Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 С молба към Императора и опонентите му....
Автор: anete   
Дата:   19-04-09 12:38

Императоре, моля те, иди в темата за Виктор Пасков, бог да го прости, и изтрий мнението си.

Знам, че тук доста често е върос на чест някой да се изцепи нещо и да се подхване спор.

Всеки има право на мнение и на изява. Няма да цитирам мисълта на Волтер, съфорумците са достатъчно начетени и я знаят. Затова при други обстоятелства бих премълчала.

Но...
Отишъл си е един човек. Дори само това стига, за да се замълчи. Дали в знак на почит към самия човек или в знак на почит към събитието - всеки сам избира. Да не забравяме, че и за нас един ден ще кажат - лека ти пръст !

Ако не ти харесва, че е пусната тема за това, че ни е напуснал Виктор Пасков, то редно е поне да уважиш съфорумците си в тяхната скръб. Съфорумците също заслужават уважение.

Кой е Виктор Пасков ? Можеше да напишеш името му в Гугъл и да прочетеш.
Императоре, за мен и за теб в Интернет няма информация, ако някой напише името на един от двама ни, Гугъл нищо няма да намери. А за Виктор Пасков има...
Можеше да попиташ някои от отдаващите почит съфорумци. Мисля, че всеки от тях щеше да ти отговори.

Кой е Виктор Пасков ? Един от тези, които градяха и градят Българската Култура, за да не кажем един ден и за нея " Вечна и памет " . Защо за един напуснал ни човек използвам глагола градят в сегашно време ? Защото книгите му са живи и ще говорят вместо него. На тези, които искат да чуят. А ние, останалите, ако не можем да допринесем за градежа, поне да пазим да не падне. Без култура не се живее. Без култура само се оцелява.

Какво мисля за именуването на колоса на Българската литература Йордан Радичков "Данчо" и недостижимия / защото поколения четат книгата му и се покланят пред мъдростта в нея/ Антоан дьо Сейнт Екзюпери " Тони " - ще ти напиша в лично съобщение. Ако би желал да прочетеш.

И...

Да не забравяме - Великден е...

Императоре, моля те, иди в темата за Виктор Пасков, бог да го прости, и изтрий мнението си.

 Re: Императоре, моля те...
Автор: jivkojj   
Дата:   19-04-09 12:53

Това публично порицание ли е?!

За подобни лични обръщения има ЛС.
 Re: Императоре, моля те...
Автор: BirdOfPray   
Дата:   19-04-09 12:57

jivkojj написа:

> Това публично порицание ли е?!
>
> За подобни лични обръщения има ЛС.


КОГАТО някой се изсере ПУБЛИЧНО и го направи просташки, това че го порицават публично е най малкото което може да му се случи!! [smilie23] [smilie23] [smilie23]
 Re:
Автор: jivkojj   
Дата:   19-04-09 13:01


КОГАТО някой се изсере ПУБЛИЧНО и го направи просташки, това че го порицават публично е най малкото което може да му се случи!! [smilie23] [smilie23] [smilie23]



Ми да го порицаем тогава:

У-У-У-У-У-У-У-У-У-У-У-У-У-У-У-У
 Re: Императоре, моля те...
Автор: anete   
Дата:   19-04-09 13:03

Не го порицавам...
Моля го...
Има разлика
Ако е на Лични, може и да не ме чуе

 Re: Императоре, моля те...
Автор: тьма   
Дата:   19-04-09 13:36

в един форум всеки има право да пише каквото си пожелае
а на лични може и да си по-убедителна

 Re: Императоре, моля те...
Автор: BirdOfPray   
Дата:   19-04-09 13:42

тьма написа:

> в един форум всеки има право да пише каквото си пожелае
> а на лични може и да си по-убедителна
>

Да Даниелке - ОСОБЕНО ако манталитета и неграмотността му го позволява може да пише големи глупости - така е !
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   19-04-09 13:47

Казах "мир на прахът му" от уважение като към покойник, макар и да не го познавам. Анонимен е - колцина са го чували? Ако наистина бе известен, колко мнения щеше да има по темата?
Не знам дали за тебе или за мене в Интернет няма информация, но и така да е - това позорно ли е?

Та не разбрах как съм обидил човека?

За културата ни - какво прави тя за творците си, освен да ги отрупва с хвалебствия, като се споминат? Питаш ли ме мене защо спрях да пиша, въпреки, че още на 16 години печелех професионални награди? Ами защото старите творци така бяха захапали кокълът, че не даваха никакъв шанс на младите, колкото и да са кадърни, за да не ги подядат, да ги изместят - ей-затова...

Иначе не съм чувал за човекът, бог да го прости. Не съм искал да го нагрубя.
 Re: Императоре, моля те...
Автор: тьма   
Дата:   19-04-09 13:48

пиле, хайде да спреш с това обръщение, а?

 Re:
Автор: BirdOfPray   
Дата:   19-04-09 13:52

Императорът. написа:

> Анонимен е - колцина са го чували? Ако наистина бе известен, колко мнения щеше да има по темата?

АКо пееше чалга ОПРЕДЕЛЕНО ЩЯХА да са в ПЪТИ повече - но това не е особено важно - нали!
 Re: Императоре, моля те...
Автор: BirdOfPray   
Дата:   19-04-09 13:55

Офтопик:
тьма написа:

> пиле, хайде да спреш с това обръщение, а?
>

> в един форум всеки има право да пише каквото си пожелае

...включително и да се обръща както иска към милите форумци - не знаех, че не си харесваш името и то те рдазни - няма да го употребявам повече... тьма ще те зова!
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   19-04-09 14:03

Да, ако бе чалгаджия, щеше да се прочуе - и това е отвратителното. [smilie2]
 Re: Императоре, моля те...
Автор: тьма   
Дата:   19-04-09 14:05

прав си - пиши си каквото искаш, аз също[smilie3]

 Re: Императоре, моля те...
Автор: тьма   
Дата:   19-04-09 14:12

Как да няма начин, Слав, ще ти отговоря тук, при условие, че не ми даваш друга възможност - пиле те нарекох заради твоето обръщение - иначе все още помня, че съм ти обещала да не те дразня[smile]

 Re:
Автор: BirdOfPray   
Дата:   19-04-09 14:33

Императорът. написа:

> Да, ако бе чалгаджия, щеше да се прочуе - и това е отвратителното. [smilie2]

KAKTO E и не по-малко отвратително една ДРЕБНА душица да се изцепва за човек като Виктор Пасков по ужасно тъпия начин, по който ти го направи! [smilie23]

Също както е нелепо, смехотворно и недопустимо фамилиарничене като твоето с хора, които явно не познаваш лично - Йордан Радичков и Антоан дьо Сейнт Екзюпери. (Данчо и Тони) [smilie10] [smilie23] [smilie23] [smilie23]

А най-жалкото и отвратително е че даже не се усещаш колко си жалък смешен с това си поведение!


П.П. няма повече да пиша в темата - не се мори да ми отговаряш!

 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   19-04-09 14:55

И как може да си сигурен, че не съм познавал поне първия, бог да го прости?
Комуникирал съм на живо с хора, за които ти само си слушал и си цъкал с език.
 Re: Императоре, моля те...
Автор: georgi969   
Дата:   19-04-09 15:02

той, императорът познава и Бате Ицо.

[smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5]



Публикацията е редактирана (19-04-09 15:02)
 Re: Императоре, моля те...
Автор: blr2   
Дата:   19-04-09 15:13

Защо така остро се изказвате?
Изцепил се, какво пък чак толкова страшно е станало.

Ако не ме лъже паметта, Императорът беше нещо, май... продваше застрахователни полици или нещо такова. Защо трябва да познава всички съвременни български писатели? Все едно да искаме свинарите да са експерти по двигатели с вътрешно горене, да речем. Писанията му са пренаситени с пълни членове-вярно е, но в сравнение със "застрахователите" отпреди 15 години е направо гений.

Не бъдете чак толкова остри и съдете хората според способностите им.
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   19-04-09 17:55

Поредният, който оценява знанията и способностите на хора, които въобще не познава - какъв се явяваш ти, че да ме критикуваш в това отношение?
Добре че нямаш власт, та да изгориш на клада написаното от Ботйов и Каравелов заради пълните членове... Българският език има много разновидности и на която ме кефи ще пиша, още повече в неофициалната си комуникация, ок?

И въобще за литературата - какво сте написали ВИЕ, освен глупости по форумите, та въобще да ми правите забележки?
 Re: Императоре, моля те...
Автор: tnt   
Дата:   19-04-09 17:57

Императоре, защо не си признаеш, че не си прав в случая и да се прекрати това безмислие? Ти да не би да си написал нещо велико и безпаметно като литература? Аргументът ти куца тук.
 Re: Императоре, моля те...
Автор: tnt   
Дата:   19-04-09 18:00

"Извинявам се за тъпият въпрос, но кой е тоя? Поредният анонимен "писател", който като пукне, го обявяват за колос на Българската и световната литература, едва ли не по-велик от Данчо Радичков и Тони Екзюпери, взети заедно."


Само се погледни КАК си го написал. въпросът ти не е тъп. По простата причина, че никой не може, а и не е длъжен да знае всичко... Това обаче не означава, че веднага след това можеш да си позволиш да даваш определения за творец, когото нито си чел, нито си чувал, нали?

 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   19-04-09 18:06

Ами Динамитова - не исках да се фукам, но още на 16 спечелих награда в професионален конкурс, в който участваха 50 и кусур писатели, имам издадена книга и куп публикации. Да съм нарекъл някого тук невежа, прост, ограничен и какъв ли не още, задето не знае за това? Кой аргумент куца?

За кое не съм прав - че държавата е зарязала Българската литература и култура въобще и единственото, което се прави за поети, писатели, художници, е да правят скръбни съобщения по телевизията като умрат? Или това, че според тия скръбни вести всеки месец в България умира по един Хемингуей?

Това е някаква кофти Българска черта - хвалим някого, ама чак посмъртно - така левскарите реваха след смъртта на Жоро Соколов... а го оставиха да умре от глад и мизерия в инвалидната си количка...
 Re: Императоре, моля те...
Автор: blr2   
Дата:   19-04-09 18:08

Хааааааааааааааахаааааааааааааахаааааааааа!!!
Ти с Ботев и Каравелов ли ще се сравняваш?

Нещо си прекалил с психотропните по празниците.

Продължаваш да пишеш глупости само за да прикриеш собствената си неграмотност, а от Ботев и Каравелов си много по-нисък (буквално, преносно и във всяка разновидност на езика, която си пожелаеш).
 Re: Императоре, моля те...
Автор: tnt   
Дата:   19-04-09 18:10

Императоре, не измествай темата. Ако си на място просто ще си редактираш постовете в темата за Виктор Пасков и толкоз, не е трудно човек да си признае, че е сгрешил, нали?
 Re: Императоре, моля те...
Автор: тьма   
Дата:   19-04-09 18:16

Пасков и аз не го харесвам, що пък да не си каже човекът, не че му одобрявам следващите постове, но нямам нищо против първия му в другата тема[smilie8]

 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена