Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Клубът на Везните
Автор: anete   
Дата:   25-09-09 16:28

ВЕЗНИ (LIBRA)
24.IX - 23.X

ЕЛЕМЕНТ НА ЗНАКА - въздух
УПРАВЛЯВАЩА ПЛАНЕТА - Венера
ДЕВИЗ - "Аз се колебая"
КЛЮЧОВА ДУМА - хармония
ЦВЯТ НА ЗНАКА - розово, небесно-синьо, индигово
ДЕН НА ЗНАКА - петък
МИНЕРАЛИ - изумруд, аквамарин, сардоникс
МЕТАЛ НА ЗНАКА - мед, бронз, месинг
ЩАСТЛИВИ ЧИСЛА - 6
СЪДБОНОСНИ ГОДИНИ - 6, 13, 20, 27, 34 и т.н. през 7 години
БРАК - по принцип се допълват с Овен, пълна хармония с Близнаци и Водолей. Добре се разбират с Лъв и Стрелец
ОБИЧАТ - спокойствието, разбирателството, комплиментите, добрите маниери, музиката, танците, собствения си глас, собственото си отражение в огледалото, добрия вкус, украшенията, нежността, флирта, кокетството, сладостите, развлеченията, красноречието
МРАЗЯТ - успеха на всяка цена, невъздържаността, бруталността, лошите маниери, непохватността, насилието, изгубеното положение
СЪВЕТ - не бъдете толкова безгрижни и реагирайте на чуждите влияния, за да не се оставите да властват над вас

Везните имат силно чувство за справедливост. То е тъй силно развито, че и неправди, които никак не ги засягат, ги изкарват от равновесие и те силно реагират. Миролюбието им никога не довежда до разправии. Не обичат раздорите и търсят начини да изглаждат недоразуменията. Имат критичен дух и безпристрастна преценка. Отличават се със силата на сравнението. Могат всичко да претеглят и балансират, като че ли са били вдъхновени. Те тъй много обичат хармонията, че са извънредно раздразнителни, докато целият им организъм не се намери в равновесие. Притежават извънредно добра дарба за наблюдение. Те рано или късно идват до познанието, че съществува един невидим свят, успоредно с видимия. Притежават най-съвършените форми, в които душата може да се изрази по-добре. Имат и развит ум, уравновесен от вътрешното прозрение - това им дава разум и предчувствие. Разсъждават много правилно, но мъчно пристъпват към прилагане на хубавите си идеи, затова понякога изглеждат нехайни, равнодушни и сякаш високомерни. Иначе те са жизнерадостни, шеговити, весели и това ги прави желани навсякъде. Имат качества на добри приятели. Обичат гости и ни създават една топла, приятна атмосфера, боят се от самотата, търсят обществото и са заобиколени от много приятели.
Силно чувствителни, понякога изпадат в меланхолия - стават жертва на буйните си чувства. Обичат културните удоволствия, театъра, отбраното общество, сред което забравят своите неприятности. Те ценят много признанието и стават нетърпеливи, прекалено чувствителни. Въпреки това можем да бъдем снизходителни към техните грешки и слабости, защото те са обикновено много благородни. Винаги се стремят към онова, към което цялото човечество трябва да се стреми - състраданието. Управляващата им планета Венера ги прави учтиви, приятни, много услужливи, горди и любезни. Имат силно развито естетично чувство. Обичат красивото, искат да му служат. Независимо от грижите и безпокойствата умеят да запазят вътрешното си равновесие. Те са спокойни, но не и страхливи. Умеят да се борят, но го правят по принуда. Тогава влагат неочаквана стремителност. Имат усет за ред, разпределение и точност. Упорити са в преследването на големи планове, но и крайно безгрижни. Първото впечатление винаги им действа силно и трудно се освобождават от него. Неуверени дълбоко в себе си, имат обаче отличен вкус и разбирания върху музиката и изкуството. Особено много обичат музиката, пеенето. Отлични музиканти. Имат талантлива природа. Естествена интелигентност във всичко. Някои от тях притежават хореографски талант.
Полагат големи грижи за личната си спретнатост и чистота. Крайно ненавиждат грубата и мръсна работа. Най-забележителната им черта е тяхната проницателност и предвиждане на нещата. Те не могат да изпълняват успешно предварително начертани планове от другите, при съставянето на които те не са взели участие, и опит да направят това ги води само към разочарование. Този знак е дарил най-прочутите актьори на света. Представителите на зодия Везни привличат винаги многобройни последователи и почитатели. Техният блестящ магнетизъм, прецизност на мисълта и решителни действия им спечелват непоколебима привързаност дори в лицето на най-силната опозиция. Везните имат дълбоко интуитивни възприятия, което ги прави способни да прочитат и най-дискретните мисли на близките си и на всички, които влизат в контакт с тях. Те буквално чувстват истината или фалша, привличането или отблъскването и като че ли по-силно се влияят от неизказаните мисли на другите, отколкото от произнесените им думи.
Като правило хората от зодия Везни са очарователни и пленяващи личности с едно силно въздействие върху противоположния пол. Те са склонни към проява на безразсъдна смелост, търсене на удоволствия и задоволяване на желанията си. Понякога те са извънредно нетърпеливи и от това губят много. Чудно е наистина, че при тяхната възхитителна природа те така лесно се объркват, смущават, стават нервни. Те са хора, които след поражение и радост, след скръб и трудни изпитания са стигнали до едно вътрешно равновесие. На една планета, населена само от Везни вероятно не би имало войни. Те са символ на правото. Има предпоставка за тяхната склонност и дарба на дипломати.
На Везните никога не им е безразлично как изглеждат и с какво са облечени. Те не обичат да разочароват, да ядосват, не искат в никакъв случай сцени. Предпочитат да ги избягват и при такива случаи лавират много умело. Трудолюбието при тях не е често явление, въпреки че има изключения, тъй като Везните обичат удоволствието, те умеят да карат другите да им вършат работата. Везните не искат никога и рядко молят за нещо, те получават всичко каквото желаят без своя намеса.
НАКРАТКО:В най-общи линии личността на Везните се изразява в голямата им чувствителност, притежават чувство за хармония и красота, както и чувство за равновесие, но винаги се колебаят преди да вземат решение. Любезният и весел характер крие понякога техните безпокойства. Склонни са да бъдат: романтични, зависими, непостоянни, снизходителни, готови за сътрудничество, екстравагантни и понякога материалистични. Сред интересите на Везните са: умение да бъдат добри партньори, стремеж към справедливост, мир, добра компания, красота и контакти.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Todd   
Дата:   25-09-09 16:30

Кантар марка... [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: anete   
Дата:   25-09-09 16:31

Родените под знака на Везни :

24.09. likeduh
25.09. zlatnata
27.09. riddick
29.09. jivkojj
30.09. JesusChristSuperStar, marchello
01.10. yan
04.10. ZENTEX
05.10. ivenchev
06.10. J0R0
07.10. джъмбо
08.10. CArli, d_vox, ninikolov
09.10. anete, alex1954, coverdale84, reje, yang
10.10. chukov, jekopj, nikidi , solar
11.10. dedoprsho, zizero
12.10. BorisoFF, valdo, seymour_sz
13.10. ivodam, otto
14.10. vankostrong, yanee
15.10. Iliansky, lucky_lychano
16.10. luboombre
20.10. Jac75, pacolon
22.10. next_time

white - не казва кога [smile]



Публикацията е редактирана (12-10-09 02:22)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: anete   
Дата:   25-09-09 16:31

Девите във ФотоФорум се оказаха над 30 , поне тези , които си "признаха" доброволно или с общи усилия "разконспирирахме" [smile]
Колко ли са Везните [smilie8] ?


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: danbi   
Дата:   25-09-09 16:32

Ах.. жената Мартини [smilie5]

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: anete   
Дата:   25-09-09 16:36

Данби, коя е жената Мартини [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ivenchev   
Дата:   25-09-09 16:38

ivenchev + Bacardi = везни [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Lalinda   
Дата:   25-09-09 16:39

Доста хаотично описание на любовта им към ред, мързел, чистота, справедливост, пък и комплименти...

Хем крайно нервни и раздразнителни, хем миролюбиви...

Странни птици, ако се съди по този памфлет за тях...

Да видим дали ще посмеят да се обявят след такъв анонс...
[beer]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: zizero   
Дата:   25-09-09 16:41

"разконспирирам" се [smilie5] [smilie24] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: lucky_lychano   
Дата:   25-09-09 16:49

И аз си признавам!!!
[beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: anete   
Дата:   25-09-09 16:50

Лалинда, този "памфлет" го е писал някой , когото не познавам, не ме и интересува. Аз лично го приемам откъм веселата страна, за тебе не знам. И целта на темата не е да направи "профил" на хората, родени между 24 септември и 23 октомври , а по-скоро статистическа.
Ако желаеш да анализираш по-обстойно , спокойно може да го направиш в друга тема .


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: anete   
Дата:   25-09-09 16:50

Кажете си датитеее [smile]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: d_vox   
Дата:   25-09-09 16:52

че какво му е на анонса ))))) [beer] и аз!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: marchello   
Дата:   25-09-09 16:52

[thankyou]

след 5 дни и аз ще черпя [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: d_vox   
Дата:   25-09-09 16:53

08 10 ...дотук спирам нали сме суетни!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: zizero   
Дата:   25-09-09 16:54

11 [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ivenchev   
Дата:   25-09-09 16:59

05 [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ivodam   
Дата:   25-09-09 17:06

Моята скромна личност също везничка, можете да ме пишете у списъка. На 13-то число, моля ви се, само дето не е било петък га съм се раждал. [smilie7]

Чувал съм от астролози, че везната мъж били романтични от една страна, от друга обичали да правят квото си искат.

[smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: джъмбо   
Дата:   25-09-09 17:42

аман от кантари.... аз се чудя що съм в сатурнова дупка а то....

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: chukov   
Дата:   25-09-09 17:43

10.10

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: джъмбо   
Дата:   25-09-09 17:48

аааа чука е по-малък с 3 дни [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ninikolov   
Дата:   25-09-09 17:58

08.10
[beer]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: danbi   
Дата:   25-09-09 18:05

anete, извинявам се, отнякъде ми витае из главата мисълта за мартини [smilie5]

Везните са зодия Мента. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: jekopj   
Дата:   25-09-09 18:41

И аз-10.10.


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: anete   
Дата:   25-09-09 18:59

и аз - на 09.10.


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.