Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 какво ЛС получих
Автор: to6oo   
Дата:   02-06-10 00:51

От автора на тази снимка http://87.121.7.213/site_pics/157/3_1275080374.jpg на въпрос защо трие коментарите на хората които го критиуват и дали след като е снимал една гола кака очаква само да го ВЕЛИЧАЯТ лЪскаят

 Re: какво ЛС получих
Автор: to6oo   
Дата:   02-06-10 00:52

slushai ve tochno li ti se nameri da me kritikuvash...aide pribirai se ot dupkata deto si izpalzial...novobranka.....vidiah ti snimkite...i kolko struvash...ei takiva nai gi obicham kato teb s 2-3 snimki i puskat komentari...smeshko

 Re: какво ЛС получих
Автор: matataupa   
Дата:   02-06-10 00:53

Каката е добра.

Ако ме критикуват и аз ще трия[smilie5]

И какво беше ЛС-то[smilie8]

 Re: какво ЛС получих
Автор: bozo   
Дата:   02-06-10 00:54

форумите са пълни с комплексари. Кво ти пука, пусни го в левия крачол [smilie18]
 Re: какво ЛС получих
Автор: lumix   
Дата:   02-06-10 00:54

.....готина кака! Има си всичко, това, че фотографа се издънил .....да завтаря!

 Re: какво ЛС получих
Автор: to6oo   
Дата:   02-06-10 00:54

slushai ve tochno li ti se nameri da me kritikuvash...aide pribirai se ot dupkata deto si izpalzial...novobranka.....vidiah ti snimkite...i kolko struvash...ei takiva nai gi obicham kato teb s 2-3 snimki i puskat komentari...smeshko ТОВА Е ЛС-то
 Re: какво ЛС получих
Автор: TheOne   
Дата:   02-06-10 00:54

ами ще ти пусна я...ама искам да имаш куража да ми кажеш нещо на живо...не да ми пускаш теми тука...
 Re: какво ЛС получих
Автор: promis   
Дата:   02-06-10 00:56

bozo [smilie24] [smilie24] [smilie24]
 Re: какво ЛС получих
Автор: to6oo   
Дата:   02-06-10 00:57

как да ти кажа нещо на живо като си ме блокирал комлексар провинциален
 Re: какво ЛС получих
Автор: matataupa   
Дата:   02-06-10 00:57

И двамата се Тролове[smilie8] [smilie21]

 Re: какво ЛС получих
Автор: to6oo   
Дата:   02-06-10 00:59

скън да не прочетеш какво ще ти върна

 Re: какво ЛС получих
Автор: darksorrow   
Дата:   02-06-10 00:59

ся кадърът че е слаб - слаб е. мацката че е яка, яка е. обаче ако човекът е овърреактнал (че не се сещам за по-добра дума), може би има значение и какво точно си му написал самият ти (((:
 Re: какво ЛС получих
Автор: TheOne   
Дата:   02-06-10 01:02

на лично образ такъв...ако искаш да ми кажеш нещо на ЖИВО...не да ми пишеш врели некипели...
куража да пише има всеки...но да се изправи срещу другия малцина...нормално е да ти изтрия коментара...като незнаеш какво пишеш...пусни критика но не и глупости...и пак ти казвам имай смелост да ми го кажеш на живо...коментари и теми всеки може [smilie7]



Публикацията е редактирана (02-06-10 01:03)
 Re: какво ЛС получих
Автор: matataupa   
Дата:   02-06-10 01:02

Гърдите почти замаскират някои особености в кадрирането и позата, които не ми допадат напълно[smilie5]

 Re: какво ЛС получих
Автор: matataupa   
Дата:   02-06-10 01:03

Пубойник[smilie8]

Имам едни проблеми с невъзпитани комшии- немат цици, но матрял за бой има.

Ще помогнеш ли[smilie7]

 Re: какво ЛС получих
Автор: TheOne   
Дата:   02-06-10 01:05

не съм тук да споря с никой...преценил сам че коментара на въпросния образ ме е обидил мен или модела ми...за това съм го и изтрил...айде да сте живи и здрави всички [beer]
 Re: какво ЛС получих
Автор: to6oo   
Дата:   02-06-10 01:05

Извиняваи пич ти си невероятно надарен фотограф толкова си напреднал че скоро ще те поканят в Америка да снимаш за Playboy......
Пич ако така ти говорят всички и бягаш от критиката няма да помръднеш и сантиметър напред но ти пак не прозря смисъла извинявай че не някой надарен колкото теб фотограф ти го казва но е така...[beer]

 Re: какво ЛС получих
Автор: 2nYo   
Дата:   02-06-10 01:05

Баси, нали за това е ФОРУМ, да си каже всеки мнението, виждането, пък ако не го приемаш няма да ти изяде супата с вилица я ! Това че те е смутил този коментар, толкова много, говори че не си много уверен в себе си ...
to6oo, не се ядосвай за такива дреболии, света не се свършва, с TheOne !
 Re: какво ЛС получих
Автор: promis   
Дата:   02-06-10 01:06

TheOne, и какво, ще се биете ли? [smilie18] То верно беше първи юни, ама чак такова детско държане...

Па хубаво, трий, въпросът е в ЛС-то. Помисли само разумните хора така ли се държат? [smilie8]
Ма то в тоя форум секви ги има...



Публикацията е редактирана (02-06-10 01:07)
 Re: какво ЛС получих
Автор: kaiser.soze   
Дата:   02-06-10 01:06

Единственият, направи изложба та да ти казват на живо каквото мислят [smilie21] [smilie21]


и кво толкова сложно има някой да застане пред теб и да ти каже, че не му харесва [smilie21] [smilie21]
 Re: какво ЛС получих
Автор: TheOne   
Дата:   02-06-10 01:07

който ме познава знае че ми е лек багажа...но не е там работата....пак казвам...за да изтрия коментара значи съм бил обиден по някакъв начин [smilie7]
 Re: какво ЛС получих
Автор: matataupa   
Дата:   02-06-10 01:09

Ем, много ясно- ако е обидно и аз ще трия.

Освен фотографията да не рапираш ?

който ме познава знае че ми е лек багажа...

[smilie5] [shtrak]

 Re: какво ЛС получих
Автор: to6oo   
Дата:   02-06-10 01:10

а за изправянето очи в очи съм се бил скакви ли не смелост имам в повече айде по живо[ezik]

 Re: какво ЛС получих
Автор: 2nYo   
Дата:   02-06-10 01:10

Е кажи де !
 Re: какво ЛС получих
Автор: matataupa   
Дата:   02-06-10 01:10

[thankyou]

 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена