Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - форум: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Допълнение към Nikon 70-200/2,8
Автор: darksorrow   
Дата:   01-06-11 19:37

darksorrow , тъй като предполагах какво ще иска да снима човека айде сега ми постни една снимка на 14-18мм запълнен кадър от 3-ма човека и да видим кой как ще изглежда ..после пак ще си говорим!

тоя кадър е доста древен, но пък ми е по ръка в нета, и е само с един човек @20мм РЕАЛНИ на пълноформатен сензор.


http://f-shift.com/img/portfolio/images/7_5de904293dafdfef1752cb8147bc444b1270495657.jpg



но, честно, не мисля, че има какво да си кажем с теб по темата, не го приемай лично. (:

Отговори на това съобщение
 Re: Допълнение към Nikon 70-200/2,8
Автор: Alex-dan   
Дата:   01-06-11 19:59

С dark-a тук няма как да не се съглася. Гледал съм много клипове на сватбени фотографи из Америка, какви чудесии правят с широк обектив на ФФ камера, не е истина, ама там и сградите им сгради, кеф ти да снимаш булки на приказни фонове, градски чудесии и какво ли още не... Тука циганския оркестър забива яко [cool] до панелката и шоуууу...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Нови предложения
рейтинг:
рейтинг:
рейтинг:
рейтинг:
рейтинг:
рейтинг:
рейтинг: