Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Писна ми от тъпи коментари под снимките
Автор: fotografinq   
Дата:   12-09-07 22:36

Никой нищо градивно не казва :( никой не коментира безумно безсмислени фотки. Сега минавам на тактиката: Все що ми се види невероятно безсмислено натискане на спусъка да го изкоментирам от както ми душа сака :) Не знам докъде ще ми стигне търпението ...разчитам на подкрепа ;) предлагам играта на "Злото и безкомпромисно жури" ;)

Отговори на това съобщение
 Re: Писна ми от тъпи коментари под снимките
Автор: kali222   
Дата:   12-09-07 22:40

Безумно безмислените снимки в този форум са толкова много, че коментирането им би било също толкова безумно безмислено, според мен.
По-важното е тези работи, в които има някакъв потенциал да бъдат коментирани градивно.

Отговори на това съобщение
 Re: Писна ми от тъпи коментари под снимките
Автор: nabis   
Дата:   12-09-07 22:40

ми пробвах се аз с това ама на мен не ми отговарят бре, сама ме оставят да си говоря :)

Отговори на това съобщение
 Re: Писна ми от тъпи коментари под снимките
Автор: boni   
Дата:   12-09-07 22:40

Мислиш ли, че на някой му се занимава да си губи времето и да коментира безумно безсмислени фотки? Може да се коментира нещо което те е провокирало все пак.
Скучното и безсмисленото какво да му коментираш...

Отговори на това съобщение
 Re: Писна ми от тъпи коментари под снимките
Автор: Kindlifresser   
Дата:   12-09-07 22:44

На мен пък ми е писнало от тъпи коментатори!

Отговори на това съобщение
 Re: Писна ми от тъпи коментари под снимките
Автор: fotografinq   
Дата:   12-09-07 22:45

Мисля, че хората които не получават смислени коментари остават заблудени по отношение качествата на сниките си....не ме разсейвайте сега...коментирам...

Отговори на това съобщение
 Re: Писна ми от тъпи коментари под снимките
Автор: nabis   
Дата:   12-09-07 22:53

"Мисля, че хората които не получават смислени коментари остават заблудени по отношение качествата на сниките си....не ме разсейвайте сега...коментирам..."
мда и аз така мисля [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Писна ми от тъпи коментари под снимките
Автор: boni   
Дата:   12-09-07 22:57

И аз така мисля и няколко пъти се опитвам да се посветя на благородната кауза да разсея тези заблуди, в резултат на което получавам злобни подмятания и тръшкания на ЛС:) Така че съм се отказал. В сайта има достатъчно добра фотография, всеки може да сравни нещата си и ако му е кеф да се самозаблуждава си е негов проблем.

Отговори на това съобщение
 Re: Писна ми от тъпи коментари под снимките
Автор: carl_cox   
Дата:   12-09-07 23:01

Автор: boni
Дата: 12-09-07 22:57

И аз така мисля и няколко пъти се опитвам да се посветя на благородната кауза да разсея тези заблуди, в резултат на което получавам злобни подмятания и тръшкания на ЛС:) Така че съм се отказал. В сайта има достатъчно добра фотография, всеки може да сравни нещата си и ако му е кеф да се самозаблуждава си е негов проблем.
-------------------

споделям [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Писна ми от тъпи коментари под снимките
Автор: fotografinq   
Дата:   12-09-07 23:05

Kindlifresser, не си ми попадал още да те изкоментирам ;)

Отговори на това съобщение
 Re: Писна ми от тъпи коментари под снимките
Автор: meri_an   
Дата:   12-09-07 23:05

Бони,абсолютно съм съгласна с теб,как не разбраха тези хора ,че от ах и ох файда няма никаква.За съжаление почти вече не срещам каквато и да е критика под кадри,просто хората които разбират се дръпнаха заради такива индивиди.[smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Писна ми от тъпи коментари под снимките
Автор: fotografinq   
Дата:   12-09-07 23:29

Бони, само нов начин да се забавлявам тук...даже са ме снимали вече /снимка от галерия Хумор /
https://photo-forum.net/static/forum/2007-09/kvdx5343.JPG
http://212.36.3.59/site_pics/167/T_1189544253_SNAKE-FF.jpg



Отговори на това съобщение
 Re: Писна ми от тъпи коментари под снимките
Автор: Niavaah   
Дата:   13-09-07 04:18

ooooooooo


Rebecka


kak si mome [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Писна ми от тъпи коментари под снимките
Автор: pomstar   
Дата:   13-09-07 12:12

по-добре тъпи коментари под снимките отколкото тъпи снимки над коментарите

Отговори на това съобщение
 Re: Писна ми от тъпи коментари под снимките
Автор: fotografinq   
Дата:   13-09-07 12:19

Оказа се много изморително...има толкова тъпи снимки, че онемях пред тях. Да се чудиш дали изобщо някой е гледал какво качва. Нямам нито едно ЛС по повод коментарите ми. Дори Любоар4о не ми е пускал SMS отдавна с "цветущи" поздрави [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Писна ми от тъпи коментари под снимките
Автор: BORISOFF   
Дата:   13-09-07 12:24

