Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Сезонни цени на тока
Автор: Myth   
Дата:   04-02-13 22:47

Зимата щял да бъде по-скъп, освен това:

"Освен сезонни тарифи след влизането в сила на новата наредба по искане на ЕРП-етата ДКЕВР ще може да определя и часови тарифи, различни от досегашните дневна и нощна. Освен тях у нас поетапно ще бъде въведена трета тарифа - за часовете на пиково потребление, каквито има в повечето страни от ЕС. Това означава, че цената на тока примерно от 7,00 до 9,00 и от 19,00 до 21,00 часа ще бъде най-висока - с 50 и повече процента над дневната тарифа."

Е ся вече нямат хващане кога какво са ти надписали, ама нищо то скоро няма просто да протестират срещу ЕРП-тата ще се палят, то бива доене на тоя мизерен народ бива ама...

Отговори на това съобщение
 Re: Сезонни цени на тока
Автор: asahi   
Дата:   04-02-13 23:21

Страх, шок и ужас [smilie10]

В Гърция е така. В Бг за промишлените консуматори - също. И реактивната енергия си плащат.
За да го въведат за битови абонати електромерите трябва да позволяват тройно тарифиране.

Отговори на това съобщение
 Re: Сезонни цени на тока
Автор: krist   
Дата:   04-02-13 23:24

значи некой ще се нагуши и от подмяната на електромерите с двойно тарифиране към такива с тройно и още по- n-торно тарифиране[smilie21] [smilie4]


Отговори на това съобщение
 Re: Сезонни цени на тока
Автор: asahi   
Дата:   04-02-13 23:25

Що бе, предния път кой се нагуши?

Отговори на това съобщение
 Re: Сезонни цени на тока
Автор: imitev   
Дата:   04-02-13 23:29


Електромерът не е мой - енергото го "приватизира" преди много години и обеща той да не е моя грижа...

Отговори на това съобщение
 Re: Сезонни цени на тока
Автор: ejko   
Дата:   04-02-13 23:37

Myth изразходената електроенергия е по-малката част от сметката ти..., не знам дали в Гърция е така...
Сметката може да се вдига много, а цената на тока да не я пипнат...[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Сезонни цени на тока
Автор: Myth   
Дата:   05-02-13 00:17

asahi кво ми говориш за Гърция и другите ЕУ страни, в Гърция било така, ми не не ме интерсува как е в Гърция, щото там доходите са в пъти по-високи от тук там, пенсиите са 10 пъти по-големи от тук а заплатите и те в пъти по-високи, та явно не баш така. Там било така, там било онака, да ама не, НЕ Е ТАКА. Скоро ще стане с така, че с едната минимална заплата зимата само за ток няма да стига, а пенсиите по 150лв да не говорим, кажи ми КЪДЕ Е ТАКА?
Ако това е нормално аз съм трамвай.

Отговори на това съобщение
 Re: Сезонни цени на тока
Автор: asahi   
Дата:   05-02-13 00:25

Извинявай, че разтревожих крехката ти социално отговорна душа. А в Гърция токът е доста скъп, да ти кажа. Нещо повече - в България е най-евтин в цялото ЕС.

Отговори на това съобщение
 Re: Сезонни цени на тока
Автор: Ivodam   
Дата:   05-02-13 00:41

Асахи, айде стига демагогии. Токът в България бил най-евтин в ЕС. Я го дай като процент от доходите на домакинствата, да видим толкова ли е евтин. Или в съотношение към минималната заплата, ако щеш. [smilie2]


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Сезонни цени на тока
Автор: asahi   
Дата:   05-02-13 00:44

Смятай го ти. Аз кво да им правя сметките на хората? Достатъчно е моите сметки да си наглася.

Отговори на това съобщение
 Re: Сезонни цени на тока
Автор: n_petrova   
Дата:   05-02-13 00:44

В Гърция е малко по-скъп - не доста скъп. Доста скъп е в Германия, например. Сигурно ЕОН им правят по-голяма отстъпка.

[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Сезонни цени на тока
Автор: kaiser.soze   
Дата:   05-02-13 00:48

зимата нали трябва да го отопляват. затова е по-скъп [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Сезонни цени на тока
Автор: asahi   
Дата:   05-02-13 01:05

Четете от извора

Тук са цените на тока за битови потребители в Европа.


Отговори на това съобщение
 Re: Сезонни цени на тока
Автор: Myth   
Дата:   05-02-13 01:13

Е ся то какво излезе, навсякъде тока е 1,5 до 2 пъти и малко по-скъпа ама доходите са в доста пъти по високи, за пример Гърция, 0.13 тук 0.08 обаче техните пенсии за по 600-700Е а тук са по 70Е-100Е-150Е е за какво си говорим, хайде сега да съотнесем цените на тока там към доходите и цените на тока тук към доходите, какво се получава? А това е само за Гърция, какви ли ще са резултатите, ако направи същото за другите страни?

Нещо повече - в България е най-евтин в цялото ЕС.

Иначе, не че нещо, ама в България доходите са най-ниски от цялото ЕС доста по-ниски от колкото по-евтин е тока.



Публикацията е редактирана (05-02-13 01:14)

Отговори на това съобщение
 Re: Сезонни цени на тока
Автор: baraba   
Дата:   05-02-13 01:26

хора които живеят сами вече са в мизерия и едвам си плащат тока.. пиша са такива които сами живеят.. ако пък са пенсионери. сами преценете дали имат пари и за ток.. а и трябва да се яде.. ако пък са на заплата да речем 500лв пак горе долу могат да вържат двата края.. ама надали..щото тока на един апартамент било то боксуниера е около 200лв. зимата.. и кво остава за ядене.. ми телфон няма т ли.. ми ако имат и кабелна.. па не дай си боже и грип да те закачи за хапчета не остават.. така че енерготе е време да се преватизира.. и тия фирми да си ходят както ги изгониха от албания и май и от другаде..да си ходят вече.. стига са ни дуили.. много самотно живеещи са зле...

Отговори на това съобщение
 Re: Сезонни цени на тока
Автор: Svetlio70   
Дата:   05-02-13 01:57

baraba много си прав.[smilie24]
Лошото е че доста хора в тая държава както и във форума не виждат по-далеч от носовете си и си лаят едно и също,явно живеят в собствен си свят [smilie23]
Asahi недей да говориш какво е в Гърция,майка ми беше 8 години там та много добре знам.Просто няма място за сравнение с БГ-то.Все пак сети се че излапаха 300 милиарда,та от тук можеш много изводи да си направиш.

Отговори на това съобщение
 Re: Сезонни цени на тока
Автор: georgi969   
Дата:   05-02-13 06:24

"Автор: asahi
Дата: 05-02-13 00:25
А в Гърция токът е доста скъп, да ти кажа. Нещо повече - в България е най-евтин в цялото ЕС."[smilie23] [smilie23]

Това е възможно най-малоумното разсъждение.
Че кво като е най-евтин бе Асахи? Колко ток може да се вземе с една средна заплата в Гърция и колко в България?Какво като е най-евтин, каъо пенсионерите стоят на тъмно и студено?
И не ни казвай за баща ти-знаем.

Отговори на това съобщение
 Re: Сезонни цени на тока
Автор: СЛАВОВ   
Дата:   05-02-13 06:32

Aми работете повече и си вдигайте доходите де, пак реване, пак сълзи, пак някой виновен....

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Сезонни цени на тока
Автор: imitev   
Дата:   05-02-13 08:19

Не разбраха че държавата, по подразбиране, е институция, която само взема. Ние искаме да ни дава...

Как да стане?

Отговори на това съобщение
 Re: Сезонни цени на тока
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   05-02-13 08:20

Аха, е сега точно се чудих, втора ли да почвам, трета ли.[smilie5]
По една за парно, ток, храна и кеф.
В крайна сметка малко по ориентираните ще заделят някоя пара настрани и ще си бият камшика. Не се сещам, а и не съм се интересувал да има друга такава страна, където населението да е заровено в някакви битовизми и да си изкарва безплатни курсове по висша математика за всяка сметка.

Отговори на това съобщение
 Re: Сезонни цени на тока
Автор: Myth   
Дата:   05-02-13 09:23

Автор: СЛАВОВ
Дата: 05-02-13 06:32

Aми работете повече и си вдигайте доходите де, пак реване, пак сълзи, пак някой виновен....

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Айде пак се почна с глупостите, пич хората работят повечето 8-10 часа на ден за по 500-600лв които едвам стигат за основните нужди, а то гледам и работа под път и над път...

Отговори на това съобщение
 Re: Сезонни цени на тока
Автор: serjy   
Дата:   05-02-13 10:13

от толко много работа, некои хора са във всяка тема мерудия, то и аз искам за това да ми плащат [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Сезонни цени на тока
Автор: СЛАВОВ   
Дата:   05-02-13 10:20

Кви 8-10 часа бре..... магаретата цял живот за едното сено дърпат каруци по един тон.....ама само тва си могат горките....

Май ще правим класация за редовни ревльовци...


Иначе съгласен, че мноооого работи не са у ред в държавицата ни, ако предлагате нещо, освен реване, първи съм с вас....
Ама виждайки бабите и дядовците, родителите ми, пък и аз вече съм над 50....и нищо не става, и нищо не се променя, и да не намеря начин да се оправям в таз ситуация.....ааааа мерси.


[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Сезонни цени на тока
Автор: Myth   
Дата:   05-02-13 10:29

Автор: СЛАВОВ
Дата: 05-02-13 10:20

Кви 8-10 часа бре..... магаретата цял живот за едното сено дърпат каруци по един тон.....ама само тва си могат горките....


Ай стига с тая изкривена логика, не всички хора могат да са с висше образование (то не че и за вишистите има много работа де) или бизнесмени или ИТ експерти, не е нормално хората да работят да получават пенсии и едвам да си плащат сметките, с цената на глад, компромиси със здравето си и...

Отговори на това съобщение
 Re: Сезонни цени на тока
Автор: СЛАВОВ   
Дата:   05-02-13 10:32

Е аз затова съм с вас де.... виждам неправдата...въпреки че горе-долу се оправям аз си.....

[beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.