Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - форум: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Нека тук всеки сподели как се е запалил по жените
Автор: Diandimov   
Дата:   01-11-09 03:34

Подзаглавие: как всеки се е запалил по писането и четенето на теми във форума.


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: slav4cho   
Дата:   01-11-09 04:00

еми как? мъжете не ми бяха интересни и се запалих по жените [smilie5] [smilie5] [smilie5] въпросът ми се струва малко глупав защото как може да се запалиш по нещо по което природата ти е отредила да се занимаваш с него от разждане за да продължавате поколенията.то няма как да се запалиш ти или харесваш жени или не харесваш ако се запалиш по жените мисля че ще е по скоро фиксидеа което не е много добре [smile]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Safira   
Дата:   01-11-09 04:07

мииии [smilie5] [smilie5] [smilie5] Доскуча ииии [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] Другото е в снимки [smilie5] [smilie5] [smilie5]


Диане, пак ти е скучно [smile] Такава тема иска мъжко мнение, а то.... е повече от ясно [smilie5] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Diandimov   
Дата:   01-11-09 04:07

Прав си, Славчо. Аз имах предвид друго - знае се че до едно време и момиченца и момченца не осъзнават много пола си и различията. Но идва ли някой има спомени за това.
За периода в който както до вчера си дърпал плитките на момичетата или сте ги били, защото не са момченца, и изведнъж си се обърнал... ето това искам да кажа.

Някакви първи впечатления, ако ги има на харда.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Diandimov   
Дата:   01-11-09 04:11

Не е точно така, Safira! Ако темата се развие (правилно) ще видиш че можете на практика не са точно едни движени от нагона добитъци.
Макар и да са, всъщност.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Safira   
Дата:   01-11-09 04:44

Диане, не опростявам [smile] Просто мисля, че въпросът не е зададен коректно [beer] Не и така, че да не предизвика подобни отговори [smile]
Въведи своите "насоки по темата" [beer] Иначе темата е агресивна и сПамджийиска, а надали целиш това [beer]



Публикацията е редактирана (01-11-09 04:45)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Diandimov   
Дата:   01-11-09 05:01

Добре, насоки:

1. Жените по принцип. Имахте ли някакъв разумен избор да не бъдете роден от жена?

2. Жените като приятели. Доколкото е възможно.

3. Жените като неща от телевизията, които рекламират други неща.

4. Жените в ролята на едновремешните жреци: под формата на TV водещи или репортерки, които винаги параноизират и сговнясват положението.

5. Жените като съпруги (не твърде популярни за снимане?)

6. Жените като майки.

7. Жените като нискокфалифицирана (или поне нископлатена) работна ръка.

8. Жените като фотомодел. Защо и какво ви накара да снимате повече жени, отколкото мъже?

9. Жените като майки (но нашите собствени майки. Нарочно слагам далеч една от друга точките 6 и 9)

10. Жените като жени.


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: fateful   
Дата:   01-11-09 07:36

Все още не съм се запалила по жените. / при така зададен въпрос - "нека всеки сподели" / [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Diandimov   
Дата:   01-11-09 07:39

"Нека всеки сподели" е точно copy/paste от една друга тема в клуба.

Стори ми се че така нещата ще имат приемственост, без шокове разни и паника. Все пак оная тема се радва на добра посещаемост.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Todd   
Дата:   01-11-09 08:51

Кой как се е запалил по жени ......сигурно е биология ..ба ли го ??? [smilie19]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: atrifonov   
Дата:   01-11-09 09:14

по добре питай тези, които не харесват жени, що е така, иначе на въпроса ти- еми още от детската градина съм бил малко плейбойче[smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: stoyan_5   
Дата:   01-11-09 09:18

Ами ... един ден, една от тях така ми драсна клечката, че ...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: atrifonov   
Дата:   01-11-09 09:19

че направо те запали[smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ivodam   
Дата:   01-11-09 09:27

Ами най-напред си падах по една другарка в детската градина, която много хубаво свиреше на акордеон и имаше красиви черти на лицето. Ма само исках да я гледам, евентуално да я пипна, не съм искал да я чукам... [smile]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: мара   
Дата:   01-11-09 12:57

трифонов, аз от темите тук научих, че си доктор. пак от тях научих, че хирурзите били най-харесваните доктори. пак тук научавам, че си плейбойче[smilie5] ерго-пропуснала съм някъде, ма да наваксам с информацията-ти хирург ли си?[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: slivenski   
Дата:   01-11-09 13:03

Аз се чувствам вече лееееко прегорял... [smilie18] [smilie18] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: slav4cho   
Дата:   01-11-09 13:15

ако ползвам така наречените насони от автора бих искал да кажа какво мисля по въпрос:
2 -изключително много съм мислил по този въпрос може ли да има приятелство между мъж и жена и стигам до един и същи извод:
1. може даима до като не си намери някое гадже тогава приятелство ще има но тя няма да ти обръща почти никакво внимание
2. приятелство както между момче и момче не може да има между момче и момиче.Имал съм доста приятелки момичета с някои от тях се познваме от доста години виждаме се комуникираме си но не мога да разчитам на тях както на приятелите ми момчета
3.Винаги когато съм виждал приятелство между момче и момиче единя винаги е харесвал другия за гадже а понякога влюбването продължава с години.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   01-11-09 13:15

покрай фотографията [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: atrifonov   
Дата:   01-11-09 13:22

мара че съм хирург- хирург съм(даже в момента съм на работа). Плейбойче бях в детската градина[smile], вече не съм[smilie2] А дали хирурзите са най-харесвани не знам

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tan4o   
Дата:   01-11-09 13:23

Автор: atrifonov
Дата: 01-11-09 13:22

мара че съм хирург- хирург съм(даже в момента съм на работа). Плейбойче бях в детската градина[smile], вече не съм[smilie2] А дали хирурзите са най-харесвани не знам






...остава да се надяваме,че не си в операция, в този момент![smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   01-11-09 13:24

Адаш, не думай бе! [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: atrifonov   
Дата:   01-11-09 13:27

представяш ли си- докторе изтича му кръвта,а аз момент че чатя[smilie19]
Майтапа на страна за радост в момента нямам много работа

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tan4o   
Дата:   01-11-09 13:28

Отдъхнах си, адаш, спокойно![smilie24]

[beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   01-11-09 13:32

ама то пък...що да не съ заглеждам по жени, не мога да разбера [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Lalinda   
Дата:   01-11-09 13:32

Мда, хирурзите са единствените, които те познават и отвътре, при това - буквално.

Но гинеколозите май са по-харесвани и от тях, нищо че не е задължително и да режат.

***

Все още не съм се запалила по жени - виж, на някои тукашни жени отдавна им се е запалила главата от мен!
[smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.