Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Календар
Автор: CDman   
Дата:   01-02-21 11:00

Винаги ми е интересна, но донякъде неизвестна връзката между изложение на коли и момите, които са наоколо.

Има един виц, че жените са като колите - колкото по-луксозна, толкова повече харчи. [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Календар
Автор: ipolit   
Дата:   01-02-21 11:28

На фермер календарите ги снимаше един пич, който беше във форума - тракториста и хич не им бяха лоши календарите. Тоя от линка на Raffito е на Кубето, ама старите бяха по-идейни.
Тук всички бяха люти фенове.

Отговори на това съобщение
 Re: Календар
Автор: ipolit   
Дата:   01-02-21 11:32

2011
2012


Отговори на това съобщение
 Re: Календар
Автор: asahi   
Дата:   01-02-21 11:39

"Автор: kvakioh
Дата: 01-02-21 09:25

Винаги ми е интересна, но донякъде неизвестна връзката между изложение на коли и момите, които са наоколо. Ми тъпо ми е."

Кола пичеловка лови пички. Купуваш кола - получаваш пичка. Показват ти ги и двете да не се двоумиш. Нарича се директно послание и те удря направо в кобура. Има и индиректни послания - пичка с валяк. Там ударът е по-завоалиран.

Чудя се аз манекенките във Формула 1 освен да местят чадъри каква друга функция имат?

Отговори на това съобщение
 Re: Календар
Автор: CDman   
Дата:   01-02-21 11:55

Същата като "балета" на КОМИЦИТЕ [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Календар
Автор: asahi   
Дата:   01-02-21 12:10

Там е сценично изкуство, все пак. Кълчи баджак - естетика за масите.

Отговори на това съобщение
 Re: Календар
Автор: uri64   
Дата:   01-02-21 17:40

Автор: kvakioh

> Кола пичеловка лови пички. Купуваш
> кола - получаваш пичка. Показват ти
> ги и двете да не се двоумиш. Нарича
> се директно послание и те удря
> направо в кобура. Има и индиректни
> послания - пичка с валяк. Там
> ударът е по-завоалиран.


Както се казва в мега-малоумните реклами на maxo.bg - "И си караш колата, и си харчиш парите" [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Календар
Автор: ninikolov   
Дата:   01-02-21 17:50

- Винаги съм се чудил защо неудържимо ме привличат жени в кожени дрехи и с прясно лакирани нокти...
- Елементарно, миришат ти на нова кола...


Отговори на това съобщение
 Re: Календар
Автор: hotsnail   
Дата:   01-02-21 19:20

Ба аз мислих, че девойките им плащат да стоят покрай колите заради фотографите....да има с кой да си лафиш и снимаш...

Тази симпатяга

...имам подобни и с Киро скалата и един чук ама не мога да ги намеря......бяха го взели на едно автошоу....



Публикацията е редактирана (01-02-21 19:21)

Отговори на това съобщение
 Re: Календар
Автор: CDman   
Дата:   02-02-21 08:13

https://m1.35photo.pro/photos_main/1126/5634122.jpg
[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Календар
Автор: Nik1   
Дата:   02-02-21 09:31

CDman написа:

> https://m1.35photo.pro/photos_main/1126/5634122.jpg
[smilie5]
>




Хубава... кола


Отговори на това съобщение
 Re: Календар
Автор: kvakioh   
Дата:   02-02-21 09:47

На мен лично ми е антитематично това с женски и коли. Особено ако са облечени по-провокативно. Това със старата кола и гола жена е нарочно, така че е ок.
Голи пожарникари, защото полицаи ако са ще са някакви дебелаци...

Отговори на това съобщение
 Re: Календар
Автор: asahi   
Дата:   02-02-21 11:08

Има една група потребители, които купуват тези коли и чиито нагласи са изучени. Това им действа и затова така ги лекуват. Ако ти не си от купувачите пука му на маркетинговия отдел за възприятията ти.

Отговори на това съобщение
 Re: Календар
Автор: Djoro   
Дата:   02-02-21 13:40

Нека да не бъдем критични към неща извън Форума, въпреки че всяка дискусия и като фотографи и като гражданска позиция е градивна и интересна.
А защо не изкажем мнение за снимки на деца със затворени очи, вързани на моряшки възел, в щайги.., бидони за зеле..., със затворен очи и цветя около тях..., или портретче на дете в елипсовидна плочка..., какви тъжни навявания...
„Човек не може да създаде нищо по-културно от себе си!”



Публикацията е редактирана (02-02-21 13:46)

Отговори на това съобщение
 Re: Календар
Автор: Yog   
Дата:   02-02-21 14:28

Абсолютно всичко се продава чрез привлекателни жени. Най-евтиния трик на рекламния бизнес. Ако ще да е паста за зъби, пак ще ти я рекламира някоя засукана мадама. Сигурно в Африка могат да се намерят 200 милиона души с перфектно бели и равни зъби, ама в рекламата ще е русата хубавица... [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Календар
Автор: CDman   
Дата:   03-02-21 09:46

Хубавата жена винаги привлича погледи.[smile]

Като куриоз мога да отбележа, че много от хубавите жени, които познавам останаха стари моми, но това вече е предмет на друга тема. [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Календар
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   03-02-21 10:21

“ Абсолютно всичко се продава чрез привлекателни жени. Най-евтиния трик на рекламния бизнес. Ако ще да е паста за зъби...”

Просто защото жените пазаруват повече от мъжете. Дори чисто мъжки стоки като пяна за бръснене, шампоан за мъже, парфюми, дезодоранти, та дори благоверните вземат лекарствата на мъжете си от аптеката. В една аптека, съотношението пазаруващи мъже спрямо жени е 1/3. Ако е мъж-влиза, взема каквото му трябва, дамите влизат, гледат и покрай конкретното, за което са дошли купуват още куп неща, които са видяли по реклами. Затова маркетингът на всякакви стоки, често дори за мъже е насочен към дамите и винаги в тях има хубава жена с бели зъби. А мъжът, когато го има в рекламата е или лекьосан (и трябва да бъде лесно изпран) или простатата го е предала, което пак е насочено към нежната част от потребителите. :)

Иначе по темата- жалко, че няма жени пожарникарки. :)



Публикацията е редактирана (03-02-21 10:26)

Отговори на това съобщение
 Re: Календар
Автор: philip   
Дата:   03-02-21 12:38

“ Абсолютно всичко се продава чрез привлекателни жени. Най-евтиния трик на рекламния бизнес. Ако ще да е паста за зъби...”

- Сещам се обаче за една готина реклама на Лакалут: чернокож мъж с много бели зъбки... Иначе да, привлекателните жени рекламират всичко!


Отговори на това съобщение
 Re: Календар
Автор: ipolit   
Дата:   03-02-21 13:03

Гледайте ги докато ги има, че напоследък и в рекламата почват да се налагат критериите за печелене на Оскар

Отговори на това съобщение
 Re: Календар
Автор: hotsnail   
Дата:   21-02-21 23:36

Само с гол женски гъз не стига, добре е да се поднесе с вкус.

Този украинец за мен поне добре опакова доста пошла еротика. Вписва винаги голите жени в някакъв глуповат, но забавен сценарий. Та е по-забавно да гледаш снимките

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »