Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна
 Re: Калоферското хоро
Автор: keri-di   
Дата:   09-01-21 16:47

Браво на Мъжете от Калофер![smilie24]
И за разлика от калоферчани,местната пищтна традиция беше аПцолютно фиаско,от наср..и от страх,маскирани мухл..ци-освен мочетата,които скочиха за кръста,и едно малцинство от все още нормални Човеци!



Публикацията е редактирана (09-01-21 23:57)

Отговори на това съобщение
 Re: Калоферското хоро
Автор: swqaz   
Дата:   09-01-21 21:09

- Ейде в леглото синко, че утре ще ставаш рано да гледаш тати как играе хоро в ледената вода.

- Как така Тате, днес по телевизията казаха, че ще е против правилата, заради пандемията?

- Правилата са за шматките синко! Кога иначе ще ме изтупат по телевизията синко! Правилата трябва да се спазват само ако вредят на съседа [smilie3] Лека нощ, голям и умен да ми пораснеш! Ние градим чудесна държава за вас, само за вас :)))

Отговори на това съобщение
 Re: Калоферското хоро
Автор: nyamago   
Дата:   10-01-21 00:51

[smilie5] [smilie18]... ако не беше всъщност [smilie10] [smilie2]



Публикацията е редактирана (10-01-21 00:53)

Отговори на това съобщение
 Re: Калоферското хоро
Автор: Grimjaur   
Дата:   10-01-21 09:51

Аз, като видя такива чудеса, традиции, крепости от ново време и прочие, все се чудя - абе, аджеба, що хората от "Традиция" и всички останали дружества, дето милеят за традициите, не получават такъв интерес?(риторичен въпрос). Що няма по традиция ходене до Виена, да рипаме в басейна с боен рев... Все тая. Джангър да става и псевдопатриотизъм да има...

Отговори на това съобщение
 Re: Калоферското хоро
Автор: Satsan   
Дата:   10-01-21 12:36

Правилата... ?



Публикацията е редактирана (10-01-21 18:07)

Отговори на това съобщение
 Re: Калоферското хоро
Автор: asahi   
Дата:   10-01-21 13:00

"Автор: Satsan
Дата: 10-01-21 12:36

Когато една партия прави изборни измами не мрънкате. Сега не знам за коя партия си мислите, но сте прави. Въпреки, че мислите за различни партии сте прави."

Може би не си бил в България през лятото на 2013 и си пропуснал такива протести, не мрънкане.

Отговори на това съобщение
 Re: Калоферското хоро
Автор: Djoro   
Дата:   10-01-21 13:06

Традициите са религия,трябва да се спазват и разпространяват! Но за това са необходими здрави хора, които спазват хигиенната традиция, да мислят и за околните.
В един английски филм командирът на спец частите, след подробен инструктаж каза „Мъртви герои не са ми нужни”!
А за традициите на малцинствата някой знае ли,или само калоферското хоро е важно, като участниците имат подходящо долно облекло под кръста на торса? А леководолазите как са облечени за зимно гмуркане.. За минути щв Ви науча да ходите върху въглени, върху счупени стъкла, а ма традиции...
Мои споделени размисли с Вас...



Публикацията е редактирана (10-01-21 13:25)

Отговори на това съобщение
 Re: Калоферското хоро
Автор: swqaz   
Дата:   10-01-21 13:19

Автор: Satsan
Дата: 10-01-21 12:36

Правилата... все за тях се захващате...


Ти си в грешка пич! Аз като чуя правила се хващам за оная работа. така съм възпитан. Още от дядо ми, а и от баща ми! Е*ал съм ти правилата.
Обаче пък като избирам политик, все се надявам той да не е възпитан като мен [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Калоферското хоро
Автор: Raffito   
Дата:   10-01-21 13:35

https://www.facebook.com/Bulgaria.Is.My.Country/videos/1296476004055642



Отговори на това съобщение
 Re: Калоферското хоро
Автор: swqaz   
Дата:   10-01-21 13:51

Е най-накрая, някой да се съобрази поне малко! Последния държи дезинфектант [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Калоферското хоро
Автор: Борислав_Ковачев   
Дата:   10-01-21 13:56

Ако всички ние мрънкачи бяхме на протестите за да изметем тази сган, сега нямаше да си пишем глупости за Калоферското хоро!

Отговори на това съобщение
 Re: Калоферското хоро
Автор: Satsan   
Дата:   10-01-21 15:23

Поздрави!



Публикацията е редактирана (10-01-21 18:06)

Отговори на това съобщение
 Re: Калоферското хоро
Автор: stukloplast   
Дата:   10-01-21 15:45

Satsan, не европейските пари са за моята пенсия, а данъците, които всички би трябвало да плащат върху реалните пари, които получават, а не както в 90% от случаите - върху минималната заплата и другото под масата - туй за правилата, краденето и т.н.
А за хорото - и друг път съм го казвал тук - традициите, вярата та дори и слепия национализъм единствено спират развитието на хората. Вместо да гледат в бъдещето, се стискат и живеят в измисленото минало, което съгласно законите на физиката, няма как да се върне.

Отговори на това съобщение
 Re: Калоферското хоро
Автор: wlad   
Дата:   10-01-21 17:22

Просто ми се иска да съм щастлив, но не става.
Когато виждаш наоколо бедност, необразованост, само изкуствени гърди и устни на 16 г. девойки, и младежи, деца-майки на 12-13 г. и връщане на обрязването, бурки и турските имена, и нрави...как да си щастлив?


Някак не разбирам какво ти пречат на личното щастие изкуствените цици и устни, чуждите обичаи, имена и традиционните им носии.
Да ги изтребим до крак, за да станеш щастлив ли?
Макар и уж българин, аз също не разбирам плацикането на топки в студена водица, но не ми пречат на личното щастие.
Виж разни други изконни български традиции, като коленето на прасета по дворове и тричането - вече ми пречат на личното щастие.
Засега все още циците и джуките ме правят щастлив, одобрявам, дет' се вика. [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Калоферското хоро
Автор: Satsan   
Дата:   10-01-21 17:41

Бъдете щастливи!



Публикацията е редактирана (10-01-21 18:05)

Отговори на това съобщение
 Re: Калоферското хоро
Автор: swqaz   
Дата:   10-01-21 17:48

Ето на това се казва "Прост като галош"

...и не пречете на другите да са щастливи, като си топнат топките (колко низко изказване) в студената вода.


-Нека там някакви да не спазват правилата Сине, нали не е точно в нашия двор! Нали не ни пречат!

-Добре Тате! Схванах! Няма да те подведа!



Екстремно прости хора преобладават тука! Дори не разбират, кое точно е проблем в случая! Според тях хорото пречело на някой и затова [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Калоферското хоро
Автор: Satsan   
Дата:   10-01-21 18:17

Уж е форум за колеги. Пък повече прилича на форум за врагове.



Публикацията е редактирана (10-01-21 20:51)

Отговори на това съобщение
 Re: Калоферското хоро
Автор: Raffito   
Дата:   10-01-21 18:25

https://scontent.fpdv1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p526x296/136315574_1048425245657068_4461827273746531...



Отговори на това съобщение
 Re: Калоферското хоро
Автор: swqaz   
Дата:   10-01-21 18:34

Елате повече! [smilie18]

Рафи, ти на гей парад ли беше докато вървеше хорото?
Поне не ви ги забраняват!
Ти ли хвана чатала, или някой друг тъпак?

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Калоферското хоро
Автор: wlad   
Дата:   10-01-21 18:50

Когато аргументите се изчерпат, идват гей-парадите. [smile]
Къде ви бъркат точно тези хора, че изпитвате такава непоносимост?
Освинването с домашнярка, гарнирано с туршия и селски побоища и традиционното порене на прасе с вековно предаван нож през поколения, ми пречат доста повече да ви призная.

Отговори на това съобщение
 Re: Калоферското хоро
Автор: swqaz   
Дата:   10-01-21 18:57

Ми то това хоро си беше направо гей-парад! Всички там се държаха все едно нямат деца, и никога няма да имат. Изобщо не им дремеше какъв пример им дават. Дори се гордееха с примера си!
"И чума не може да ни спре" - педал от класа [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Калоферското хоро
Автор: OIM   
Дата:   10-01-21 19:11

''Националната гордост е най-долнопробният вид гордост , тя показва липса на лични качества с които индивидът да се гордее ''


Отговори на това съобщение
 Re: Калоферското хоро
Автор: nislon   
Дата:   10-01-21 19:16

^ Не се притеснявай, онлайн "обучението" ще си свърши работата и откъм национална гордост, и от към лични качества, няма нужда от допълнителна агитация.

Отговори на това съобщение
 Re: Калоферското хоро
Автор: swqaz   
Дата:   10-01-21 19:26

nislon, онлайн обучението скоро ще отпадне. Но пък досега без него се вижда, че сме постигнали висини :)))))
Като гледам колко тъпаци подкрепящи нарушаването на правилата има, не мисля, че има някакво обучение, което да може да помогне!

Отговори на това съобщение
 Re: Калоферското хоро
Автор: stukloplast   
Дата:   10-01-21 19:27

^^ В училище ли се става прост чалгар, побойник или просто боклук, или вкъщи?



Публикацията е редактирана (10-01-21 19:28)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »