Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Проблем с видео .Banding horizontal.
Автор: nastroenie   
Дата:   01-09-20 17:45

Здравейте на всички.Дали някой се е сблъсквал с този проблем при заснемане на видео и как го е решил разбира се.Питам за хора с личен опит.Аз работя с Вегас и там не постигнах резултат.Моля ако някой има решение да сподели ,може и по тел.Аз няма да остана длъжен[smile].0897811843.Живо.Благодаря.Проблема е хоризонтални черти (кафяви) които се движат от горе на долу.Разбрах от какво са, но не знам как да ги премахна.Ако някой работи с Премиер или Афтерефектс може да е решавал подобен проблем.

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с видео .Banding horizontal.
Автор: langel   
Дата:   01-09-20 21:11

Единият вариант за оправяне на вече сговнясано видео,е този:

https://digitalanarchy.com/Flicker/main.html


и работи с всички NLE, които си изброил.

Другият вариант, безплатен, е по време на снимането да синхронизираш скоростта така, че да няма фликър, а след това да донагодиш експонацията с исо/бленда. Понякога се случва в помещение с много светлинни източници да има по няколко, мигащи с най-различна честота, тогава абсолютна синхронизация е направо невъзможна, но можеш да я намалиш до почти незабележима, поне за обикновения зрител.

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с видео .Banding horizontal.
Автор: menton   
Дата:   02-09-20 03:33

Пробвай тази техника с наслагване https://www.youtube.com/watch?v=BBYzqI-fnHE

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »