Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Някой с Fujifilm X-T4 във Варна или около
Автор: plamen.stoyanov   
Дата:   10-02-21 13:23

Здравейте,

Някой с FujiFilm X-T4 във Варна или около? Спрял съм се на този апарат, смятам да го използвам предимно за видео, много бих искал да пробвам или някой да ми даде, адекватно мнение отностно способностите му за видео! В комбинация с Atomos мисля да е

Благодаря

Отговори на това съобщение
 Re: Някой с Fujifilm X-T4 във Варна или около
Автор: alext   
Дата:   10-02-21 20:12

Картинката е топ, въпросът е с кои обективи ще се ползва и дали АФ във видео с всеки обектив е основен приоритет. Много от обективите на фуджи не са мислени за видео аф, а тези които са, повечето са на f2 или zoom. Много подробно видео за АФ с различните обективи

Отделно стабилизацията си има своите граници и ако ще се ползва гимбъл xt3 предлага същата картина и АФ и се намира за 1000лв по- малко.

Отговори на това съобщение
 Re: Някой с Fujifilm X-T4 във Варна или около
Автор: kvakioh   
Дата:   10-02-21 21:35

[smilie2] alext, покажи му камерата с обектив/и наживо, не да чете и гледа...[smilie2] Мечтите са безплатни, но мечтай самичък с клипчетата!!!



Публикацията е редактирана (11-02-21 08:35)

Отговори на това съобщение
 Re: Някой с Fujifilm X-T4 във Варна или около
Автор: Simbon4o   
Дата:   11-02-21 11:26

Проблема на камерата са обективите. Малко от тях работят адекватно за видео. Ако ще снимаш на ръчен фокус няма смисъл от фуджито, защото покетите го отвяват по доста параметри... така че зависи какво ще снимаш.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »