Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Световно признание за български фотограф
Автор: milen   
Дата:   13-02-21 12:02

Току що го гледах по БТВ.
Защо не се впечатлих?

Отговори на това съобщение
 Re: Световно признание за български фотограф
Автор: jivkojj   
Дата:   13-02-21 13:21

Не видях някъде да е споменат оригиналния линк, за наградите:

Best Wedding Photographers in 2020 V06 Photography Competition

Та освен неговата снимка (има я на страницата в голям размер) са наградени и снимките и на други близо 300 човека в същата категория и версия. Освен това ако се върнете в другите версии за 2020:
2020 v01 Contest - View Results
2020 v02 Contest - View Results
2020 v03 Contest - View Results
2020 v04 Contest - View Results
2020 v05 Contest - View Results
2020 v06 Contest - View Results

излизат и други негови награди, заедно с още хиляди наградени хора.

Аз не знаех за него, сега вече знам. Знам също че, не е лош, ерго рекламната му стратегия е сработила [smilie18]


А дето сте се хванали за лафа че се е писал "най-добър", ми то е като мис Свят, мис Вселена, мис Земя и накрая все различни миските. Това не е измерим параметър като височината на Еверест, че да се впечатлявте как лъжел. Участвайте вие и пишете после да се хвалите. Щом толкова народ се класира, явно летвата не е особено висока. [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Световно признание за български фотограф
Автор: dtangelov   
Дата:   13-02-21 13:39

Момчето си направи реклама и явно тя сработи. При тази конкуренция и намаляло търсене при сватбарите, ще дръпне с едни гърди напред.
Няма лоша реклама, не е важно да си най-добрия дори не е важно дори да си добър, важно е да си продадеш продукта и това е,свиквайте, капитализъм.


Отговори на това съобщение
 Re: Световно признание за български фотограф
Автор: petervassilev   
Дата:   13-02-21 14:10

CDman: Сватбарите да почерпят [beer]

Те си знаят защо [smilie18]


[smilie24]
Хубава реклама за целия бранш.

Младоженците и смействата ще чуят и видят, че има български сватбени фотографи на световно ниво и няма да се задоволят само с телефонни снимки.


Отговори на това съобщение
 Re: Световно признание за български фотограф
Автор: Konstantinov   
Дата:   13-02-21 14:37

Мои познати журналисти казват - понякога пускаме лъжлива новина да видим как ще реагират хората. Избрали са щракната по случайност снимка за спомен от сватба,най-грозната и пускат тая новина да видят кой ще се хване като гледа снимката , вижда че на нищо не прилича, ама нали е взела първа международна награда за най-добра в света...и събират мненията отдолу.
Братовчед ми е спортен журналист и е цесекар и тва интересуващите се го знаят и под негови статии има силно негативни мнения ,той изрязва отрицателните дето го псуват- наричат го чорбар,тлъста свиня,шопар пияница,че лицето му е като гъз,дори че е негър щото се беше снимал с двама черни футболисти и по долу един пита- ама кой е българина? Събрал ги е в папка отгоре статията отдолу тия мнения и от нета също и ги дава на приятели да ги четат и да се забавляват, като нещо интересно и наистина е така.
Според един колега директор положителните мнения са неуместни.Аз съм машинен инженер и бях дал в цеха му да ми се изработи сложен възел-част от машина,платих и се отбих да му кажа че съм много доволен от работата им и тогава той ми напарви остра забележка -каза ми -Щом си доволен от работат ми значи смяташ че съм несериозен и лековат,или че съм ти взел малко пари ,правилното поведение за страната ни е хората да не са доволни от поведението и работата ти ,и да ги одереш със заплащането.



Публикацията е редактирана (13-02-21 14:41)

Отговори на това съобщение
 Re: Световно признание за български фотограф
Автор: nyamago   
Дата:   13-02-21 15:47

Айде сега - "случайно щракната" !? А квадрата на Малевич? А писоара на Дюшан?

Снимката е безспорен и уникален шедьовър и който не изпада в екстаз при вда ѝ, нищо не разбира от изкуФство! [smilie6]

"Кой не скачча е червен!"
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Световно признание за български фотограф
Автор: Julius   
Дата:   13-02-21 19:15

Ако смятате, че някой греши и наистина искате да го промените (а не просто да го анатемосвате) - трябва първо да го привлечете към себе си, да го спечелите, след което да го промените към това, което смятате за правилно... [smilie3]
Като го отблъснете, само ще втвърдите (макар и грешната му) позиция! [smilie7]

p.s.
Хубаво е човек да си дава сметка по-скоро той самия какво прави и казва, а не да търси сметка на другите!
За останалите има кой да се грижи, не ги мислете, гледайте себе си. [smilie3]
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Световно признание за български фотограф
Автор: diana2017   
Дата:   19-02-21 01:33

Да са им честити "престижните" награди, както на "учителя", така и на "ученика" [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Световно признание за български фотограф
Автор: Yog   
Дата:   24-02-21 22:07

Ето тази фотографка е получила същата награда. Но още първите й думи в студиото са уточнение, че е една от 10 наградени българи. Похвално.

Отговори на това съобщение
 Re: Световно признание за български фотограф
Автор: BAT   
Дата:   25-02-21 01:38

Ето я цялата класация на авторите, тоя Любчо е на 122-ро място. Има българка на 4-то място.

Отговори на това съобщение
 Re: Световно признание за български фотограф
Автор: CDman   
Дата:   25-02-21 07:53

Вестникар ли ?[cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Световно признание за български фотограф
Автор: deerstalker   
Дата:   25-02-21 08:07

Да почерпи ракия, салата.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »