Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Още малко за родното здравеопазване
Автор: danvan16   
Дата:   13-12-10 16:50

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Още малко за родното здравеопазване
Автор: danvan16   
Дата:   13-12-10 16:51

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Още малко за родното здравеопазване
Автор: __SpOO__   
Дата:   13-12-10 16:57

Това същите на които все заплатите са им малки и все недоволни? Протести и прочие? [smilie24]

Кой знае колко начина има да изцоцаш един пациент...а явно се измислят и нови, и нови начини.

Професионалисти? Не. Гении [smilie21]

Корифеи на цоцането на парички [smilie9]
 Re: Още малко за родното здравеопазване
Автор: Amigo   
Дата:   13-12-10 17:10

ами сиромах човек - живо дявол, нали знаете [cool] дупетати, кръгчета прочие сволоч източиха и усвоиха милиони, ама на никого не му прави особено впечатление [smilie8] само отбелязвам [smilie25] [smilie25]
а инак точенията се практикуват навсякъде по света [smilie25] [smilie25]



Публикацията е редактирана (13-12-10 17:10)
 Re: Още малко за родното здравеопазване
Автор: siuvigi   
Дата:   13-12-10 17:10

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Още малко за родното здравеопазване
Автор: chill   
Дата:   13-12-10 17:11

Аз не виждам. Какъв е? [smilie21]

 Re: Още малко за родното здравеопазване
Автор: __SpOO__   
Дата:   13-12-10 17:12

Амиго,

дупетатите тях всички си ги знаем...но това оправдава ли тези лекари за които си говорим? И всички останали хора, които събират парички по този и подобни начини [smilie8]
 Re: Още малко за родното здравеопазване
Автор: мара   
Дата:   13-12-10 17:15

ако някой почне да мисли, освен да чете, вероятно би сглобил и сам картинката. лекарите не са светци, но повечето не са и престъпници.
ако ви харесва да мислите, че са...е, няма кой да ви попречи.
 Re: Още малко за родното здравеопазване
Автор: siuvigi   
Дата:   13-12-10 17:16

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Още малко за родното здравеопазване
Автор: Amigo   
Дата:   13-12-10 17:18

не оправдава, просто ви казвам, а и друг път съм го казвал - изкушава [cool] никого не оправдавам, само че трябва да се види къде е проблемът наистина [cool]
 Re: Още малко за родното здравеопазване
Автор: atrifonov   
Дата:   13-12-10 17:24

запечатани пликове с банкноти от 50 лева в тях,


[smilie18] [smilie18] [smilie18]

бати колко е смешно всичко в тази държава[smilie18] [smilie18]

А вие големи разбирачи вземете и малко да мислите, а не само да плюете
Така ли се източва Здравна каса- с банктоти по 50 лв
Здравната каса отдавна е източена, но не от редовите лекари, а от доста по-високите етажи

Аз не съм получавал пари от клинични пътеки от юли- така ли източвам здравната каса

Всички тези писаници са пълни лъжи
 Re: Още малко за родното здравеопазване
Автор: __SpOO__   
Дата:   13-12-10 17:25

Да бе, разбирача.

Всички разбрахме, че лекарите са херувимчета.

Споко.
 Re: Още малко за родното здравеопазване
Автор: мара   
Дата:   13-12-10 17:27

ми ако се сетите колко са вътре здравните заведения само от неосигурените лица, ще се сетите, че все от някъде тия пари требе се наваксат. така се изписват ненужни изследвания. подправят се диагнози. за да може нашта детска лекарка да пусне изследвания за кръв без да плащаме и без да са по план, трябва да напише няква измислена диагноза. за да мога аз да ходя на профилактика 2 пъти годишно(щото се налага), докторката в съответната болница пише тва изследване на някой лежащо болен. щото касата не го плаща. ама аз тая лекарка изобщо не я познавам. просто жената не иска да ида и да се извадя с едни 30-70 кинта... примерно. никва не ми е. от едната човещина го прави.
мислете. не е хубаво да се надървяте с/у лекарите ей така на. щото тук импето е прав - някой от някъде требе да набави едни пари, за да се поемат неосигурените лица.
 Re: Още малко за родното здравеопазване
Автор: atrifonov   
Дата:   13-12-10 17:27

не се притеснявайте както е тръгнало скоро в България няма да има лекари и ще ходите да се лекувате при баячките по Канал 3
 Re: Още малко за родното здравеопазване
Автор: __SpOO__   
Дата:   13-12-10 17:42

Те тези лекари не малка част от останалите тук никъде навън няма да ги вземат, така че няма как да останем без лекари. Няма такава опасност.

Тези, които бяха добри мнозинството отдавна не са в страната.

А да ходя на доктор, който ще налучква какво да ми предписва докато нацели аз полза голяма не виждам така или иначе. То по-добре на баячка да ида.
 Re: Още малко за родното здравеопазване
Автор: nsirakov   
Дата:   13-12-10 17:43

само баячка ще те оправи :)
 Re: Още малко за родното здравеопазване
Автор: __SpOO__   
Дата:   13-12-10 17:44

А, господин Сираков [smile]

Бях Ви задал нЕколко въпросченца в една друга тема, но незнайно защо не прочетох Ваши отговори.

Нека се сетя, не Ви отърва да отговаряте, нали? [smilie5]
 Re: Още малко за родното здравеопазване
Автор: nsirakov   
Дата:   13-12-10 17:45

напротив споо, отговорих ти :)
 Re: Още малко за родното здравеопазване
Автор: __SpOO__   
Дата:   13-12-10 17:47

Тъй ли? [smile]

Ами отивам да видя, може и грешката да е в моят телевизор. Ако е така, поднасям извиненията си. Сега ще видим...
 Re: Още малко за родното здравеопазване
Автор: nsirakov   
Дата:   13-12-10 17:47

мести си го от ляво в дясно :)
 Re: Още малко за родното здравеопазване
Автор: ogimag   
Дата:   13-12-10 17:50

Много е тъп този който вярва на тези неща. Ама това е удобно сега [smilie10]
 Re: Още малко за родното здравеопазване
Автор: siuvigi   
Дата:   13-12-10 17:51

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Още малко за родното здравеопазване
Автор: __SpOO__   
Дата:   13-12-10 17:53

Господин Сираков, много се извинявам, но не виждам отговор на въпросите, които последно Ви зададох, а те бяха и са все още следните:


"Значи да превъзнасяме лекарите и да чакаме присъдите. Пък ако случайно се окажат виновни да си кажем:

– Е, случва се. Такъв е живота. Всеки греши...

Така да направим значи?

И говорим за съсловието, ами за кого да говорим? Дайте да изреждаме поименно тука всеки отделен лекар, който ходи пЕан на работа, който по немърливост отнема животи и прочие.

Какво образование се иска като отиде човек при лекар той да му предпише лекарство, което да помогне?

Много добре вече някой го написа, не помня кой.

Отиваш при лекаря, докторе това ме боли. Доктора:

- Изписвам ти тези и тези хапчета, ако не помогнат ела пак.

Абе бай уй, ти доктор ли си или ще си играем на тука има, тука няма?

Къде е разликата аз да прочета за няколко месеца няколко учебника и да почна да гадая на кого какво може би ще помогне?"


Поспестих част от тях, че стават много.

А това, че сте отговорили а всъщност Ваше мнение след моите въпроси във въпросната тема няма ще приема като объркване от Ваша страна.

 Re: Още малко за родното здравеопазване
Автор: atrifonov   
Дата:   13-12-10 18:56

нещо немога да схвана кви са тези въпроси и отговори, в каква друга тема[smilie11]
 Re: Още малко за родното здравеопазване
Автор: krist   
Дата:   13-12-10 19:13

абе, заплати ниски, ясно, лекарите и те хора и като такива трябва деца да хранят - ясно, при тая ситуация податливи на изкушения - ясно, частни клиники - ясно, други крадат повече от тях - повече от ясно.. само дано не е вярно обаче това, щото то не е ясно:

"Лекари от Разград обясниха, че са изпращани хора без никакви показатели за операция. Затова вместо близо 20% от пациентите, което е в реда на нормалното, в някои райони близо 80% от хората са препращани за интервенция."

дано статията е скалъпена, но подобни данни се чуват и не само за у нас, както сте чували..

 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена