си го разбрал, а си се регистрирал тук преди повече от 2 години! [smilie11]

Съотношението НЕпринудени съвети/СПАМ е в най-добрия случай 1:100 [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Как намирате модели за Голо тяло?
Автор: Evolve   
Дата:   10-02-16 16:33

Някоя твоя приятелка или позната,която да е надъхана за подобни кадри,но трябва да ти има голямо доверие за да се съблече пред теб.Иначе въпреки,че не правя такива снимки на шега съм пускал във фейсбук,че търся модел и се намират много желаещи.Дори шанса да намериш момиче за голи снимки е по-голям от колкото да я накараш да дойде с теб на планина.Ако много си на зор,кажи,че предлагаш заплащане и 100% ще ти вържат.[shtrak]
Успех ти желая и после да покажеш снимките [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Как намирате модели за Голо тяло?
Автор: hrup   
Дата:   10-02-16 16:36

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Как намирате модели за Голо тяло?
Автор: axlastro   
Дата:   10-02-16 16:49

Именно. Каквото почукало - такова се обадило. Самия начин по който е зададен въпроса говори за не особено уважителното отношение на автора към евентуалния му модел. Оттам и препоръките.

Сега сериозно - ако искаш да спечелиш доверието на даден човек, независимо дали е мъж или жена и той да ти се довери да го/я снимаш гол/гола би било добра идея да започнеш със облечени снимки - ако на хората им харесва какво правиш и имат желание да се видят в друга светлина съм сигурен, че ще се получи.

Отговори на това съобщение
 Re: Как намирате модели за Голо тяло?
Автор: Бонд   
Дата:   10-02-16 16:52

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Как намирате модели за Голо тяло?
Автор: Батко   
Дата:   10-02-16 17:16

gfdgdgfd, къде са ти снимките с които се представяш ?
Имаш ли портфолио ? Много е важно да покажеш на моделите, че си сериозен, а не че просто искаш да оплакнеш окото!
До тук, колегите по-горе представят моделите като чалга-кифли, готови на всичко за някакви пари. Това не е така! Не всичко е пари!
Ако все пак си готов да дадеш 200-400 лева, може да те огрее. По - скъпо е от момиче на повикване, но това е фотография все пак ... е ли фотография ?

п.с.: Линковете по-горе са верни и могат да ти свършат работа, но има голяма вероятност моделите да те отрежат или да не ти отговорят - всичко от теб зависи.

Отговори на това съобщение
 Re: Как намирате модели за Голо тяло?
Автор: quazimodo   
Дата:   10-02-16 17:29

И тия 200-400 лева колко снимачно време ти осигуряват?

Отговори на това съобщение
 Re: Как намирате модели за Голо тяло?
Автор: Emoxide   
Дата:   10-02-16 18:12

...та начи, ко си неграмотян - ни стааш за чуекк... Нал тъй!?

Отговори на това съобщение
 Re: Как намирате модели за Голо тяло?
Автор: hrup   
Дата:   10-02-16 18:26

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Как намирате модели за Голо тяло?
Автор: batsali   
Дата:   10-02-16 18:32

Казва се "уважаема дама с интерес към изкуството" иначе не вАжи...

Отговори на това съобщение
 Re: Как намирате модели за Голо тяло?
Автор: BAT   
Дата:   10-02-16 18:33

Нормално зададен въпрос, който смятам, че ще получи нормални отговори:

"Добър ден, имам идея за актова фотография, но както се досещате ми е нужен модел - жена. Бихте ли ме насочили от къде да намеря модел "голо тяло" , в какъв порядък са хонорарите и т.н. Благодаря!"

Отговори на това съобщение
 Re: Как намирате модели за Голо тяло?
Автор: Emoxide   
Дата:   10-02-16 18:33

...в клавиатурата с Кирилица буквичките "я" и "а" са една до друга, лесно се натиска едната вместо другата [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Как намирате модели за Голо тяло?
Автор: Бонд   
Дата:   10-02-16 18:34

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Как намирате модели за Голо тяло?
Автор: BAT   
Дата:   10-02-16 18:36

Не е това проблема и то е ясно. Проблемът е, че търси гола МАДАМА. Къде ги намирате тея голи мадами? Така не се пита ако искаш да снимаш актова фоторгафия.

Отговори на това съобщение
 Re: Как намирате модели за Голо тяло?
Автор: hrup   
Дата:   10-02-16 18:37

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Как намирате модели за Голо тяло?
Автор: Бонд   
Дата:   10-02-16 18:39

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Как намирате модели за Голо тяло?
Автор: batsali   
Дата:   10-02-16 18:42

Ами, ако беше написал "търся бебоци за фотосесия"? Пак ли щеше да е несериозно и да е трябвало да напише "новородени човешки индивиди"?

