Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Macbook 14 и Apple care
Автор: iivs   
Дата:   18-11-21 12:53

Здравейте всички, възнамеряван да си купя макбук про от магазин в България, тъй като ще бъзе на името на фирма, въпроса е има ли вариант отделно да си купя епъл кеър от чужбина, тъй като в България няма такава опция? Някой правил ли го е и ако да каква е схемата? Предварително благодаря!

Отговори на това съобщение
 Re: Macbook 14 и Apple care
Автор: lamerko   
Дата:   18-11-21 13:57

Няма опция. От държавите от Европа, които имат AC, само Ирландия има разширено географско покритие, останалите си важат само за съответната държава. Покритието на ирландската застраховка е опсано в този линк.

Отговори на това съобщение
 Re: Macbook 14 и Apple care
Автор: hose   
Дата:   19-11-21 17:26

май може да се купи отделно от сайта на епъл - https://mysupport.apple.com/add-coverage/producttypes

Отговори на това съобщение
 Re: Macbook 14 и Apple care
Автор: musho   
Дата:   20-11-21 21:57

Lamerko: Не си прав за покритието. Аз моят Мак си го взех от Щатите с ACPP беше около 250 $ ( говоря за 2013 г.) После имах проблем с зарядното в БГ и ми го смениха без проблем в орторизиран сервиз. Мисля, че ACPP важи в цял свят. Обаче, можеш да го закупиш с продукта само от фирмените магазините на Apple, не от орторизираните представители! В БГ такива няма! Не можеш да си го купиш по интернет!

Отговори на това съобщение
 Re: Macbook 14 и Apple care
Автор: yovko   
Дата:   26-11-21 11:03

iStyle предлагат локална версия на нещо като Apple Care, но го наричат iCare - не е същото, но:

https://istyle.bg/icare-info/




Публикацията е редактирана (26-11-21 11:04)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »