Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Покупка от T-dimension в Ebay.co.uk
Автор: mateev   
Дата:   27-02-17 11:21

Здравейте. Някой да е купувал нещо от онлайн стора на T-dimension? Имат 2 сайта в Ebay.co.uk, както и нормален сайт за онлайн пазаруване. Цените са убийствени, при хиляди продажби отзивите са над 98% положителни, а в останалите 2% е видно, че се стараят да се обясняват причините за забавяне или пък защо не са имали стоката в наличност. Но за менташки продукти никъде не се споменава, така че ми изглеждат надеждни. Ако някой има опит с тях, много моля да сподели.

Отговори на това съобщение
 Re: Покупка от T-dimension в Ebay.co.uk
Автор: imitev   
Дата:   27-02-17 11:45


Купуваш, доставяш с Габко и ако не те кефи им го връщаш...

Ибей ти пази гърба.

Без значение дали е тидименшън или някой друг - само гледай стоката да идва от УК, иначе ще дължиш ддс.

Отговори на това съобщение
 Re: Покупка от T-dimension в Ebay.co.uk
Автор: surr3a1   
Дата:   27-02-17 11:47

При такива постове с пуска линк към поне един продукт! Да не би да очакваш хората да отворят иБей и да започнат да търсят нещо, за да ти отговорят?

След като теб те мързи, защо трябва някой друг да свърши работата вместо теб?

Отговори на това съобщение
 Re: Покупка от T-dimension в Ebay.co.uk
Автор: mateev   
Дата:   28-02-17 13:03

Не, не очаквам хората да отворят иБей, а и не искам да вършат никаква работа. Въпросът ми беше кратък и прост: ако някой е пазарувал от T-Dimension, ще бъда благодарен да сподели своя опит и впечатления. Точно, ако бях сложил линкове и бях помолил може ли някой да каже какво мисли, тогава щеше да е мързел и очакване някой друг да върши работата и т.н. Въпросът ми бе отправен към тези, които са пазарували от въпросния маркет и има какво да споделят, а не към тези, които не са пазарували и нямат впечатления, но навярно са имали лош ден и търсят за какво да се заяждат.

Отговори на това съобщение
 Re: Покупка от T-dimension в Ebay.co.uk
Автор: ararat   
Дата:   28-02-17 13:52

Аз отворих този линк: http://stores.ebay.com/T-Dimension-Store/?rmvSB=true


Като отвориш продукт пише:

Shipping:
$21.00 Standard International Shipping | See details
International items may be subject to customs processing and additional charges.

Item location:
Hong Kong, Hong Kong


Ships to:
United States, Europe, Asia, Canada, Mexico, Australia See exclusions

Това удебеленото = 20% ДДС на митницата в БГ.


Отговори на това съобщение
 Re: Покупка от T-dimension в Ebay.co.uk
Автор: марвес   
Дата:   28-02-17 14:01

+ ДДС
+ мито
+ такси по митнически декларации и други документации
+ загубено време

Отговори на това съобщение
 Re: Покупка от T-dimension в Ebay.co.uk
Автор: philip   
Дата:   28-02-17 14:23

Пазарувал съм от тях, никакви проблеми[smilie24], но мито (за обективи) и ДДС си плащаш като поп.


Отговори на това съобщение
 Re: Покупка от T-dimension в Ebay.co.uk
Автор: mateev   
Дата:   01-03-17 10:32

Благодаря много за отзивите! Определено ми вдъхнахте нужния кураж. Аз съм с микро 4/3 и съм се засилил за това:

Micro 4/3 40-150 f2.8

Но при мен е Item location: London, United Kingdom... Така, че мисля да си спестя ДДС. :)

Отговори на това съобщение
 Re: Покупка от T-dimension в Ebay.co.uk
Автор: марвес   
Дата:   01-03-17 11:03

Ще спестиш и от международна гаранция, това е внос от Япония. Гаранционният срок и условията се определят и покриват единствено от продавача. Ако нещо се случи с обектива в рамките на гаранционния период (ако ти дадат), ще трябва да го пращаш за твоя сметка до еди-къде-си и, евентуално, ако са на кеф, ще го ремонтират или заменят. Могат и да откажат, след което няма на кого да се оплачеш.

Ако това е ОК за теб при техника на стойност 2000лв, действай.

Аз бих предпочел втора употреба с остатъчна европейска гаранция, даже и по-евтино се намират.

Отговори на това съобщение
 Re: Покупка от T-dimension в Ebay.co.uk
Автор: roumen6   
Дата:   01-03-17 13:56

Вносителят на Олимпус за страната е моного готин! Бих обсъдил евентуалната си покупка и запитал дали неможе да ти се достави на тази цена... пък "каквото сабя покаже"!

Отговори на това съобщение
 Ebay.co.uk
Автор: hakama   
Дата:   24-12-21 14:57

Заглеждам че има добри оферти - new - или "само отваряни" и се чудя дали да не пробвам?

EUR 379,99
Olympus E-M5 Mark II

Artikelzustand:Neu EUR 413,09
Olympus OM-D E-M10 Mark III

12мес гаранция:
£279.90
Olympus OM-D E-M10 Mark III



Публикацията е редактирана (24-12-21 15:01)

Отговори на това съобщение
 Re: Покупка от T-dimension в Ebay.co.uk
Автор: wlad   
Дата:   24-12-21 20:16

само внимавай с uk, че нещата от там вече хич не са както в началото на тази тема.
Виж и в mpb de, взех си от тях същата ем десятка за стотинки преди броени дни. Поне може да си хиляда процента сигурен, че каквото е описано - същото получаваш, защото са си фотаджии, не някой ибейски прекупвач.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »