Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: .......................aaaaa сега...какво ше праиме....???????
Автор: asahi   
Дата:   09-11-11 22:47

Мда. Много по-лесно и безопасно е да се спазва закона.

Отговори на това съобщение
 Re: .......................aaaaa сега...какво ше праиме....???????
Автор: CanoniO   
Дата:   09-11-11 22:56

Законът е за хората с 2к километра на година...Останалите обикновено го продухват поне по 4-5 пъти годишно. Не знам как е в КАТ София, но аз предпочитам да дам 100 кинта, само и само да не вися във варненската сграда...
Колкото и да спазвам правилата - ами опитват се да ме мушкат....
Пробват с фалшиви времена в радара, с невалидни пътни знаци, с рутинни проверки... Десетки опити на година... Ми нормално е в някои от десетките опити, да не съм прав и да не ми издържат нервите, та да им дам някой лев... То е нещо като спасение от опашката в КАТ.....

Отговори на това съобщение
 Re: .......................aaaaa сега...какво ше праиме....???????
Автор: yan   
Дата:   10-11-11 00:01

CanoniO[smilie24]
и не е само опашката.
Има прекалено много капани. Яки безмислици и точно там се крият работливите момчета с пагони...
Когато човек кара повечко няма начин на не влезне в някой капан и ако точките са на привършване...


Отговори на това съобщение
 Re: .......................aaaaa сега...какво ше праиме....???????
Автор: tofo   
Дата:   10-11-11 08:49

Баш! [smilie2] Където има безумно ограничение, редовно виси некое ченге. Ама в случая грижата са капаните...


Отговори на това съобщение
 Re: .......................aaaaa сега...какво ше праиме....???????
Автор: asahi   
Дата:   10-11-11 08:52

Аз, като правя 30к на година, що не ги забелязвам тези неща? Май не гледам къде карам.

Отговори на това съобщение
 Re: .......................aaaaa сега...какво ше праиме....???????
Автор: boni   
Дата:   10-11-11 09:02

Честно казано аз не се сещам за случай, в който да са ме глобили и да не съм бил виновен. Имаше един случай само, в който спорех и надделях в спора, защото смятах че те са в грешка.

Отговори на това съобщение
 Re: .......................aaaaa сега...какво ше праиме....???????
Автор: alsash   
Дата:   10-11-11 09:03

....може би скоро ще взема нещата в свои ръце и ще пооправя неправилните пътни знаци...дааа...

Отговори на това съобщение
 Re: .......................aaaaa сега...какво ше праиме....???????
Автор: boni   
Дата:   10-11-11 09:05

Другото което ми прави впечатление, е че са намаляли много безпричинните спирания за проверки. Поне мен през последната година почти не са ме спирали, а преди ми се случваше често.

Отговори на това съобщение
 Re: .......................aaaaa сега...какво ше праиме....???????
Автор: asahi   
Дата:   10-11-11 09:09

И аз не помня откога не са ме спирали. Знам, че ако не си включа фаровете до 2 часа ще са ме спрели някъде из София.

Отговори на това съобщение
 Re: .......................aaaaa сега...какво ше праиме....???????
Автор: logrus   
Дата:   10-11-11 10:14

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: .......................aaaaa сега...какво ше праиме....???????
Автор: IvoZafirov   
Дата:   10-11-11 15:55

Автор: CanoniO
Дата: 09-11-11 22:56

Законът е за хората с 2к километра на година...Останалите обикновено го продухват поне по 4-5 пъти годишно. Не знам как е в КАТ София, но аз предпочитам да дам 100 кинта, само и само да не вися във варненската сграда...
Колкото и да спазвам правилата - ами опитват се да ме мушкат....
Пробват с фалшиви времена в радара, с невалидни пътни знаци, с рутинни проверки... Десетки опити на година... Ми нормално е в някои от десетките опити, да не съм прав и да не ми издържат нервите, та да им дам някой лев... То е нещо като спасение от опашката в КАТ.....

-----------------------------------------------------------------

Е аз като правя по около 30 000 на година значи би трябвало да имам около 50 акта така ли?

Имаам един единствен и той си беше чисто заяждане - за изгоряла крушка на фара в час пик на натоварено софийско кръстовище през деня. Крушката беше изгоряла малко преди това, но нямаше как да я сменя.

Спазвам закона и умишлени нарушения не правя. Сигурно някъде правя неволни ама гледам да са минимални.

[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: .......................aaaaa сега...какво ше праиме....???????
Автор: CanoniO   
Дата:   10-11-11 16:01

знам ве, тая тема и друг път сме я нищили...

аз не съм от хората, които могат един час да карат след някой с 36 км/ч и не го крия... Не издържам, настъпвам и обикновено съм виновен....

Отговори на това съобщение
 Re: .......................aaaaa сега...какво ше праиме....???????
Автор: harvester_vn   
Дата:   10-11-11 17:23

boni написа:

> Честно казано аз не се сещам за случай, в който да са ме глобили и да не съм бил виновен.

Мен са се опитвали веднъж да ме осучат уж за превишена скорост. Според радара съм се движел с 85км/ч, а махването с палката стана точно в момента в който брат ми, който се возеше с мен казваше "Тази кола повече от 50 не може ли да вдигне?". Та, казах че оспорвам показанията на радара, а катаджиите доста бързо се отказаха от превишената скорост и ми написаха акт за непоставени колани и още нещо... май за счупено стъкло на единия мигач, или нещо подобно.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.