Между другото той въпроса си е зададен много редовно даже - Как намирате модели за Голо тяло?, ама кой да прочете.



Публикацията е редактирана (10-02-16 18:42)

Отговори на това съобщение
 Re: Как намирате модели за Голо тяло?
Автор: Murnau   
Дата:   10-02-16 18:45

на мен ми е трудно

Отговори на това съобщение
 Re: Как намирате модели за Голо тяло?
Автор: Emoxide   
Дата:   10-02-16 18:48

Предавам се... Явно и аз съм същия простак като питащия [smilie8]
За мен няма нищо обидно в изрази като "гола мадама" , "леко парче" или "цицорести женски".
Извинявам се за включването си.
Аз така и не се вълнувам от подобни творчески търсения, като снимане на нуди фотоси

Отговори на това съобщение
 Re: Как намирате модели за Голо тяло?
Автор: hrup   
Дата:   10-02-16 18:54

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Как намирате модели за Голо тяло?
Автор: bestlap   
Дата:   10-02-16 19:04

Колеги много ви моля посетете някой който да ви прегледа дали сте психически добре!Кои знае какво е станало,че автора е объркал няколко букви...то не бяха разсъждения,критики и мрънкане!Какви сте вие бе хора кои знае какво сте като разбирате от фотография а автора не.Не сте богове слезте малко на земята не летете по облаците ;)



Публикацията е редактирана (10-02-16 19:06)

Отговори на това съобщение
 Re: Как намирате модели за Голо тяло?
Автор: sherbit   
Дата:   10-02-16 20:03

И аз искам да снимам ама на аванта. Да съберем 10 човека с по 20-40 лева.[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Как намирате модели за Голо тяло?
Автор: Бонд   
Дата:   10-02-16 20:08

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Как намирате модели за Голо тяло?
Автор: джъмбо   
Дата:   10-02-16 20:31

осветител е трудна работа... аз се цаня обикновено като платен осветител ;) щото докато се чуди фоторафа как да светне и аз вече съм рахвърлял ламбите [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Как намирате модели за Голо тяло?
Автор: sherbit   
Дата:   10-02-16 20:39

Партия бе, разбира се че платен. Станахме 2-3-ма. Да направим списък по градове, че скъпо БДЖ-то.

Отговори на това съобщение
 Re: Как намирате модели за Голо тяло?
Автор: Бонд   
Дата:   10-02-16 20:44

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Как намирате модели за Голо тяло?
Автор: mmjm   
Дата:   10-02-16 20:51

А намерИ уи се кукуе с убо теуо?

Отговори на това съобщение
 Re: Как намирате модели за Голо тяло?
Автор: batsali   
Дата:   10-02-16 20:58

Търсете грозни, дебели и дърти. Ше снимате душата. [shtrak] Така е политически коректно.

Отговори на това съобщение
 Re: Как намирате модели за Голо тяло?
Автор: colorphoto   
Дата:   10-02-16 22:01

Айде стига елементарни заяждания от едни и същи пийващи спамери!

Нормално е попитал човека,може да не е идеално,но НЯМА неуважение към никого!

Тук няколко редовни си ВЪОБРАЗЯВАТЕ че сте се събрали зад блока и всеки въпрос го обръщате на гъбаркане,ако не е зададен от някой от по-често спамещите и поддържащи се грандомани,които си мислят че поради отколешно присъствие тук имат повече права от останалите - това е махленско поведение и крайно време администраторите да отправят предупреждения на развалящите атмосферата!



Публикацията е редактирана (10-02-16 22:15)

Отговори на това съобщение
 Re: Как намирате модели за Голо тяло?
Автор: fotograf123   
Дата:   10-02-16 22:43

Определено е досадно да се четат мненията в тема с коректно зададен въпрос ... Как намирате модели за Голо тяло?


Отговори на това съобщение
 Re: Как намирате модели за Голо тяло?
Автор: hotsnail   
Дата:   10-02-16 23:16

Каква е разликата дали снимките са голи или не са?

Питаш модела обясняваш какво искаш, показваш примерни кадри...или ще се съгласи или не. Ще те пита какво предлагаш и за това се подготви - студио или готина някаква атмосфера, гримьор, стилист, публикуване в известен блог, сайт, списание, кинти. Абе гледай да ти е ясно какво искаш и какво даваш и да си уверен в себе си. Ако се съгласи супер, ако не следващата....ако 100 ти откажат замисли се малко дали баланса на това какво предлагаш и това какво искаш е добър.....


Пък ако ще вършиш работа - по-добре е да обадиш в агенции за модели и казваш какво търсиш, те идват с предложения и се договаряте за условия, време и т.н.

ПП ако гледаш от социални мрежи или сайтове то горе долу момичетата дето са ок, да правят по-смели неща имат и подобни снимки в профилите.



Публикацията е редактирана (10-02-16 23:20)

Отговори на това съобщение
 Re: Как намирате модели за Голо тяло?
Автор: catandgoddess   
Дата:   10-02-16 23:32

[smilie8]

от дясната страна излизат три еднакви карета с реклами, тованормално ли е?

Не съм по темата, но то и няма такава. Значи философски погледнато съм съвсем по темата[shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Как намирате модели за Голо тяло?
Автор: camelasign   
Дата:   10-02-16 23:44

:) аз като съм питал някое момиче, иска ли да ми бъде модел (без да казвам нищо повече, нито и да намеквам за голо тяло), винаги са се изчервявали и са казвали..."Само да не са много изчекнати снимките". Едно беше пък готово да прави каквото ми хрумне. Нея не я събличах, беше приятелка на познат, който имаше трагични проблеми с наркотици и само това му липсваше. А едно влезна в ателието и направо си попита. "Извинете, колко струва снимка гола до кръста?". Но нещата може и да са се променили, отдавна не съм опитвал да снимам точно в тази посока...Опитай наистина с фразата. "Искаш ли да ми бъдеш модел?" И нататък, както се развият събитията...Успех.

Отговори на това съобщение
 Re: Как намирате модели за Голо тяло?
Автор: Evolve   
Дата:   11-02-16 11:39

написа:

> Айде стига елементарни заяждания
> от едни и същи пийващи спамери!
>
> Нормално е попитал човека,може да
> не е идеално,но НЯМА неуважение
> към никого!
>
> Тук няколко редовни си
> ВЪОБРАЗЯВАТЕ че сте се събрали зад
> блока и всеки въпрос го обръщате
> на гъбаркане,ако не е зададен от
> някой от по-често спамещите и
> поддържащи се грандомани,които си
> мислят че поради отколешно
> присъствие тук имат повече права
> от останалите - това е махленско
> поведение и крайно време
> администраторите да отправят
> предупреждения на развалящите
> атмосферата!
>

>
> Публикацията е редактирана (10-02-16
> 22:15)


Напълно съгласен !!! [smilie24] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Как намирате модели за Голо тяло?
Автор: nyamago   
Дата:   11-02-16 13:16

Много показателен разговор - за народопсихологията в- и извън форума.

Отговори на това съобщение
 Re: Как намирате модели за Голо тяло?
Автор: hrup   
Дата:   11-02-16 13:21

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Как намирате модели за Голо тяло?
Автор: Emoxide   
Дата:   11-02-16 13:30

ас намирам мудели, кат се запознавам с тях по клубое за запознанства, прая се на нищастян и са пробвам да ги склоня на секс, от съжаление (към мен). Преставям са с имито Имил, а всъшнос никуй ни знай, че са казвам Орлин. Коят ми вържи, мноу са разочирова от креватните ми умения и за дан са сърди много,предлагам дай напрая голи снимки за спомен [smilie5]


[smilie8] Опс,... май са издадах, до ся никой не знайши истенскот ми ими [smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: Как намирате модели за Голо тяло?
Автор: goldstar   
Дата:   12-02-16 00:41

Поредната "о..на" тема , поздравления другари [smilie5] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Как намирате модели за Голо тяло?
Автор: мара   
Дата:   12-02-16 11:39

мине, не мине и айдааа, появи се тема, зарад която да влезе човек в кораба-майка [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

много сладка тема!

не изчетох всичко, разбира се, но мернах некви положения с "кинти, стилисти, осветители и гримьори..."
е, не, честно, умрях си от смях!
се ено некой, ако има всичко това, ще седне да пуска подобна тема...
не, бе, не...не се зимайте толкоз насериозно!
човекът иска да си направи некой експеримент как се снима гола кака и вероятно няма под ръка една армия антураж, нито кинти...нито е длъжен да показва коленопреклонно отношение към моделите...пита ВИЕ КАК СИ НАМИРАТЕ?

общо взето май hotsnail и camelasign са дали най-нормални и смислени отговори ПО ТЕМАТА.

аз, като жена, нямам никакви проблеми да си намирам голи модели - ни мъжки, ни женски...ма никога не пускам никакви снимки, без моделът да си ги е харесал, одобрил и да е съгласен да го развявам из публичното пространство.
да, огромна полза има, когато моделът е професионалист - особено за начинаещ фотограф в жанра - аз бях така и първият ми гол модел много ми помогна с това, че знаеше кое как се прави...щото и фотограф момчето хахахаааааа!

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Албум преди 6 часа
рейтинг:
рейтинг:
рейтинг:
рейтинг:
рейтинг:
рейтинг:
рейтинг:
рейтинг: