Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 
 Olympus E410
Автор: Bokovizam   
Дата:   02-11-21 17:30

Здравейте!
Пиша от името на приятел, който е изтървал въпросното тяло. Не е кой знае какво, но той му се радва много и не знае къде да го занесе за ремонт. Можете ли да ми препоръчате място, където поне да го диагностицират за възможно най-малко пари.
Благодаря!
 Re: Olympus E410
Автор: quazimodo   
Дата:   03-11-21 08:18

Да беше поне Е-400, та да се радва на матрицата от Кодак и цветовете й, а то Е-410[smilie11] Накратко - официален сервиз за Олимпус, и то гаранционен, се води Бушона. За там, аз съм чувал само отрицателни мнения. Иначе, ако приятелят ви живее в София, може да попита в сервиза на Руски паметник - Акуариус. Вземайки под внимание, че Олимпус вече слезе от сцената като марка, начинанието ми се струва безперспективно [beer]

 Re: Olympus E410
Автор: wiceas   
Дата:   03-11-21 11:59

Сега цената му е под 100 лв, найвероятно по-евтино ще стане да се купи работещо тяло отколкото да се занимава със сервиз
 Re: Olympus E410
Автор: Bokovizam   
Дата:   03-11-21 12:28

Благодаря за отговорите!
Сега гледахме с човека Е500, май директно на него ще скача.
 Re: Olympus E410
Автор: quazimodo   
Дата:   03-11-21 16:49

Сигурно ви е известно,но по принцип, Е-500 е по-стар модел от Е-410. За сметка на това и той е с матрица на Кодак[beer]
 Re: Olympus E410
Автор: pstoev   
Дата:   06-11-21 23:13

с матрица на Кодак или на Панасоник всички 4/3 тела са толкова морално остарели че стават само за колекция. Аз търся за колекция Олимпус Е-330, във всички отношения иноватор.
 Re: Olympus E410
Автор: quazimodo   
Дата:   07-11-21 07:24

pstoev написа:

> с матрица на Кодак или на
> Панасоник всички 4/3 тела са
> толкова морално остарели че
> стават само за колекция. Аз търся
> за колекция Олимпус Е-330, във
> всички отношения иноватор.


E, позакъснял си с търсенето. Имах 10-тина тела 4/3, включително Е-330 но ги раздадох преди време, уж пак на колекционери[smile]
 Re: Olympus E410
Автор: MishkaGalin   
Дата:   13-11-21 17:54

Да всичко е ясно!! ""
с матрица на Кодак или на Панасоник всички 4/3 тела са толкова морално остарели че стават само за колекция."" каккто и това ""Да беше поне Е-400, та да се радва на матрицата от Кодак и цветовете й, а то Е-410 "" Всички тези полезни коментари ме накараха да повярвам във вица """"- Дайте мне барана
- Я не дам тебе барана, я дам тебе совет
- Мне баран нужен
- Мы не страна баранов, мы страна советов""" За първото писание че са морално остарели ??? ЩО и КОЙ решава това,а какво да напълня гушата на някой с 1000 лв за прехвален фотоапарат така ли ? То и 2/3 от автопарка е скраб но карат трошляците и ме тровят ,купете си нови ТЕСЛИ!! Морално остарял е и формата 6х6 но се ползва още ,аз поне снимам с него!! И второто което ме издразни "Да беше 400 а не 410" да беше ма не е, да бях в Австралия ма несъм !! За ремонта на Олито се отказах пера си на ръчни настройки и автофокуса не се меша ! След кратко проучване се разбра че няма читав майстор а за "Бушона " да не говорим окепазиха един Е 10 и казаха "Е извинявай " Беше на един приятел ......Та така темата е приключена не ми беше полезна . БЛАГОДАРНОСТ на Боко че я пусна !! И Благодаря за рибата ...[thankyou] [thankyou]

 Re: Olympus E410
Автор: quazimodo   
Дата:   13-11-21 19:42

Ем шуто, ем боде! [smilie23] [smilie23][smilie23]

 Re: Olympus E410
Автор: Bokovizam   
Дата:   13-11-21 20:37

Така или иначе темата е приключена…човека намери каквото му трябва и му върши чудесна работа!
 

 Авторът е затворил собствената си тема.