Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Фото Форум-ни срещи?
Автор: CaptureTheMoment   
Дата:   21-02-21 11:16

[shtrak] Здравейте, отварям темата по-скоро с въпрос имало ли е такива Фото Форум-ни сбирки... където авторите от виртуалното пространство да се срещнат на живо, запознаят, снимат съвместно и като цяло за сплотяване на форумният дух, както се казва! [beer] И има ли го, като вариант това да стане занапред? [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Фото Форум-ни срещи?
Автор: nsirakov   
Дата:   22-02-21 22:55

бяха седмични в доброто старо време преди 15 годиини.. беше хубаво, беше забавно, докато не почнаха всички да ползват фотогрфията за бизнес и форума за изява... след което нещата станаха такива каквито са и днес... всеки ФИАП а свой крак

Отговори на това съобщение
 Re: Фото Форум-ни срещи?
Автор: avo   
Дата:   22-02-21 23:12

Не виждам причина тези, които не я ползваме за бизнес, да ги възобновим, може би веднъж месечно и като отворят кръчмите, за да има къде да седнем да пием бира. Ще е интересно да поговорим по интереси.

Отговори на това съобщение
 Re: Фото Форум-ни срещи?
Автор: Slivenski   
Дата:   22-02-21 23:45

Мдам... Беше доста интересно навремето, когато се окажеш на една маса с някого, с когото сте се псували, образно казано, тук във форума...
[smilie18]

Стоят двама, трима такива и се гледат като котараци... Ама, реалното не е като виртуалното. [smilie5]

[beer] [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: Фото Форум-ни срещи?
Автор: hotsnail   
Дата:   23-02-21 00:01

По една астразенека предизборно и да ходим на бири

Отговори на това съобщение
 Re: Фото Форум-ни срещи?
Автор: AndreyIst   
Дата:   23-02-21 00:34

Беше готино и забавно. Липсва ми това време.

Отговори на това съобщение
 Re: Фото Форум-ни срещи?
Автор: vga   
Дата:   23-02-21 09:25

Още като юноша съм пътувал до Варна за сбирка с местната общност... Закъснял си с 15 години, OP. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Фото Форум-ни срещи?
Автор: chukov   
Дата:   23-02-21 16:09

Аз пътувах всяка сряда по 40 км в едната посока, за да ходя на сбирки в Горна Оряховица

Отговори на това съобщение
 Re: Фото Форум-ни срещи?
Автор: chukov   
Дата:   23-02-21 16:09

Сирак, срещите затихнаха след появата на Фейсбук

Отговори на това съобщение
 Re: Фото Форум-ни срещи?
Автор: nyamago   
Дата:   23-02-21 17:58

Никой ли не се среща да предложи виртуални срещи?

След като цяла година светът работи от разстояние със Zoom, MS Teams, Google Meet и подобни - ходим на делови срещи, конференции и даже коледни банкети онлайн: колко му е една форумна срещичка в реално време и (почти) 'на живо'? [smilie11]

Не са нужни отворени кръчми и даже бирите не са проблем - с моя екип още преди година с първия 'домашен арест' продължих служебната традиция на Happy Hour от служебния бар на покрива - по домовете, всеки четвъртък след работно време. Всеки си носи бирата и се явява с нея пред камерата за 'неслужебни' лакардии и веселба.

А наскоро проведох сериозна среща с важни клечки и понеже беше обявена като 'бизнес закуска' - им поръчах истинска закуска. Намерих кейтъринг фирмата, снабдяваща Първа Класа (едно отгоре над Бизнес) на Бритиш Еъруейз с луксозни закуски и ги изпратих с куриер до 12 лондонски и 3 манчестърски адреса. Бяха впечатлени и признаха, че никой не ги е изненадвал така. После взе да става норма - един колега изпрати на вечерна среща по бутилка просеко и стигнахме до коледния банкет с пълна вечеря с менюта по избор и местна доставка през Deliveroo...

Но и без луксозни изцепки, всеки да дойде със собствено предпочитано питие и най-вече - с добра воля и настроение - може нещо да се получи, а? [smilie11]

[beer]

(Признат користен мотив: онлайн ще мога и аз да се включа, щото за българска кръчма ми е малко далечко...[smilie8] )



Публикацията е редактирана (23-02-21 17:59)

Отговори на това съобщение
 Re: Фото Форум-ни срещи?
Автор: Slivenski   
Дата:   23-02-21 18:14

Автор: nyamago
Дата: 23-02-21 17:58


(Признат користен мотив: онлайн ще мога и аз да се включа, щото за българска кръчма ми е малко далечко...[smilie8] )

-------------------------------------------------------

Никъв проблем! Сега на 1-ви март отварят кръчмите тук. Като се съберем, може да те включим онлайн през нечий лаптоп или телефон.

[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Фото Форум-ни срещи?
Автор: stanpaunov   
Дата:   23-02-21 20:29

nyamago [smilie24] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Фото Форум-ни срещи?
Автор: mitpis   
Дата:   23-02-21 21:03

Друго си среща на по бира, несравнимо е с всяка онлайн среща.

Отговори на това съобщение
 Re: Фото Форум-ни срещи?
Автор: BXMarkov   
Дата:   23-02-21 21:54

chukov написа:

> Сирак, срещите затихнаха след
> появата на Фейсбук

Прав си, той ФБука замалко да затрие и фото-форум, ама не се даваме [smilie5]

Иначе сбирките на живо бяха хубаво нещо, то всъщност винаги са се правили по градове, на много места и сега има фотографски общества, ама не се събират :(

Отговори на това съобщение
 Re: Фото Форум-ни срещи?
Автор: nyamago   
Дата:   23-02-21 22:00

mitpis написа:

> Друго си среща на по бира, несравнимо е с всяка онлайн среща.

Писах вече, че онлайн СЪЩО Е на по бира. Знам, че си е друго в кръчмата, но щом не искаш онлайн - няма да те поканя [smilie6]

Друг някой да НЕ иска 6 бири срещу мъчението да ги пие пред нас онлайн? Ще уважим всеки опт-аут [smilie5]

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Фото Форум-ни срещи?
Автор: georgioiv   
Дата:   01-03-21 20:22

Навремето, срещите във Варна бяха постоянни, всеки четвъртък, в продължение на поне 5 - 6 години. После някой умник админ закри клубЪ, после затвориха Невестата и приключихме... Няма нищо по-добро от един традиционен клуб по интереси, но има недалновидни хора, които могат да съсипят всяка традиция :) А беше време си ходихме даже по градовете за клубни сбирки. Аз съм ходил в Бургас и в София. :)

Отговори на това съобщение
 Re: Фото Форум-ни срещи?
Автор: nsirakov   
Дата:   02-03-21 07:08

chukov написа:

> Сирак, срещите затихнаха след
> появата на Фейсбук


Прав си, както винаги Кмете... анатема на ФБ... [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Фото Форум-ни срещи?
Автор: georgioiv   
Дата:   04-03-21 15:31

chukov: срещите затихнаха, кога ни наритаха от клуба... Те там се анонсираха и организираха. После се пробвахме с фейсбук групи и други форуми и на финала нищо.

Отговори на това съобщение
 Re: Фото Форум-ни срещи?
Автор: ATHOM   
Дата:   08-03-21 16:42

А в Яйцето едно време що бири се изпиха...

Отговори на това съобщение
 Re: Фото Форум-ни срещи?
Автор: landstar   
Дата:   16-03-21 23:13

Аз мога да предложа местенце в София. Не е в центъра, не е и в кръчма но за сбирки става всякакви. По-точно - две подходящи зали на едно място. Почерпката - кой каквото донесе.

Отговори на това съобщение
 Re: Фото Форум-ни срещи?
Автор: ejel   
Дата:   21-03-21 14:11

Дано срещите не са по тия места:

https://dir.bg/


"Ръководителят на лабораторията по експериментална имунология проф. Андрей Чорбанов от БАН е приет в болница с COVID-19, съобщи в личния си профил във Фейсбук математикът Петър Велков."[smilie10] [smilie10]



Публикацията е редактирана (21-03-21 14:13)

Отговори на това съобщение
 Re: Фото Форум-ни срещи?
Автор: scuba_d   
Дата:   21-03-21 14:36

До колкото си спомням, професорът застъпваше стадната имунизация и в този форум. Тъй или иначе, пожелаваме му бързо и напълно въстановяване.


Отговори на това съобщение
 Re: Фото Форум-ни срещи?
Автор: niro   
Дата:   25-03-21 14:58

В Бургас все още се провеждат - всеки четвъртък в р-т Адонис. Така че когато няма карантини и др. подобни, заповядайте, вкл. и гости на Бургас колеги.[shtrak]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »