Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Ще ми работи ли нормално Никона ако му сложа М42
Автор: Brummaker   
Дата:   25-05-06 15:54

така ли [smilie11] [smilie11]

и кое му е сложното : никонски обективи с мерене колкото искаш, че и ефтини ...
прекрасните, като старите МФ-и, като например 105-ицата за която говориш и още една торба - те си искат познания поне приблизително да определиш експонацията , не искат преходник за всеки обектив отделно и потвърждават фокуса - нещо, което за мен е доста, ама доста по-ценно от това апарата да ми мери експонацията, но да не знам на фокус ли съм или не ...

стар спор е, много добре знаете и Вие ...

само думичката "Дизел" да не чувам...особено ще се отнася до фотографията ...
/а и предпочитам бензина [smilie25] [smilie25] /

[beer] [beer]

 Re: Ще ми работи ли нормално Никона ако му сложа М42
Автор: Георги   
Дата:   25-05-06 15:55

бруме мноо си зле :)

(като повечето никонци)
преди време скимтяхте че видиш ли ссд-то било по-яко от цмоса. после ко стана? никон сложиха в закъснелия си 3-4 години турбо мурбо модел д2х цмос. спряхте да скимтите, зехте да скимтите че бил по як от 5д и 1дс мк2. щото бил по ефтин па качеството същото.

после фф било гадно.
сега се облизвате никон за пуснат фф.

ми да пуснат :)
колкото повече толкова повече всички печелим от конкуренцията. ама като почнеш да се кефиш как никон пуснали гадния фф, ние пак ще натякваме че е 5г. след нашти :)

[ezik] [ezik]
 Re: Ще ми работи ли нормално Никона ако му сложа М42
Автор: Brummaker   
Дата:   25-05-06 15:59

много се извинявам - ако ми намериш къде съм си помислил /щото говориш наизуст ...типично, за .../ че ЦМОС е по-добро от ССД : копни ми го и имаш каса [beer] [beer]

иначе ми харесват изводите ти, основани на предположения /грешни, разбира се : ССД е и като гледам ще си остане с едни гърди по-напред от гледна точка на компромисите, които така или иначе се правят ... /

[smilie7] [smilie7]

 Re: Ще ми работи ли нормално Никона ако му сложа М42
Автор: Brummaker   
Дата:   25-05-06 16:00

Хайде [beer] [beer] от мен, ще Ви изоставям с Горби да си пишете сега ...

[smilie7]

 Re: Ще ми работи ли нормално Никона ако му сложа М42
Автор: gorbi   
Дата:   25-05-06 16:01

искат си познания..... хахахах

аре пичове, ако искате си купувате никон - само след обучение в никонската академия.... зимайте тетрадките по 100 листа и да пишем са....

пък ако не ви се пише по една тетрадка глупости - има си канон... купуваш си канонче, купуваш си глухарче и си хепи фор евер..... ем си мери, ем си потвърждава, ем нямаш никакви проблеми с м42, никор, пентакон сикс.....
 Re: Ще ми работи ли нормално Никона ако му сложа М42
Автор: Георги   
Дата:   25-05-06 16:05

е сега николайрадев щи направи вуду, за тия тежки думи [smilie5]
 Re: Ще ми работи ли нормално Никона ако му сложа М42
Автор: aquarius   
Дата:   25-05-06 16:22

Джулиъъъъъъъс,

http://www.forbes.com/2003/04/07/cx_aw_pepsicokeslide.html?thisSpeed=16000[ezik] [ezik] [beer] [beer] [beer] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5]


Сори за ОФФа!!!!

[shtrak] [shtrak] [shtrak]
 Re: Ще ми работи ли нормално Никона ако му сложа М42
Автор: Julius   
Дата:   25-05-06 16:26

И качество... [smilie5] и количество... [smilie5] абе от сичко си имат по повече... [smilie5] дет се вика: 'ем много... 'ем и от сърце! [smilie18]

 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.