Здравейте, ако някой има Nikon D4s за продаване, и апарата е с не много хиляди кадъра и в много добро техническо състояние - моля да се свърже с мен на лично!
В Пловдив съм, но опцията за куриер не е изключена разбира се.
Желателно е и батерията да е горе-долу в добро състояние.
| Коментари | ||
|---|---|---|
| За да оставите коментар трябва да минете през Вход. | ||
