Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 
 Подходящ дрон за снимки?
Автор: bestlap   
Дата:   24-08-22 23:23

Здравейте и добър вечер, искам от доста време да си купя дронче за снимки, никога не съм имал и ми е мерак. Няма да го ползвам за видео ще си цъкам снимчици с по яки композиции като не желая топ качество. Първо да видя дали ще свикна да го шофирам и лесно мога да си купя и нещо готино. Видях из olx, че има на тънки пари DJI Spark за по 350лв. Това би ли ми вършило работа като за начало или да търся нещо по скъпо? [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Подходящ дрон за снимки?
Автор: lamerko   
Дата:   25-08-22 00:24

Spark-a е по-скоро играчка. От по-евтините компактни дронове бих заложил на Mini 3 Pro (практически наследник на Spark). Доста по-голям и модерен сензор, РОУ, читав контролер с добра система за пренос на видео сигнал и т.н. Говорим за дрон за снимки... но не е евтин, въпреки че е само 250 грама - 830 евро със стандартния контролер, 1000 евро с големия контролер (с вграден екран и софтуер - не ти трябва телефон там). Може и без контролер, ама... [smilie18]

Разбира се, винаги може да вземеш Air 2s - ще ти дойде горе-долу толкова, с по-голям сензор, но няма да е толкова компактен.



Публикацията е редактирана (25-08-22 00:28)

Отговори на това съобщение
 Re: Подходящ дрон за снимки?
Автор: mart1nsk1   
Дата:   25-08-22 08:09

DJI Mini 2 е напълно подходящ и за снимки и за видео , с много прилична цена . Снима в raw , да само 12 мегапиксела , но са напълно достатъчни за прилични снимки. Mini 3 Pro е наистина много хубав , но с двойна цена.

Отговори на това съобщение
 Re: Подходящ дрон за снимки?
Автор: mladensi   
Дата:   25-08-22 10:07

Аз също препоръчвам Мини 2 Комбо варианта.
Ползвам го вече година и половина и съм много доволен от машинката.

Отговори на това съобщение
 Re: Подходящ дрон за снимки?
Автор: twisterche   
Дата:   25-08-22 18:35

Разгледай новите които пуснаха

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »