Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна
 Re: Калоферското хоро
Автор: nislon   
Дата:   11-01-21 11:13

https://www.youtube.com/watch?v=vy54_TYdwzo&list=LL&index=9&t=1s



Отговори на това съобщение
 Re: Калоферското хоро
Автор: swqaz   
Дата:   11-01-21 11:16


https://memegenerator.net/img/instances/78768077/hahahaha-ahahahahaha.jpg


Отговори на това съобщение
 Re: Калоферското хоро
Автор: nislon   
Дата:   11-01-21 11:35


https://www.monitor.bg/web/files/articles/164540/gallery/thumb_768x0_930502.jpg


[smilie5] [smilie5] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Калоферското хоро
Автор: philip   
Дата:   11-01-21 11:42

Борислав_Ковачев
Дата: 10-01-21 13:56

"Ако всички ние мрънкачи бяхме на протестите за да изметем тази сган, сега нямаше да си пишем глупости за Калоферското хоро!"

Боби, обичам хигиената, но в случая преди да изметем е добре да поработим по алтернативите (сещам за въстанието на Ивайло), щото сегашните нещо не ми вдъхват доверие...

Ще ми се да припомня и репликата на дядо Вазов "Пози Боже... " Един активен участник в темата визирам, той си знае кой.[smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Калоферското хоро
Автор: CDman   
Дата:   11-01-21 12:15

^^
рейтинг Б дава крилаааааа [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Калоферското хоро
Автор: swqaz   
Дата:   11-01-21 12:24

И аз се чудя на админите! Досега за много по-малко плач са затривали постовете ми! Но по празниците явно е натоварено!

Отговори на това съобщение
 Re: Калоферското хоро
Автор: nislon   
Дата:   11-01-21 12:27

^^
Напъни се малко и дай нещо по-оригинално, например "ама ти що си без маска" [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Калоферското хоро
Автор: swqaz   
Дата:   11-01-21 12:39

Отдавам го на капацитета! Надали членовете на обединението, което катализирах, знаете откъде да докладвате постовете ми. Аз сам ще го направя за вас.

Отговори на това съобщение
 Re: Калоферското хоро
Автор: Satsan   
Дата:   11-01-21 13:21

swqaz
Отдавам го на капацитета! Надали членовете на обединението, което катализирах, знаете откъде да докладвате постовете ми. Аз сам ще го направя за вас.


Айде няма нужда. Чалга има навсякъде.



Публикацията е редактирана (11-01-21 13:46)

Отговори на това съобщение
 Re: Калоферското хоро
Автор: NNNAAAMMM   
Дата:   11-01-21 13:34

Най-интересното е, че всичките покрай това хоро говорят за "Българщина", "Родолюбие" и не знам си какво, а не провеждащите се в същия ден чествания на Ботев имаше 20 души...

Отговори на това съобщение
 Re: Калоферското хоро
Автор: imitev   
Дата:   11-01-21 18:13


Че той Ботев си е сев. македонец, какво ще му честваме?!?!

Отговори на това съобщение
 Re: Калоферското хоро
Автор: Djoro   
Дата:   11-01-21 19:04

Извадки от печата относно вината на кмета на Калофер, за разрешаване провеждане на леденото хоро, цитирам:
„Нищо лошо не е направил червеният кмет, само е изпълнил измисленото хоро от бившето „Балкантурист” през далечната 1977 г., което беше дружество на ДС , сега ДАНС.”
Без мой коментар съм!

Отговори на това съобщение
 Re: Калоферското хоро
Автор: Raffito   
Дата:   11-01-21 19:21

https://scontent.fpdv1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/78348918_936634540056263_3713110316721111040_n.jpg?_...



Отговори на това съобщение
 Re: Калоферското хоро
Автор: Борислав_Ковачев   
Дата:   11-01-21 21:37

philip- докато не ги научиме, че винаги има алтернатива, докато не ги научуме, че ще бъдат сменяни, защото им плащаме заплатите и привилегиите, докато вярваме всеки път, че някой месия все ще ни "оправя", все ще е така.Калофеското хоро е показателен пример за културното ни наследство и ниво в момента.Чалгата е начин на мислене, чалгата е начин на живот за съжаление.Всичко само за показ-нищо като съдържание.

Отговори на това съобщение
 Re: Калоферското хоро
Автор: asahi   
Дата:   11-01-21 21:49

Сори, но моето културно наследство не включва Балкантурист. Даже шопската я предпочитам без краставиците.

Отговори на това съобщение
 Re: Калоферското хоро
Автор: Борислав_Ковачев   
Дата:   11-01-21 22:05

asahi - И моето. Това е което ме накара да повдигна темата.Ирония на съвременността. [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Калоферското хоро
Автор: Ctudio5   
Дата:   12-01-21 01:33

Явно повечето тук не разбират какво изразява хорото. Не е традиция, протест е. Протест тук и сега, срещу всички несправедливости в сегашния ни свят и битие. Пействам тук едно емоционално и красноречиво обяснение от непозната жена в нета:

Eleonora Georgieva

И не ми дреме. Маска няма да сложа. И ваксина също. Тест няма да си направя. Ще се прегръщам с когото си искам. И ако съм мъж, ще играя ледено хоро на Йордановден. Разберете глобалисти и сатанисти. И вие Илюминати, продали душите си доста отдавна на сатанински същества без души. Та пак ви казвам - не можете да излезете на глава с човеците. Разбере го веднъж завинаги. И не защото ние сме по-силни и могъщи. А защото ние сме част от Бога, по-специални сме. А вие сте част от Сатаната. Няма как в тази вековна борба Сатаната да победи. Тъй че, духайте супата. Всичко можете да ни вземете, но най-ценното ДУШАТА, няма как да я вземете. Без нашето съгласие, няма как да стане. Затова вървете по дяволите. Някъде там, вдън гори телилейски, където няма жива душа, на която да навредите, там идете. И не се връщайте. Не ви искаме еврейски Илюминати, глобалисти, ционисти, педофили и убийци. Не ви искаме ваксините и загрижеността ви. Всичко ви е фалшиво. Повдига ми се от вас. Наистина ми се повдига. А вие как се търпите, как се понасяте, как се дишате изобщо? Тикви, тиквони и мисирки. Как живеете в нашата прекрасна България? Която съсипахте и унищожихте? Как спите и пълните кореми и чекмеджета? Вижте се на какво приличате. Имате ли някаква разлика от свинете? Приятели, извинете ме ако речта ми е крайна. Но и на мен ми е крайно. Вече ми е крайно. Не може българина да е на колене Не може човека да е на колене. Никога не е бил на колене. Това е. Обичам ви!

Отговори на това съобщение
 Re: Калоферското хоро
Автор: imitev   
Дата:   12-01-21 01:37


Хахавелниците нямат свършване...

Отговори на това съобщение
 Re: Калоферското хоро
Автор: CDman   
Дата:   12-01-21 07:56

Най-интересното е, че всичките покрай това хоро говорят за "Българщина", "Родолюбие" и не знам си какво, а не провеждащите се в същия ден чествания на Ботев имаше 20 души...

Правилно ! Пандемия е. Има забрана за масови събирания.

Честно - не мога да схвана.[smilie11]

Мъжко хоро - аууууу, пандемия, ще се изпозаразят, никаква дисциплина нямат българите.[smilie9]

20 души на честването - аууууу, никакви българи не сте, никакви патриоти, никакви родолюбци.[smilie9]

Ами то .... [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Калоферското хоро
Автор: swqaz   
Дата:   12-01-21 08:51

Много ясно, че няма да схванеш! Нормално е!

Човека иска да каже, че правилата се нарушават заради някаква кичозна чалга бутафория, а не за нещо стойностно!

Какви беше посланието?

Може би това

"Вие, които спазвате правилата и сте си затворили ресторантите, залите, ателиетата и тнт, с които изхранвате семействата си, сте жалки клоуни! Вижте ни, ние как се опълчихме срещу всичко за нещо, което можехме да направим догодина!"

Отговори на това съобщение
 Re: Калоферското хоро
Автор: asahi   
Дата:   12-01-21 09:36

Даже се напихме и ни даваха по телевизията. Всички за нас говорят. Много сме известни!

Отговори на това съобщение
 Re: Калоферското хоро
Автор: wlad   
Дата:   12-01-21 10:02

Те и поповете Господ ги пазеше, като се изпонатръшкаха и се наредиха първи на ваксините.
Елеонорка скоро ще е на същата опашка, плътно след илюминатите, антиваксърите, 5G и Гейтс конспираторите.

Отговори на това съобщение
 Re: Калоферското хоро
Автор: nislon   
Дата:   12-01-21 10:27

Той Бил Гейтс е доказан филантроп. Хората му крадат уиндоуса, а той се грижи за здравето им и пак недоволни. Неблагодарници!

Отговори на това съобщение
 Re: Калоферското хоро
Автор: uri64   
Дата:   12-01-21 10:28

и плоскоземците [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Калоферското хоро
Автор: dilomski   
Дата:   12-01-21 11:15

[smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »