Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 
 Поправка на дисплей
Автор: ghostbuster   
Дата:   23-12-21 16:27

Здравейте,
знае ли някой сервиз, който да ремонтира дисплеи?

появиха се вертикални линии на дисплея на Dell Alienware 17 R4 3840x2160.
Доколкото успях да намеря в интернет става въпрос за някакви лоши спойки, които могат да се ремонтират. Но не знам за сервиз в България, който да се занимава с подобни ремонти.
Има една точка около пантата, която като се натисне се повлияват много вертикалните линии.
Не искам да бързам със смяна на дисплея защото предполагам ,че ще е доста скъпа, предвид цената на самата машина. А и предполагам пак ще рецидивира. Не ми се сменят скъпи диспеи на всеки 3 години.


Отговори на това съобщение
 Re: Поправка на дисплей
Автор: Yog   
Дата:   23-12-21 21:00

Намери кой внася Дел в България (ако има официален представител) и ги питай как се прави. Ако си купил компютъра на сивия пазар, има вероятност да не искат да го вземат в сервиза си, дори да си готов да им платиш. Ако си го купил по каналния ред, дори да му е изтекла гаранцията, те ще знаят къде и как се праща, просто вероятно ще си платиш ремонта. Вече ако искаш да е кварталния сервиз и да се упражняват в ремонти... не зная такъв сервиз и не знам дали и ти би искал да знаеш [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Поправка на дисплей
Автор: uri64   
Дата:   24-12-21 00:00

Индекс внасят Дел. За гаранционен сервиз - Цапк Прогрес. За извън гаранционен може да се пробва serviz.bg.

Отговори на това съобщение
 Re: Поправка на дисплей
Автор: landstar   
Дата:   24-12-21 13:41

1. Драйвери - да се преинсталират.
2. Най-вероятно - прекъснат кабел към екрана - специалитет на ДЕЛ.
3. Екрана за подмяна.

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »