Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна
 Изложба на Мел от Big Brother
Автор: mr-drone   
Дата:   22-02-05 17:26

Някой търсеше да разглежда онлайн, ето я тук.
Или поне част (нямам представа).

[beer]

 Re: Изложба на Мел от Big Brother
Автор: Brummaker   
Дата:   22-02-05 17:41

има много хубави снимки, много лоши снимки и ето тази ме разсмя от сърце:

https://photo-forum.net/static/forum/2006-04/qsof6178.JPG
http://www.erogance.net/news/members/0508/Mel/Pebs02.jpg


представих си свиня да пие вода от извор [smilie18]

иначе Мел и Димитър за родени май един за друг ху ху ху [smilie18] [smilie19]

като цяло-добре Мел...[shtrak]



Публикацията е редактирана (23-02-05 11:25)
 Re: Изложба на Мел от Big Brother
Автор: RAFA   
Дата:   22-02-05 18:00

abe taq nali uj ve4e bila otslabnala;))
imam predvid Stoika;)
[smilie18] [smilie5]

 Re: Изложба на Мел от Big Brother
Автор: pne4ev   
Дата:   22-02-05 18:04

Отслабнала е бе, ама в главата [smilie19]
 Re: Изложба на Мел от Big Brother
Автор: Brummaker   
Дата:   22-02-05 18:12



ПРОДАВАМ два самолетни двигателя Ролс-Ройс, който се интересува може да направим веднага проби с това :

https://photo-forum.net/static/forum/2006-04/tgbr8845.JPG
http://www.erogance.net/news/members/0508/Mel/Pebs05.jpg



[smilie18] [smilie19] [smilie18] [smilie19] [smilie18] [smilie19] [smilie18] [smilie19]

 Re: Изложба на Мел от Big Brother
Автор: gorba4ov   
Дата:   22-02-05 18:17

Красотата няма пол......[smilie5] [smilie5] https://photo-forum.net/static/forum/2006-04/fwqz6935.JPG
http://www.erogance.net/news/members/0508/Mel/Dimi03.jpg


след редакцията:
да поясня - за мен повечето снимки са много хубави......



Публикацията е редактирана (22-02-05 19:20)
 Re: Изложба на Мел от Big Brother
Автор: J0R0   
Дата:   22-02-05 18:20

Да, и аз съм приятно изненадан. Повечето от снимките ми харесаха, има уловени настроения.
 Re: Изложба на Мел от Big Brother
Автор: explorer   
Дата:   22-02-05 18:28

Тази да ходи да се гръмне. Не мога да уважавам измислени "звезди", натрапени ми чрез елементарна и просташка пропаганда. Гордея се, че не съм гледал нито едно предаване от идиотщината, наречена "Биг Брадър". Седмици наред всички около мен не спираха да говорят кой каква "злобарка" си бил праснал в кенефа, кой кого бил оправил и пр. високоинтелектуални дискусии. Веднъж видях тоя педал Димитър на улицата, и някакво момиче на не повече от 12 години с възхищение шепнеше на майка си - "това е той, той е!". Идеше ми да попитам "кой, чикиджията ли?", но се въздържах заради възрастта на детето. Егати измислените герои, да станеш известен с праскане на чекии в кенефа. И изложбата и на тая е такава, оня го надървил и се хванал с две ръце за оная си работа, и се очаква ние да ахкаме и охкаме.

Извинявам се за просташкия език - просто описвам това, с което седмици наред мнозинството от популацията ни (вкл. децата) беше облъчвано. Аз само говоря, тия го правеха на живо по ТВ.
 Re: Изложба на Мел от Big Brother
Автор: J0R0   
Дата:   22-02-05 18:38

Е, ти гледаш на снимките като на направени от "ония, дето там правеха еди кво си" и пренасяш отношението си от тъпото шоу към снимките.
Ако ги погледнеш все едно че не знаеш на кого са - тогава може и оценката ти да е друга :)
Аз като гледам някои от тях си мисля, че ако бяха постнати анонимно тук на сайта, биха събрали доста точки.
А иначе за облъчването си прав.
Макар, че никой не може да бъде облъчен без самият той да помогне за това.
 Re: Изложба на Мел от Big Brother
Автор: explorer   
Дата:   22-02-05 18:40

Да, някои от снимките не са лоши, но това не променя нещата. За мен тя си остава "оная от Биг Брадър", каквото и да прави от тук нататък.
 Re: Изложба на Мел от Big Brother
Автор: gorba4ov   
Дата:   22-02-05 18:44

доста крайно от твоя страна...... но всеки си има право на позиция...... [smilie24]
 Re: Изложба на Мел от Big Brother
Автор: jimmy   
Дата:   22-02-05 18:46

Като анонимни снимки наистина не са лоши, но като ги гледаш току виж почнеш да се досещаш чии са. Въобще съмнения разни нахлуват в душата. [smilie18] [smilie19]
 Re: Изложба на Мел от Big Brother
Автор: Vinsent   
Дата:   22-02-05 18:58

Предаването Биг Брадър е долнопробно, защото залага на някои от най-противните човешки качества - склонността към вояорството и отрицание на другите. Аз също не съм го гледал, дори в мое присъствие близките ми избягваха да го включват, знаейки отношението ми.
Независимо от това, някои от показаните в сайта снимки са много добри студийни фотографии. Съмнявам се, че са нейно дело. По-скоро това е част от продължаващата кампания за изграждане на имидж. Нали се готвят да повтарят предаването!

 Re: Изложба на Мел от Big Brother
Автор: papi   
Дата:   22-02-05 19:10

направи си голяма реклама Мел с биг брадър и сега ще жъне успехите си,а че има хора които и завиждат-това е грозното пък и снимките и не са никак лоши,постарайте се вместо да спорите за глупости да направите по хубави снимки от нея...това е предизвикателство...[smilie24] [shtrak] [shtrak] [shtrak] [shtrak] [shtrak] [shtrak]
 Re: Изложба на Мел от Big Brother
Автор: Stoevmobile   
Дата:   22-02-05 20:12

Много телевизия гледата бе [smilie5]
[shtrak] [beer] [beer] [shtrak]

 Re: Изложба на Мел от Big Brother
Автор: Tateos   
Дата:   22-02-05 20:16

explorer [smilie24] [smilie24] [smilie24]
Абсолютно съгласен.

Верно е че има добри неща, но при тези условия на това студио... със сигурност предоставено с помощта на NTV като част от рекламната им кампания и PR.
Дори и да има талант човек трябва да го канализира така че да не носи блага само на него и то на каквато и да е цена, но и на другите.
 Re: Изложба на Мел от Big Brother
Автор: n1x0n   
Дата:   22-02-05 20:27

Ми някои от снимките са си достатъчно добри че много от вас биха гласували за тях с кеф ако ги беше правил някой в този форум с други лица. Най-малкото съм се нагледал на хора ахкащи и охкащи тук по много по-незначителни кадри.
Какво от това че модели са някакви там индивиди от някакво предаване?!

Реалният проблем с тези кадри за мен е че Мел е правила тези снимки точно толкова, колкото каките по фотоателиетата правят снимките за паспорт - натискала е спусъка. Осветлението и е било подредено от друг, моделите гримирани, облечени и не вярвам и стайлинга да е по нейни идеи...

п.п.
Отделна тема са ми хората, които само говорят как мразят това предаване, пък демонстрират перфектно познаване на персонажите и случките! [smilie23]
 Re: Изложба на Мел от Big Brother
Автор: explorer   
Дата:   22-02-05 20:38

n1x0n, в нашата фирма работят около 130 човека, и за съжаление без да съм си включвал телевизора по цял ден слушах кой кого и как ...

Винаги съм мразел подобни плоски манипулации. Докато живеех в Щатите, всички американци там се прехласваха по Хауърд Стърн. За мен това е един обикновен простак. В нашето време повечето хора обичат телевизията да им казва кой е звезда. Затова днес няма Пинк Флойд, или дори Джеферсън Еърплейн, има само някакви продукти на маркетингова кампания. Аз правя сам моят избор и никога няма да позволя на MTV, NTV или което и да било друго *TV да ми диктува какво да харесвам.
 Re: Изложба на Мел от Big Brother
Автор: niagara   
Дата:   22-02-05 20:56

Коя е Мел? [smilie11]

 Re: Изложба на Мел от Big Brother
Автор: e-design   
Дата:   22-02-05 20:59

харесват ми повечето от снимките. само съжалявам че не мога да ги видя в реален размер на хартия (старшно намачкани са от компресията, повечето са по 14 кб!)
убеден съм, че при анонимно постване в този сайт, 2/3 ще съберат доста добри оценки и отзиви. поздравления за Мел!
 Re: Изложба на Мел от Big Brother
Автор: pratibha   
Дата:   22-02-05 21:18

Za Explorer: ne razbiram za6to tolkova se pali6 i qdosva6, tova e adski moderno, za tova se govori kato za byde6teto na entertainmenta vaob6te, i to dale4 ne samo v Bg, a v celiq svqt. Moje da e prosta6ko, moje da e dolno, moje da e vsqkakvo, no o4evidno e haresvano i tolkova. Svetyt se promenq, taka e bilo vinagi´, tova e prosto porednata tendenciq. Kogato sa se poqvili Pink Floyd 100 na 100 nqkoi si e kazal "Ve4e nqma da se rodi Beethoven ili Miles Davis" ili nqkoi drug. Osven tova ako naistina ne si gledal ni6ti4ko ot predavaneto, ne razbiram kak si si izgradil mnenie za nego.
 Re: Изложба на Мел от Big Brother
Автор: alexstudio   
Дата:   22-02-05 21:20

Е,ама тази така наречена Мел се е доста поизложила.Абсолютно съм съгласен,че зад тези фотографии стои екип от доста хора...И не толкова,че са и помогнали за грима примерно....А да си "красиш" изложбата със съществото Стойка си е висша форма чалга и лош вкус!!
 Re: Изложба на Мел от Big Brother
Автор: alexstudio   
Дата:   22-02-05 21:23

Абе,колеги...тъп въпрос,ама как да вкарам тук една снимка..направих я съвсем случайно,докато една вечер си бъзиках новата камерка..!?Мисля че е подходяща по темата...
 Re: Изложба на Мел от Big Brother
Автор: doktora   
Дата:   22-02-05 21:32

За снимките-яко рамо са ударили ПР на НТВ и разните лъскави списания.Те са качествени,щото са правени от професионалисти в професионална среда.За другото-без каментар![smilie19]
 Re: Изложба на Мел от Big Brother
Автор: Tateos   
Дата:   22-02-05 21:37

alexstudio - слагаш някъде снимката - може и в твоя профил, отиваш на снимката кликаш в/у неч десен бутон, клик на пропъртис, копираш URL-а идваш тук клик на вмъкване на картинка, пействаш където е указано за URL и си готов.
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена