Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Бутон "Следвай"
Автор: menigiki   
Дата:   10-01-18 22:06

Здравейте,
Когато харесам нечия снимка обикновено влизам да разгледам профила на автора. Има около 20тина човека(няма да пиша имена), творчеството на които харесвам много и съм натиснал бутона, за да разбера когато качат нещо ново, но никъде в профила си не виждам да ми ги извежда. Функционира ли въобще този бутон?

Отговори на това съобщение
 Re: Бутон "Следвай"
Автор: martin40   
Дата:   26-03-18 20:11

И аз това се питам. Изглежда, че запомня кого следвам, но как мога да отворя списък с всички автори, които следвам не зная.

Отговори на това съобщение
 Re: Бутон "Следвай"
Автор: e-design   
Дата:   26-03-18 22:07

... и аз се чудих, но ще изчакам Сас да се "отшашави" покрай новото бебе [beer] и ще оправи всичко скоро ;-)

Отговори на това съобщение
 Re: Бутон "Следвай"
Автор: AT   
Дата:   23-03-21 21:33

Здрвейте,

Аз съм нов във форума и си задавам същия въпрос – как да видя кого следвам и какво са публикували авторите, които следвам?

Попаднах на тази тема и ми е интересно дали има развитие или бутона "Следвай" само да маркира автори и до там? Или аз не намирам опциите?

Отговори на това съобщение
 Re: Бутон "Следвай"
Автор: golded   
Дата:   23-03-21 21:54

Ще ми се админите да изяснят , какво според тях означава "Следвай"!!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Бутон "Следвай"
Автор: kosara   
Дата:   23-03-21 22:14

nqkoi me sledva li kakvo zna4i tova

Отговори на това съобщение
 Re: Бутон "Следвай"
Автор: oswald   
Дата:   24-03-21 08:50

И на мен ми е интересно...

Отговори на това съобщение
 Re: Бутон "Следвай"
Автор: ceco   
Дата:   24-03-21 10:38

Явно е елемент от функционалност, която предстои да бъде разработена ... за сега е само маркер, а от маркирането нищо не следва.

Отговори на това съобщение
 Re: Бутон "Следвай"
Автор: philip   
Дата:   24-03-21 11:01

ceco: "Явно е елемент от функционалност, която предстои да бъде разработена ... за сега е само маркер, а от маркирането нищо не следва."

- По принцип да, но не съвсем[smilie3]. Засега само в личния профил, може да откриеш, колко са твоите последователи.


Отговори на това съобщение
 Re: Бутон "Следвай"
Автор: CaptureTheMoment   
Дата:   26-03-21 15:05

Ще следя и аз темата с интерес! Понеже от както съм си направил регистрация тук, следвам някой профили към които имам интерес, но и аз също не получавам някакви известия или каквото и да било, при публикуване на нещо от ново работата на автора.[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Бутон "Следвай"
Автор: Julius   
Дата:   14-06-21 17:22

Аз пък едно друго бъгче (с едно друго бутонче) засичам. [smilie7]
Ако някой цъкне в/у името на анонимния автор - и те праща в профила му! [smilie3]
Като цяло анонимността работи, но за 8-те с най-висок Б ретинг за последните 3 дни на началната страница - не:


https://i.ibb.co/7tYPqbQ/Anonymous.jpg


[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Бутон "Следвай"
Автор: demiman   
Дата:   14-06-21 17:48

Дааа, това е за оправяне - подай го към админите и предполагам ще се коргира веднага.

Отговори на това съобщение
 Re: Бутон "Следвай"
Автор: Julius   
Дата:   14-06-21 17:52

Това важи също и за снимките, които преди да изтече 3-дневния период са попаднали сред тези с над 100Б - и там анонимността те отвежда в реалния профил на човека. [smilie3]

p.s.
То или трябва да се скрие изобщо текста [анонимен] или да изскача грешка?!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »