| Коментари | ||
|---|---|---|
| За да оставите коментар трябва да минете през Вход. | ||
Здравейте, понеже не ми останаха обективи с резба 77мм, пускам два филтъра B&W.
Единят е CPL, другият ND 0.6-2 BL 4X E.
И двата са с кутии, нямат никъкви забележки.
Намират се в София.
Цената е 50EUR / за всеки.
| Коментари | ||
|---|---|---|
| За да оставите коментар трябва да минете през Вход. | ||