Графино, ела да кажеш нещо за моите тъпи снимки [smilie3]

Обещавам да ти пратя ЛС [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Писна ми от тъпи коментари под снимките
Автор: fotografinq   
Дата:   13-09-07 12:42

Не виждам тъпи снимки в профила ти BORISOFF [smile] Ти снимаш пейзажи, някои не са върховни, но не оставам с впечатление да си махала произволно с апарата.Хайде сега се опитай да коментираш този пейзаж.Ти какво виждаш ?Какво чувстваш? Поне мъничко емоция изпитваш ли, когато гледаш тази фотка?
https://photo-forum.net/static/forum/2007-09/uaho0506.JPG
http://212.36.3.59/site_pics/173/i_1189424733_DSC_6070.jpg

Отговори на това съобщение
 Re: Писна ми от тъпи коментари под снимките
Автор: teddie007   
Дата:   13-09-07 12:50

fotografinq странно че точно ти си пуснала тази тема, последния коментар в профила ми е твой и когато го прочетох днес си помислих: "добре де, аз толкова се радвам на тази снимка, но никой не я хареса, поне един смислен градивен коментар да даде някой та поне да разбера в какво съм сгрешила...обаче какво получавам-критика за категорията?!?!? това ли е най важното???"

Отговори на това съобщение
 Re: Писна ми от тъпи коментари под снимките
Автор: fotografinq   
Дата:   13-09-07 13:16

Категориите помагат на желаещите да подберат вълнуващият ги жанр. Влизам да се порадвам на диви животни...и изведнъж ...[smilie10] [smilie10] [smilie10] погледа ми се спира на кокошчици [smilie10] много се смях. Трябва малко усилие и след натискането на спусъка. Трудно е, но са нужни и заглавия и обмисляне кое къде да покажем. Някои "тарикати" се възползват от разделянето на категории и пускат снимките си в най-гледаните категории с цел да посъберат повече точици. Говоря по принцип не конкретизирам ;)

Отговори на това съобщение
 Re: Писна ми от тъпи коментари под снимките
Автор: teddie007   
Дата:   13-09-07 13:22

Я, кой бил докачливия сега?Когато откриваш тема с подобно заглавие я откриваш с идеята да омилостивиш тези които не търпят критики и да ги убедиш че тази критика не е заяждане , а е за тяхно добро, нали?
Скъпа аз мога да сложа една кокошка покатерена на шкаф в категория "на сцената", ама тва е щото подхождам с чувство за хумор [smilie3] , пробвай, знаеш ли колко лесно се живее така?

Отговори на това съобщение
 Re: Писна ми от тъпи коментари под снимките
Автор: fotografinq   
Дата:   13-09-07 13:31

teddie007, радвам се да получа дори и един не много директен отговор на въпроса, който ти задох под снимката: "Тези кокошки подивели ли са или си объркала категорията :)" Колкото до обаработка и композицитя kali222 е била много внимателна и изчерпателна за което я поздравявам [thankyou] Такива коментари трябва да има по-често под снимките [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Писна ми от тъпи коментари под снимките
Автор: n1x0n   
Дата:   13-09-07 13:32

Ми авторката на "умни коментари" може би смята, че мястото им е при "Домашни любимци"? [smilie3]

fotografinq, при целия този публичен напън да пишеш "умни" коментари - това ли е основния проблем на кадъра, според теб?

Отговори на това съобщение
 Re: Писна ми от тъпи коментари под снимките
Автор: Cristinel   
Дата:   13-09-07 13:52

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Писна ми от тъпи коментари под снимките
Автор: fotografinq   
Дата:   13-09-07 14:10

Cristinel4о го е страх да не му напише някой нещо под снимките и само от сеир се храни [smilie19]
Хората без снимки ...автори без авторска фотография...много им се чудя те пък за какво се регистрират в сайт за фотография и защо изобщо имат права да пишат в теми и дори да пускат свои теми. Какво коментират?

Отговори на това съобщение
 Re: Писна ми от тъпи коментари под снимките
Автор: fotografinq   
Дата:   13-09-07 14:27

И аз пускам тъпи снимки и никой не ги критикува [smilie2]
https://photo-forum.net/static/forum/2007-09/jbgl5280.JPG
http://212.36.3.59/site_pics/156/2_1141634691.jpg

тази е по-смотана защото нямаше и емоция просто повлияна от модата да се разхождат килограми железа 6x6 мъкнах техника по варненския вълнолом и после за да не се чувствам прекарана пуснах един силно изсмукан кадър
https://photo-forum.net/static/forum/2007-09/ccqq2068.JPG
http://212.36.3.59/site_pics/156/2_1145455078.jpg

който обаче изкара 28 то4ки от рейтинг Б ...е как нали е B&W [smilie18]



Публикацията е редактирана (13-09-07 14:28)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.