Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна
 Най-смисленото по темата с Мишо Бирата и подслушването
Автор: chukov   
Дата:   16-01-11 11:42

НАЙ-СМИСЛЕНИЯТ ОТГОВОР ПО ТЕМАТА

http://www.btv.bg/shows/seizmograf


Гледайте след 24-та минута
 Re: Най-смисленото по темата с Мишо Бирата и подслушването
Автор: ivodam   
Дата:   16-01-11 11:54

За това писах още вчера в основната тема по случая, дай да не я размножаваме излишно.
 Re: Най-смисленото по темата с Мишо Бирата и подслушването
Автор: chukov   
Дата:   16-01-11 11:59

Аз от всичко изписано не видях по-добро нещо от това, което каза Гамизов
 Re: Най-смисленото по темата с Мишо Бирата и подслушването
Автор: chukov   
Дата:   16-01-11 12:03

Освен това, традиционно, предната тема е пълна с лични нападки и вскякви глупости, която я прави автоматичеки нечетима за мен.

Нямам нерви да прерпвя 200 поста за да намеря смислените писания
 Re: Най-смисленото по темата с Мишо Бирата и подслушването
Автор: mavar   
Дата:   16-01-11 12:11

Гамизов е 100% прав, ама 100%.
Точно в ръцете на едно зверове ще попаднем при оставка на Борисов. За съжаление.
 Re: Най-смисленото по темата с Мишо Бирата и подслушването
Автор: ivodam   
Дата:   16-01-11 12:14

Ми и аз това ви написах вчера, че е прав - но той изхожда - правилно - от това, че записите са автентични. И по-нататък, как точно си го представя, още от понеделник Бойко да се разправи с противниците си, демек да въведе някакъв вариант на диктатура, не ми е много ясно...


[smilie7]
 Re: Най-смисленото по темата с Мишо Бирата и подслушването
Автор: autosvet   
Дата:   16-01-11 12:29

И сега какво да насаждаме параноя в обществото, че ако го няма Борисов България е обречена. Нещо като вожда Сталин или "Аз съм Германия" на пича с малките мустачкие. От това няма да излезе нищо добро ...
 Re: Най-смисленото по темата с Мишо Бирата и подслушването
Автор: djogata   
Дата:   16-01-11 12:30

Пичове, още преди няколко месеца споделих, че ситуацията е май патова, а сега това вече е очевидно...

Ход 1) ББ подава оставка, и хвърля държавата на вълците => Мат

Ход 2) ББ остава, но пък ще трябва да управлява и да прави реформи без обществено и политическо доверие => Мат
 Re: Най-смисленото по темата с Мишо Бирата и подслушването
Автор: autosvet   
Дата:   16-01-11 12:33

Не си мислете, че хората които направиха Бойко звезда също не са от вълците.
 Re: Най-смисленото по темата с Мишо Бирата и подслушването
Автор: HP   
Дата:   16-01-11 12:39

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Най-смисленото по темата с Мишо Бирата и подслушването
Автор: ivodam   
Дата:   16-01-11 13:15

HP: Въпросът не е в това, че някой е казал нещо, и че някой го е записал.

Напротив, съдържанието е най-важното в случая. Не забравяй, че имаме исторически прецедент - цел президент аут заради три думи съдържание: "Нека дойдат танковете".


[smilie7]
 Re: Най-смисленото по темата с Мишо Бирата и подслушването
Автор: autosvet   
Дата:   16-01-11 13:29

Работата на тези записи е да разбият мита за Бойко готиният лош чичко, който бие лошите. Каквато е романтичната представа на не малка част от обществото за него. Просто и той е същият като Ваньо, Царо и Станишко, само дето си е повярвал повече.
 Re: Най-смисленото по темата с Мишо Бирата и подслушването
Автор: steeens   
Дата:   16-01-11 13:30

Ход 3) ББ остава и ще трябва да управлява и да прави реформи с обществено и политическо лимитирано доверие

А и всяко чудо за три дни. Знаем си че всички са маскари, ама в случая трябва да избираме по-малкото зло.
 Re: Най-смисленото по темата с Мишо Бирата и подслушването
Автор: kkkolelo   
Дата:   16-01-11 13:38

Тоз Гамизов още ли се пиня да стане фактор в публичното пространство ... болен мозък ... нямаше интереси в ядрената енергетика, нищо че бил представител на канадски фирми, сега пък чух за негови американски партньори по преструктуриране на секретни структури ... и накрая кво, хем ББ ни докарал дотук само с говорене и нищо неправене, хем ... бащице, свърши си работата ... Ей, докато не се продаде тоз и някой да го вземе, няма да миряса ... (той в един момент преди разбрах, че бил и съветник на Станишев по атом. енергетика)
 Re: Най-смисленото по темата с Мишо Бирата и подслушването
Автор: chukov   
Дата:   16-01-11 13:50

Това прави ли думите му по-малко верни и смислени?
 Re: Най-смисленото по темата с Мишо Бирата и подслушването
Автор: kkkolelo   
Дата:   16-01-11 14:08

chukov, времето ще покаже ... не знам какво друго е познал (може да подскажеш). Какво ни предлага ... сгафил политик да продължи да ни управлява (а може би и подсъдим) ... мнооого демократично. И жална ни майка, че сме нямали капацитет и др читави политици. Ами няма управленски капацитет и опит ББ. Нивото му на компетентност дори не е и за главен секретар ...
 Re: Най-смисленото по темата с Мишо Бирата и подслушването
Автор: gecata   
Дата:   16-01-11 14:09

Това прави ли думите му по-малко верни и смислени?
Не, но ги прави твърде удобни [smilie5]



Публикацията е редактирана (16-01-11 14:10)
 Re: Най-смисленото по темата с Мишо Бирата и подслушването
Автор: chukov   
Дата:   16-01-11 14:11

Хубаво
какво да направим в случая?
Кой в момента има някакъв управленски капацитет и не е замесен здраво в далавери?
РЗС? ДПС? БСП? ДСБ?

или?

Или се заблуждаваме, че по тяхно време не е било така. Не са имали връзки с никакви контрабандисти и никого не са покровителствали?

Каква е разумната алтернатива точно в този момент?
 Re: Най-смисленото по темата с Мишо Бирата и подслушването
Автор: djogata   
Дата:   16-01-11 14:13

Той за връзките на предишните власти Мишо Бирата много ясно си го е казал - "Винаги съм си плащал и не съм имал проблеми" [smilie18] [smilie18]
 Re: Най-смисленото по темата с Мишо Бирата и подслушването
Автор: Gruyu   
Дата:   16-01-11 14:17

за добро или лошо ГЕРБ нямат алтернатива в момента - всички останали така са се омазали с л**** до ушите че няма накъде повече, някой спомена, че митничари искали масово да се пенсионират, аз лично знам за капепейци, който също искат да се пенсионират и грабнат 20-те заплати и да бегат, щото далаверата мнооого е намаляла, което е показател за спадане на корупцията все пак
 Re: Най-смисленото по темата с Мишо Бирата и подслушването
Автор: gecata   
Дата:   16-01-11 14:17

Всеобща е заблудата, че няма кой да управлява ако Герб подаде оставка!
Не се безпокойте политическата ситуация ще генерира такъв субект колкото да не се вижда в момента на хоризонта.
В кря на краищата има конституционна процедура за такива случаи и единствено правилното решение е оставка и следване на консттуционните процедури.
 Re: Най-смисленото по темата с Мишо Бирата и подслушването
Автор: Altrntv   
Дата:   16-01-11 14:21

Пък ГЕРБ не са се омазали с нищо... айде глупости значи! В Българиоя винаги се е гласувало не "за", ами "против". И Адолф Шикългрубер да дойде да ни управлява и той няма да има алтернатива - ама това ще го оправдае ли?!?
 Re: Най-смисленото по темата с Мишо Бирата и подслушването
Автор: ivodam   
Дата:   16-01-11 14:27

Айде сега, не ровичкайте кокалите на стария ви чичо Адолф. Той е продукт на Германия, на немския народ, изведен в определен исторически момент, за да свърши определена работа, да осигури бъдещето на Германия като най-мощна европейска икономика, и да поеме всички негативи върху себе си, в личен план дори. Ако се беше родил в България, щеше да бъде никой, споко.


[smilie7]
 Re: Най-смисленото по темата с Мишо Бирата и подслушването
Автор: asahi   
Дата:   16-01-11 14:34

Дядо Пиночет щеше да свърши работата, мисля. Или генерал-губернатор от Германия.
 Re: Най-смисленото по темата с Мишо Бирата и подслушването
Автор: ivodam   
Дата:   16-01-11 14:36

Нещо ви влече към силната ръка, забелязвам...

[smilie7]
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена