Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Търся колега със светкавица Meike
Автор: Stanimir_g   
Дата:   25-08-22 00:40

Здравейте, имам нужда от помощ от колега, който притежава Meike MK-MT24II светкавица за Канон, за бърз тест на трансмитера.

Имам същата светкавица, но е за Сони, и вариантът ми да я свържа с тяло Канон 60Д, което имам е да купя нов трансмитер на Mieke, който е за Канон за да предава сигнал към двете макро светкавици. Вече пробвах няколко hot shoe адаптера, но резултат няма.

Идеята ми е ако има някой колега, който е в област Пловдив с трансмитер за Канон, да опитаме възможно ли е да се синхронизира с двете светкавици, които са от комплекта за Сони? Ако се окаже че работи, ще си поръчам отделно само трансмитер, ако не няма да изгоря с 280лв само за да пробвам.????

Много ще съм благодарен, ако някой сподели друга идея как бих могъл да синхронизирам кит макро светкавица за Сони с тяло Канон.

Благодаря и готино прекарване на остатъка от лятото!

Отговори на това съобщение
 Re: Търся колега със светкавица Meike
Автор: OIM   
Дата:   25-08-22 01:17

Баш в 1 през нощта ли ти потрябва съвет ...[smilie21]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »