Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Сервиз за Канон
Автор: Twingo   
Дата:   14-06-23 12:57

Здравейте,

Понеже не успях да намеря информация във форума за читав сервиз/човек, който ремонтира техника канон - дайте едно рамо със съвет :) Имам едно тяло 250д с проблем с фокусните точки, които не светят добре във визьора. Възможности като пращане в чужбина или "продавай го за части" не са ми вариант. Пък и е добре да се знае добър канон сервиз все пак.

Отговори на това съобщение
 Re: Сервиз за Канон
Автор: Minkov_IV   
Дата:   14-06-23 14:56

Пан сервиз в София.

Отговори на това съобщение
 Re: Сервиз за Канон
Автор: ranopile   
Дата:   14-06-23 15:29

За съжаление след като Ники (Зентекс) почина вече няма добър сервиз за апарати и обективи Канон.

Отговори на това съобщение
 Re: Сервиз за Канон
Автор: revenger3107   
Дата:   14-06-23 16:22

Да, Зентекс имаше супер обслужване - надеждност, бързина, коректност. Да почива в мир човека. Ползвал съм услугите точно за наместване на фокус скрийн преди време на едно 600Д, както и за периодично почистване на матрица и фокус скрийн.

Относно ПАН сервиз - преди няколко месеца оставих Canon 5D MK II за същата процедура. Не се справиха добре от първия път и се наложи да връщам за повторен опит. Даже ми се обаждаха, че едва ли не трябвало да съм доволен от услугата им, защото тялото било дърто, толкова позволявало да се изчисти... след втория опит беше малко по-добре. За тази услуга платих 40лв. и две седмици чакане.

При Зентекс щеше да по-евтино и бързо, но уви.

Отговори на това съобщение
 Re: Сервиз за Канон
Автор: asahi   
Дата:   14-06-23 19:22

С 40 лева си платил половин час труд.

Отговори на това съобщение
 Re: Сервиз за Канон
Автор: revenger3107   
Дата:   14-06-23 20:19

А чакането, а времето ми и разправиите... айде няма нужда.
И уговорките, че толкова можело! Айде стига бе!

Отговори на това съобщение
 Re: Сервиз за Канон
Автор: ranopile   
Дата:   15-06-23 12:59

Виждал съм канонски обективи след ремонт в Пан сервиз. Никога не бих дал техниката си там. Моят съвет е да ползваш някой от сервизните ценрове на Канон в Европа (Canon Professional Services). На времето многократно съм ползвал такава услуга в Щатите и цената беше съвсем приемлива.

Отговори на това съобщение
 Re: Сервиз за Канон
Автор: ipolit   
Дата:   15-06-23 13:20

Ресетва ли тялото? Щото като влезеш в някой режим като AI Servo или кой знае какъв спират да работят по очаквания начин. Пък като не става, карай на централна точка с прекадриране ако виждаш долу потвърждението или на лайф вю.

Отговори на това съобщение
 Re: Сервиз за Канон
Автор: quazimodo   
Дата:   15-06-23 15:16

asahi написа:

> С 40 лева си платил половин час
> труд.

Да ти имам разценките [smilie5][smilie5][smilie5]

П.П. Нали си включил тока, водата и фуража, че ако трябва отделно и тях да плаща... [smilie18] [smilie18] [smilie18] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Сервиз за Канон
Автор: asahi   
Дата:   15-06-23 16:21

Евтино ли ти се вижда?

Отговори на това съобщение
 Re: Сервиз за Канон
Автор: BourbonStreet   
Дата:   16-06-23 14:10

За София - ДигиСервиз
За Варна - service-ivanov.com

Аз не бих губил време, нерви и пари за такъв или какъвто и да ремонт, особено на работеща техника. Ако е качествен, няма да си струва парите. Ако е евтин, няма да си струва нервите.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »