Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12     всички  напред  последна
 Re: Пътуване по време на пандемия?
Автор: krist   
Дата:   25-03-20 13:03

@imitev - същата тъпотия я имаше и в ПИК или БЛЯК, а предполагам "Борба" не е много далече от тях, щом си позволява да тиражира такива неща.

"И какво общо има ваксината за коронавируса с детето с бронхопневмония" - именно и аз това питам, какво общо има това и защо има нужда от сочене с пръст, и как тоя ще докаже кой е "антиваксър"?

@шдфдшд - когато се разглеждат приоритетите, е хубаво да се вземат предвид всички фактори, а не да се подхожда първосигнално. И колко ще е временно и колко за малко, ще видим - вчера се приеха поправки в закона, нарушаващи личните права, които май няма да са временно и за малко.
 Re: Пътуване по време на пандемия?
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   25-03-20 13:08

Началникът на отделението каза, че не е ваксинирано детето.
 Re: Пътуване по време на пандемия?
Автор: krist   
Дата:   25-03-20 13:28

"Началникът на отделението каза" и защо трябва да му вярваме първо, и какво отношение има към конкретното заболяване, както и към корона-истерията?
 Re: Пътуване по време на пандемия?
Автор: oswald   
Дата:   25-03-20 13:48

А, защо да не му вярваш?!
 Re: Пътуване по време на пандемия?
Автор: Han_Solo   
Дата:   25-03-20 13:52

@krist

: Ето ти го от достатъчно сериозна медия с видео и скрийншотове от постваното


Не знам дали да вярвам на лекаря, но той го заявява всичко достатъчно отговорно и стои с името си зад казаното, няма нищо изтрито
 Re: Пътуване по време на пандемия?
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   25-03-20 13:53

Ами не, няма да му вярвам на доктора, шеф на екипа, дето са излекували детето. Ще вярвам на крист. :)
 Re: Пътуване по време на пандемия?
Автор: krist   
Дата:   25-03-20 14:15

Han_Solo, изчетох всичко на линка ти, изгледах и видеото и там лекарят въобще не споменава нищо за ваксинален статус на детето. Може да съм пропуснал, така че посочи къде точно се случва това според теб. Също така пак да си повторя другите въпроси, защото ги пропускате: дори и да не е ваксинирано, какво значение има в конкретната ситуация, както и относно корона-истерията, и защо има нужда от сочене с пръст?

 Re: Пътуване по време на пандемия?
Автор: DAOSA   
Дата:   25-03-20 14:30

Абсолютно безсмислена тема със 156 поста [smilie10]
Още самото заглавие е оксиморон.



Публикацията е редактирана (25-03-20 14:39)
 Re: Пътуване по време на пандемия?
Автор: nyamago   
Дата:   25-03-20 14:55

> Абсолютно безсмислена тема със 156 поста
> Още самото заглавие е оксиморон.

Може и така да е, за всеки може да е различно.

Аз, например, в безсмислени теми с оксиморон заглавия не влизам.
А ти какво търсиш тук? [smilie11]
 Re: Пътуване по време на пандемия?
Автор: wlad   
Дата:   25-03-20 14:55

Е това е! Появи се човека, рече и отсече!
156 глупака и един в бяло. [smilie5]
 Re: Пътуване по време на пандемия?
Автор: DAOSA   
Дата:   25-03-20 15:30

Текстът беше премахнат от Администратор на Фото Форум, защото съдържа СПАМ, не е по темата, е предпоставка за конфликти, има лош правопис или противоречи на правилата на сайта.
 Re: Пътуване по време на пандемия?
Автор: stukloplast   
Дата:   25-03-20 15:52

Ако ти запрат тока или водата, какво ще ги правиш пациентите [smilie21]
Иначе съм съгласен с мнението ти [smilie24]
 Re: Пътуване по време на пандемия?
Автор: Ctudio5   
Дата:   25-03-20 16:06

DAOSA, само си ги виждал или си ги лекувал?

Я докторите да ви изпитаме как лекувате пневмония? Да ви видим колко струвате професионално.
 Re: Пътуване по време на пандемия?
Автор: krist   
Дата:   25-03-20 16:17

А, бе, 'що така се умълчахте? Казвал ли е последно шефът на отделението нещо за "антиваксъри", че по БТВ нищо такова не казва? Май само в ПИЦ, БЛЯК и други подобни парцали се тиражира това, за да се създаде още една разделителна линия в обществото, и тиквите и прасетата да ловят още риба в допълнително размътената вода, а вие съвсем първосигнално, на стаден принцип реагирате на провокативни епитети? И на другите ми въпроси по-горе не видях някой да отговори... Е, ако щете ми вярвайте, сигурно ПИЦ и БЛЯК са по-достоверни. [smilie18]

 Re: Пътуване по време на пандемия?
Автор: imitev   
Дата:   25-03-20 16:38

Цък 24 часа тва също ли е равно на пик и бляк??!?

Нормално ли е да дрънкаш как си имал контакти с карантинирани само и само да ти обърнат внимание?

Прочетете статията, ама не през пръсти.

Кръвната картина показвала наличие на бактериална инфекция, не на вирусна, ама майката е спец! Сложили са му физиологичен разтвор по схема на лечението, най-вероятно и банка глюкоза. Не че жената може да ги различи де.

Родителите са държали 4 годишното дете 3 дни с 39 градуса у тях за да си изгради имунитет само. Бас слагам, че кашля още от предната грипна ваканция - аз самият кашлям, както и дъщеря ми вече цял месец.

Като резултат дете е закарано с двустранна брохопневмония в болницата. Майката чела в БГмама и очаква като му закачат системите и да се оправи със щракване на пръсти. Ами не работи така схемата. Трябват поне 2 дни за видими резултати има си технологично време.

Иначе специалистка по всичкология и писане в социалните мрежи. "Моля помогнете! Животът му е в опасност!" - с какво ще ти помогнат във фейса?!? Да ти кажат да му даваш сребърна вода и хомеопатия?!?

И се почва корона морона писане и лаене...

Пълно е с ненормалници!

цък към свидетел от първо лице

6 деца родителите са ги извадили от болницата веднага недолекувани, понеже се създало напрежение и паника - това редно ли е да се случва?

Съгласен съм, че когато става дума за ТВОЕТО дете нещата са различни. И аз имам дъщеря и тя е боледувала. И е имала и 40 градуса температура, ангини, брохнити, хернии двустранни с операции, разтройство, повръщане и други болести, но не съм ходил да всявам смут по отделенията. Щом съм стигнал до лекарите логично е да им се доверявам и да слушам какво ми говорят, без да чета у фейса и бегемама простотии.



Публикацията е редактирана (25-03-20 16:47)
 Re: Пътуване по време на пандемия?
Автор: Julius   
Дата:   25-03-20 16:42

wlad написа:

> Е това е! Появи се човека, рече и отсече!
> 156 глупака и един в бяло. [smilie5]

По-малко са. [smilie3]
Просто някои са по-активни (вероятно и аз влизам в това число).
Ако направиш пивот-таблица по ЮзерИД и мнения най-вероятно и сам ще се убедиш. [smilie7]

Но да не се фокусираме в/у негативното! Вижте колко хубави неща, свързани със сегашното положение изскачат. На мен лично много ми харесва новата дума "ковидиот" и най-вече нашия съществен принос към нея... харесват ми и новите най-популярни имена на новородени по време на извънредното положение - Вируслава и Карантиньо... но най-вече се възхищавам на изобретателите, които намират начин как да пътуват по време на карантина! Само от време на време е добре да отварят капачката да не се замъглява предното стъкло, иначе всичко е точно! [smilie24]


https://i.ibb.co/t2FBkVz/Carantine.jpg

 Re: Пътуване по време на пандемия?
Автор: krist   
Дата:   25-03-20 16:50

imitev, 24 часа е също собственост на Шиши, FYI. От там, нататък, всеки цитат от него е равносилен на цитат от ПИЦ и БЛЯК - най-вероятно тотален фейк. В поста на сайта на болницата, който си пуснал, пак не се споменава нищо за ваксини, а само в линкнатия парцал на Шиши. И пак питам, дори и детето да не е ваксинирано, какво общо има това с "антиваксърите" като цяло, и конкретно в случая с корона-истерията? А, ако беше ваксинирано, какво пък щеше да му помогне това относно пневномията, защото на мои близки детето направи симптоми на пневмония непосредствено след поставена пневмококова ваксина и има доста на брой сходни случаи на други деца след въпросната ваксина?



Публикацията е редактирана (25-03-20 16:52)
 Re: Пътуване по време на пандемия?
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   25-03-20 16:52

Каза го човекът на брифинг, аз го гледах, 1:1 го каза. Не помня по коя телевизия. И майката включиха непосредатвено след него. Благодари на екипа, че е излекувал детето ѝ.
 Re: Пътуване по време на пандемия?
Автор: imitev   
Дата:   25-03-20 16:59

Ясно - всичките медии са гола вода. Само фейса е надежден източник.

Отивам да си гледам ютуба...

https://www.youtube.com/watch?v=Lp7MCynJJRQ


 Re: Пътуване по време на пандемия?
Автор: krist   
Дата:   25-03-20 17:00

Добре, и да го е казал, и дори и да е вярно, какво общо има това с корона-истерията като цяло, и защо трябва да бъде намесвано понятието "антиваксър"? Ваксина за корона има ли изработена И ТЕСТВАНА, та да поставяте нещата в тая плоскост? Съгласен съм, че родителите може да са действали малко крайно в желанието да им се обърне внимание, но това е съвсем разбираемо в ситуацията на пандемия със сходни симптоми и при положение, че детето се влошава, и е нормално да истерясат. Сигурен съм, че и проваксъри биха реагирали по същия начин.



Публикацията е редактирана (25-03-20 17:01)
 Re: Пътуване по време на пандемия?
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   25-03-20 17:06

Просто в момента преживяваме олекотена версия на свят без ваксини, така както искат антиваксърите. Ваксините от имунизационния календар превентират вирусни инфекции с десетки пъти по-висока смъртност от ковид19.
 Re: Пътуване по време на пандемия?
Автор: imitev   
Дата:   25-03-20 17:13


Коментара на лекаря беше, че децата, които никога не са ваксинирани карат пневмонията по-тежко.

А моите коментари са свързани с безотговорното поведение на родителите, обусловено от състоянието на детето им.

Върни се и прочети - ти първи написа за ваксина срещу корона вирус и въобще нещо в този контекст.

Нито детето, нито родителите са имали корона вирус.
 Re: Пътуване по време на пандемия?
Автор: krist   
Дата:   25-03-20 17:25

@imitev, ами, не, ти първи написа, че родителите били "антиваксъри":
"А че хлапето не е ваксинирано със задължителните ваксини, защото майката е антиваксър, четохте ли?"

Лекарят може да си казва каквото си иска, аз пък знам за случая с мои близки, които се наложи да дойдат от провинцията, до Токуда, защото детето направи симптоми на пневмония след поставена пневмококова ваксина, и имаше много подобни случаи на други деца, които направиха реакция от същата ваксина.

@fast_eyebrow, както вече ти написах, само да не се окаже, че този вирус е модифициран в лаборатория, тогава цялата ти теория не работи, пък дори и без това не работи - огромният процент от хората карат вируса безсимптомно, с леки или средни симптоми. Боледуват само възрастните и имунокомпрометираните, което е в синхрон и с идеите на противиниците на ваксините, така че не виждам проблем - тая т.н. "пандемия" показва именно, че и без ваксини може. Китайците го доказаха вече. За втората част на изречението ти въобще не искам да отварям дума, само ще кажа че като цяло си на доста грешно мнение [smilie3] .

 Re: Пътуване по време на пандемия?
Автор: imitev   
Дата:   25-03-20 17:30

Аз писах, че са антиваксъри във връзка с коментарите на лекарите. Да си беше направил труда да ги прочетеш...

За ваксините срещу корона вирус пишеш само ти.

Може без ваксини - италианците и испанците го доказаха. Скоро и останалата част от Европа и щатите ще го докаже също.

Ако знаех, че и ти си антиваксър изобщо нямаше да се хабя ти отговарям - всичките анти*.*, вегани, ултравегани са с дървени глави[smilie18]
 Re: Пътуване по време на пандемия?
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   25-03-20 17:35

Ама антикваксърката рева, нали [smilie18]
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.