Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Covid
Автор: KrastevK   
Дата:   06-01-21 20:06

Никой още не е споделил за болестта която промени света във всяко едно отношение!
Кой и как я изкара,кой ще я кара и кой не успя?
Аз лично сравнително леко я изкарах,но обоняние и вкус още не е на 100процента вече 40дни.Очите ме боляха и не слушаха на къде да гледат,аз въртя главата а те стоят напред след секунда две си идват на мястото,абе като цяло странна работа е тоз вирус.
 Re: Covid
Автор: Raffito   
Дата:   06-01-21 20:09

Admina...ще спре темата...[smilie8] [smilie11] [smilie7]

 Re: Covid
Автор: Raffito   
Дата:   06-01-21 20:11

Китайската биологична лаборатория в Ухан е собственост на Glaxo, които притежават Pfizer! (тези, които произвеждат в@ксината).
Pfizer се управлява от финансите на Black Rock, който управлява финансите на компанията Open Foundation (SOROS FOUNDATION), която обслужва френската AXA!
По стечение на обстоятелствата Сорос е собственик на германската компания Winterthur, която случайно е построила китайската лаборатория в Ухан, закупена от германския Allianz.
Което има Vanguard като акционер, който е и акционер на Black Rock.
Black Rock контролира централните банки и управлява около една трета от глобалния инвестиционен капитал и е основен акционер в MICROSOFT.
Microsoft е собственост на BILL GATES, който е акционер на PFIZER (който продава чудото V@CCINE) и в момента е първият спонсор на WHO или СЗО !!!
Ако сега не е достатъчно ясно на всички, че това е било умишлено, тогава не знам какво друго може да се каже по този въпрос ...."
???? Сами си проверете информацията![smilie11]

 Re: Covid
Автор: LorDDemoniC   
Дата:   06-01-21 20:13

Аз ето така https://youtu.be/tkAp5CCTXuM
 Re: Covid
Автор: swqaz   
Дата:   06-01-21 20:15

Няма Covid. Карал си някакъв махмурлук. Всичко е измислица, за да ни накарат да се ваксинираме, и да ни инсталират уиндоус хоум директно в белия дроб.
 Re: Covid
Автор: serjy   
Дата:   06-01-21 20:15

мааанете се с тоя ковид и от тука бе [smilie23] [smilie23] [smilie23]
 Re: Covid
Автор: GenaDP   
Дата:   06-01-21 20:29

да ни накарат да се ваксинираме, и да ни инсталират уиндоус хоум директно в белия дроб

Ще ти го инсталират в дебелото черво, през ануса.
 Re: Covid
Автор: swqaz   
Дата:   06-01-21 20:55

Генчо... кеф ли е тази инсталация, за която говориш? Боли ли! Имам предвид първия ти път ако го помниш?
 Re: Covid
Автор: GenaDP   
Дата:   06-01-21 21:11

За подобни сведения се обърни към Бил Гейтс.
 Re: Covid
Автор: swqaz   
Дата:   06-01-21 21:23

Генчо, последните ти постове във форума са все за ануси и техните синоними! Май затварянето на специализираните барове и раздялата с Асан, са оставили белег в свободната ти душа. Пожелавам ти бързо съвземане и екскурзия до Белгия [smilie3]
 Re: Covid
Автор: Ctudio5   
Дата:   06-01-21 21:28

Който го е изкарал без пневмония е късметлия. Ама да се пази, да не си насилва късмета!
 Re: Covid
Автор: juslen   
Дата:   06-01-21 21:44

Това е фотофорум отивайте у фейс и бгмама да си пишете простотиите....
 Re: Covid
Автор: stanpaunov   
Дата:   06-01-21 21:47

juslen [smilie24]

 Re: Covid
Автор: IShoot4Fun   
Дата:   06-01-21 22:05

Вирусът си е съвсем реален. Не е първата пандемия, която е връхлетявала човечеството, няма да е и последната. Ако можехме да живеем примерно 10000 години, щяхме да сме видели много пандемии, (ебола, едра шарка, испански грип, чума са само част...) и едва ли щяхме да се учудим, че поредната (сегашната) е дошла.

Когато обаче човек разглежда нещата само в рамките на своя живот, нещата стоят другояче. Повечето хора изживяват целия си живот, без въобще да са видели пандемия, тъй като не разполагат с 10000 години за натрупване на така необходимия житейски опит. И е някак много лесно, когато се появи пандемия, да се намери виновник и да се почне с теориите... Вирусът бил изкуствено създаден, Бил Гейтс бил виновен, наночастици, 5G глупости, илюминатите го били решили.... Някак удобни са такива мисли, тъй като "помагат" да се намери виновник за цялата ситуация.

Възникването на мутации в гените, не е нещо ново та това си е част от еволюцията в природата. На Луната няма пандемии, защото протичат само физични и химични процеси. Е, на Земята освен физични и химични, имаме и биологични процеси. Искаме или не, пандемиите са част от съществуването.

Нека да се пазим, и да се надяваме пандемията да отмине по-скоро.
 Re: Covid
Автор: swqaz   
Дата:   06-01-21 22:13

И какво, да не би да твърдиш, че 5G не е норвежка технология целяща да ни вземе децата? Хора, вземете почетете малко и сами проверете информацията!
 Re: Covid
Автор: KrastevK   
Дата:   06-01-21 22:29

Ха ха цял свят повярва само българина мисли че пак нещо го лъжат.
А не вярващите когато се сблъскат тогава си променят мнението и да видиш погледа когато чу от мед.сестрата "съжаляваме няма места поддържайте контакт с GP-то"
 Re: Covid
Автор: lamerko   
Дата:   07-01-21 00:13

Очевидци викат, че Бил Гейтс бил много бесен, когато стана ясно, че ваксината вече е готова, а чиповете все още не са...
 Re: Covid
Автор: Yog   
Дата:   07-01-21 00:48

Може би на темата не й е тук мястото, но въпреки това ще ти отговоря конкретно, KrastevK. Поне за моите познати и близки. Много различно за различните хора. Приятелката ми се зарази. Нямаше обоняние 2-3 дни и всичко отмина изключително леко. Две седмици стоя у тях, накрая даде отрицателен тест (след положителен писиар по-рано) и все едно не е било. Двамата колеги, с които работя на една маса, го караха по-тежко. И двамата развиха пневмония и си бяха сериозно болни. Оправиха се, но и двамата имат някои сраствания в белите дробове, достатъчно значителни, че да се виждат ясно на рентгенова снимка. Дали има и други поражения, тепърва ще разберем. Те са на 40 и 47 години, с наднормено тегло са и двамата, но други изявени заболявания нямат. А на двама мои колеги родителите починаха. Заразиха се, влязоха в болница, все по-тежко, по-тежко и накрая си починаха. Единият беше доста възрастен, но пък не страдаше от никакви болести. Познавам го човека, дори фотограф беше дълги години. Отиде си малко преди Коледа. Другият беше малко над 60, без съпътстващи заболявания. Търсиха плазма, какво ли не опитаха, почина. Та, накратко - един Господ знае ако го хванеш, какво ще стане. Има млади, които го карат тежко, а имам и леля от провинцията, която е на 70, хвана го и й мина по-лесно от грипа миналата зима. Реално, единственият сигурен начин, да не ти подейства си остава да не го хванеш. Пожелавам на всеки да има късмета, а ако го хванете, дано не сте от закъсалите.
 Re: Covid
Автор: mihalo   
Дата:   07-01-21 01:43

Да се върнем към причинно-следствените връзки за които RAffito е подал "сламка" [smilie24]

Автор: Raffito
Дата: 06-01-21 20:11

Китайската биологична лаборатория в Ухан е собственост на Glaxo, които притежават Pfizer! (тези, които произвеждат в@ксината).
Pfizer се управлява от финансите на Black Rock, който управлява финансите на компанията Open Foundation (SOROS FOUNDATION), която обслужва френската AXA!
По стечение на обстоятелствата Сорос е собственик на германската компания Winterthur, която случайно е построила китайската лаборатория в Ухан, закупена от германския Allianz.
Което има Vanguard като акционер, който е и акционер на Black Rock.
Black Rock контролира централните банки и управлява около една трета от глобалния инвестиционен капитал и е основен акционер в MICROSOFT.
Microsoft е собственост на BILL GATES, който е акционер на PFIZER (който продава чудото V@CCINE) и в момента е първият спонсор на WHO или СЗО !!!
Ако сега не е достатъчно ясно на всички, че това е било умишлено, тогава не знам какво друго може да се каже по този въпрос ...."
???? Сами си проверете информацията![smilie11]



Накрая.. след години нещата ще станат ясни, когато се проследи средната дневна смъртност. Как така хората, живите, игнорират факта, че са смъртни?

Редакция: Всяко поколение в своето си време вярва, че е на върха на научното познание.. и после я Галилей, я Нобел, да не изброявам досадно... малият и голямият кръг на познанието, които граничат отвън с не-познанието /не съм сигурен за правописа/ [smilie3]



Публикацията е редактирана (07-01-21 02:19)
 Re: Covid
Автор: wlad   
Дата:   07-01-21 02:05

Толкова, толкова не бях се смял от дете! Казвам ви, със сълзи се смях. Смях се поне 20 минути без спиране, след като прочетох поста на Raffito. Благодаря ти, човек!
 Re: Covid
Автор: mihalo   
Дата:   07-01-21 02:43

№ wlad

//Потребителския профил, който търсите, не може да бъде намерен.
Възможните причини са няколко:
профилът на този потребител е ...//


???

 Re: Covid
Автор: wlad   
Дата:   07-01-21 07:19

В Русия съм, в Русия съм. [smilie3]
 Re: Covid
Автор: mmx   
Дата:   07-01-21 08:54

Едно време в часовете по кризисен ПР това учехме. Ако искаш да скриеш истина много лесно е с фалшива до абсурдна новина.

Например въздухът в града е токсично отровен и днес не излизайте. Идват мерят- нищо подобно. Накрая никой не вярва.

Това се прави редовно, така е и с ковид, Чипиране и 5G.

Преподавателят ни сподели че едно време в Чернобил са имали цял отдел който се занимава с такава пропаганда и пускане на абсурдни новини.

Идват мерят- нищо такова, после спират да вярвят дори най ревностните конспиратори.

А през това време, въздухът си се замърсява системно от течове.

Така че внимавайте в какво вярвате ;)
 Re: Covid
Автор: CDman   
Дата:   07-01-21 09:15

Идват мерят- нищо такова,[smilie5]

https://www.youtube.com/watch?v=3wdgiwbVA7w


 Re: Covid
Автор: swqaz   
Дата:   07-01-21 09:23

Целия свят иска да ни затрие като нация, защото и най-тайните конспирации се разкриват от българите още в първите 2 минути. Конспирациите са невъзможни докато има България!
Ще ги мориме до последен дъх!
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена