Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Продавам Canon EOS Digital Rebel (300D)+светкавица
Автор: clipse   
Дата:   31-07-11 13:22

Следва...
 Re: Продавам EOS Canon Digital Rebel (300D)+светкавица
Автор: clipse   
Дата:   31-07-11 13:22

Продавам телцето от заглавието.
Черно![smile]
Техническото състояние е отлично, козметичното - много добро. Следите от употреба са малко и не се забелязват при нормално ползване, с изключение на поизтърканите бутони...
На под 1000 кадъра е след смяна на затвор и огледало (при този модел задължително се сменят двете заедно), така че реално механиката му е чисто нова. Смяната е струвала 270 лева според предишния собственик, от когото го взех.
Качен му е хакнат firmware, който отключва къстъм функциите на 10D, както и още някои неща.[smile]

Причината за продажбата е, че изкочи изгодна оферта за 40D и го взех, а за съжаление не мога да си позволя да задържа и двете тела - трябват пари...[smilie2]

Към тялото има:
- оригинален страп за врат
- батерия (неоригинална, но държи доста - на около 80% от капацитета си е)
- 2 CF карти по 512 MB - всяка стига за 60-80 снимки в RAW и 2-но повече в JPEG
- оригинално зарядно
- USB кабел
- чанта Tamrac - леко захабена на места, но в добро състояние и върши чудна работа. [smile]
- чисто ново оригинално дистанционно Canon RC-5

Имам и кутия от 300D, ако някой я иска мога да я пратя, иначе сигурно ще иде в коша.[smilie5]


Светкавицата е TTL и работи с телата до 40D/450D, (D30/D60/10D/300D/20D/350D/30D/400D), както и с G серията до G6 включително със сигурност, нагоре не знам. :)
Взех си по-голяма универсална и тази ми е излишна.
Работи с 2 AA батерии, водещото число е 18 ISO 100.
С чупеща се глава е, макар и само вертикално, пак върши добра работа за отразена светкавица. [smile]

Цена за тялото плюс аксесоарите: ПРОДАДЕНО

Цена за светкавицата: 50 лева

Тяло+аксесоари+светкавица= 320 лева

При желание към тялото мога да добавя и обектив Sigma 18-55mm f/3,5-5,6, който е доста по-добър от първите два китака, а за мен - и от новите. Цената за тялото с обектива е 380 лева.

Техниката се намира в Хасково, но няма проблем да се прати, където кажете с опция за преглед и тест преди плащане.

Снимки на техниката : ТУК

За контакт: тук в темата, на ЛС, или тел. 0887854219 - Борис



Публикацията е редактирана (07-08-11 19:17)
 Re: Продавам Canon EOS Digital Rebel (300D)+светкавица
Автор: clipse   
Дата:   01-08-11 13:01

[smile]
 Re: Продавам Canon EOS Digital Rebel (300D)+светкавица
Автор: clipse   
Дата:   02-08-11 15:46

[smilie5]
 Re: Продавам Canon EOS Digital Rebel (300D)+светкавица
Автор: gmir   
Дата:   02-08-11 19:07

[smilie24]
тялото има перфектен вид !
 Re: Продавам Canon EOS Digital Rebel (300D)+светкавица
Автор: clipse   
Дата:   03-08-11 20:02

gmir, и аз така мисля, ама като го дадох на един мой колега и веднага му намери кусури.[smile]
Затова съм написал - има следи от употреба, но общо взето не се забелязват, освен ако не ги търси човек, отново изключение правят бутоните отзад.[smile]
 Re: Продавам Canon EOS Digital Rebel (300D)+светкавица
Автор: clipse   
Дата:   05-08-11 17:05

Струва ми се, че има разпространено мнение за този апарат, че не вади добра картинка - който иска мога да пратя снимки, които според мен доказват обратното.[smilie8]
Просто трябва да му се закачи свестен обектив и пиксел за пиксел картинката му е дори по-добра от 40-50D(които имат доста по-силни АА филтри и мажат повечко)...
Явно абсолютните боклуци, които са 18-55 китаците, са виновни за това грешно мнение.
Колкото до подменения затвор - аз затова съм дал 300 лева само за тялото, защото според мен тяло с чисто нова механика заслужава повече пари от тяло на 20К кадъра с оригиналния си затвор.
Както се вижда, тук към тялото давам и доста аксесоари и смятам, че цената е добра. И въпреки това съм склонен на малък допълнителен коментар за сериозни купувачи. [smile]
Просто паричките ми трябват, за да си купя още малко оптика за 40-ката.[smilie5]
 Re: Продавам Canon EOS Digital Rebel (300D)+светкавица
Автор: clipse   
Дата:   05-08-11 19:16

Колкото повече си мисля какви снимки съм правил с това апаратче, толкова повече се разубеждавам да го продавам...[smilie8]
Затова обявявам финална цена от 280 лева за тялото и аксесоарите до петък (12.08) и ако дотогава няма кандидат да го вземе, се сваля от продажба.[smile]



Публикацията е редактирана (05-08-11 21:41)
 Re: Продавам Canon EOS Digital Rebel (300D)+светкавица
Автор: JohnnyV   
Дата:   05-08-11 20:18

Колега! [smile]

Един съвет...
Предстоят два почивни дни. Събота и неделя в базара е мъртвило... И макар и офертата ти е чудесна (а и става все по-чудесна), ще се чудиш в понеделник защо няма интерес...

Просто всички са на ПРИРОДААААА!

Пусни го на тази цена поне до петък!
Съфорумците до сряда изтрезняват, и чак в четвъртък започват да мислят трезво!

[beer]

 Re: Продавам Canon EOS Digital Rebel (300D)+светкавица
Автор: clipse   
Дата:   05-08-11 21:33

Да, забелязъл съм, че е мъртвило през уикенда. Странното е, че и днес ми се видя доста умряла работата...
ОК, удължавам срока до петък 12.08.[smile]
Благодаря за съвета![smile]

P.S. Блазе им на имащите време! Аз и утре съм на работа... https://photo-forum.net/joro/emoticons/EmoticonThinking.gif



Публикацията е редактирана (05-08-11 21:36)
 Re: Продавам Canon EOS Digital Rebel (300D)+светкавица
Автор: amber   
Дата:   06-08-11 13:15

И от мен един съвет - задръж го, безценно е!
 Re: Продавам Canon EOS Digital Rebel (300D)+светкавица
Автор: clipse   
Дата:   06-08-11 13:57

[smilie21]



Публикацията е редактирана (06-08-11 15:33)
 Re: Продавам Canon EOS Digital Rebel (300D)+светкавица
Автор: clipse   
Дата:   07-08-11 19:16

Апарата е продаден!
Честито на новата собственичка и да си снима със здраве![smile]
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена