Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - форум: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Как се правят снимки с телефон със светкавица
Автор: ipolit   
Дата:   19-12-14 10:41

Дайте акъл как може да се снима със светкавица с телефон с андроид. Всички, на които съм попадал си пускат лампата за пет секунди, докато фокусират, на хората вече са им извадени очите. После лампата угасва, хората си мислят, че си ги снимал, а телефонът в този момент си пуска лампата с още по-голяма сила, за да направи снимката. Резултатът е хора, които не виждат следващите пет минути и снимка, на която никой не гледа към фотографа. Оня ден един приятел ми показва една Нокия 620, която мигва съвсем леко, за да фокусира и след половин секунда снима.
Има ли някаква програмка за андроид, която може да управлява лампата по-човешки. Аз съм си купил Camera FV-5 и Camera Zoom FX, като и двете позволяват доста бъзикни, но със светкавицата си е същата простотия като стоковата камера и камерата на андроида.

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки с телефон със светкавица
Автор: vga   
Дата:   19-12-14 10:47

Ето ти една практична идея - вземи телефона на някой от сниманите обекти и му пусни фенерчето. Пусни си едно красиво, по твое усмотрение, осветление и снимай с твоя телефон :)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Нови предложения
рейтинг:
рейтинг:
рейтинг:
рейтинг:
рейтинг:
рейтинг:
рейтинг:
рейтинг: