Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Осветление под наем за понеделник
Автор: espergaro   
Дата:   04-04-20 19:57


Здравейте! Моя приятелка няма регистрация тук и ме помоли за съдействие. Публикувам тук, ако някой може да се отзове.

"От понеделник ми се налага да снимам видео на място, на което светлината не е най-добрата. Съответно ми трябва да наема осветление, с което да мога да осветя двама души в цял ръст, които ще се движат активно в доста просторно помещение. С оглед на кратките срокове не мога да намеря свободни лампи никъде или срокът за одобрение за наем е доста по-дълъг от това, което ми върши работа. Търся си нещо от рода на: Диодно осветление NanGuang CN-900CSA Bi-colour или Flo Cinemark – 5400K, като и в двата случая ми се иска да са две лампи, да имат батерии, както и стойки. Някой има ли свежи идеи в тази посока или пък да разполага с нещо, което бих могла да взема за понеделник и вторник. След това се надявам вече да мога да взема от Фотопавилион или да сменя мястото с по-подходящо. Благодаря предварително и хубав уикенд!
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.