Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3 ..  10 ..  20 ..  22  23     всички  напред  последна
 Re: В САЩ създадоха ваксина срещу коронавируса
Автор: stukloplast   
Дата:   27-02-20 17:01

Какъв е смисъла на тази тема [smilie11]
 Re: В САЩ създадоха ваксина срещу коронавируса
Автор: Raffito   
Дата:   27-02-20 17:04

Смисъл има във всичко...
Според някои лекари коронавируса ще бъде в БГ ...до няколко дни...
Може да е вече тука...

 Re: В САЩ създадоха ваксина срещу коронавируса
Автор: wlad   
Дата:   27-02-20 17:11

Няма да се отървем, то е ясно [smilie2]
Очевидно и държавата много не я вълнува за нашето здраве, което вече е гаранция, че ще го загазим здраво.
Няма маски по аптеките, няма гелове, няма алкохолни кърпи, няма инфо какво да правим при това положение, няма контрол на влизащите, няма контрол и на карантината.
Вместо да обикаля оня с каскета по села и паланки, да направят незабавна проверка по аптеките защо няма предпазни средства и къде са отишли, да опандизят управителите и отнемат лицензите на всички скапани аптеки, които се ебават с хората и да се осигури адекватна защита на населението!
Докато това стане, а то няма да стане - единствено можем да се самоограмотяваме чрез подобни теми. Което е и нещо като отговор на въпросът по-горе - какъв е смисълът на темата!
 Re: В САЩ създадоха ваксина срещу коронавируса
Автор: OIM   
Дата:   27-02-20 17:15

Само такава тема нямаше форума

 Re: В САЩ създадоха ваксина срещу коронавируса
Автор: Raffito   
Дата:   27-02-20 17:18

Ето от кого трябва да се учим..

Шокиращи данни за здравеопазването в Русия
В 35% от руските лечебни заведения няма канализация...

Сметната палата на Русия оповести шокиращи данни за здравната система на страната.

„От 116 865 сгради, в които се оказва медицинска помощ, 14% се намират в аварийно състояние, в 30,5% няма водопровод, в 52,1% липсва топла вода, в 41,1% не е налице централно отопление, 35% нямат канализация, а в 47% не осигурен достъпност за инвалиди”, сочи докладът на руската Сметна палата, цитиран от ТАСС.

За въпросните 14% от лечебните заведения, които се намират в аварийно състояние, са необходими реконструкция или цялостен ремонт.

Русия съди производител на презервативи за реклама

Данните на Сметна палата също така сочат огромен недостиг на специализиран медицински персонал и лекари в Русия.

На всеки 10 хиляди руснаци се падат едва по 37 лекаря, но не всички имат необходимата квалификация. Например 7,1% от детските доктори не са квалифицирани педиатри.

Епидемията от СПИН в Русия се разраства

„Същевременно обезпечаването на системата с висококвалифицирани специалисти, от които зависи животът на хората, е една от приоритетните области на здравеопазването”, посочват от руската Сметна палата.

Особено сериозен е проблемът с достъпа до медицинска помощ в малките населени места, чието население често трябва да пътува повече от час, за да получи такава.

Русия е в криза, но не и Путин

Целта на доклада е проблемите на здравната система да бъдат преодолени до 2024 г., като необходимите инвестиции за нейното постигане се оценяват на повече от 1,7 трилиона рубли (24 млрд. евро).

Водката е виновна за високата смъртност сред руските мъже

 Re: В САЩ създадоха ваксина срещу коронавируса
Автор: stukloplast   
Дата:   27-02-20 17:19

Аман от тая паника. Рай за фалшиви болнични и дребни измамници. Раздумка за бабите пред блока. Живейте си живота, пък квото такова.
Баси истерията, за нещо което отнема по-малко животи от човешката глупост в неизмеримо съотношение...
Пък е и полезно - от естествена редукция на популацията, до намаленото замърсяване с СО2 от Китай [smilie21]



Публикацията е редактирана (27-02-20 17:21)
 Re: В САЩ създадоха ваксина срещу коронавируса
Автор: asahi   
Дата:   27-02-20 17:31

Та за какво е тази шумотевица? Модерно ли е, престижно ли е или нещо, за което още не съм дорасъл интелектуално?

Помните ли епидемията от атипична пневмония ТОРС? Коя година беше? С какво я помните? Нищо не помните. Беше по-смъртоносна от Сovid-19. Само че интернетът беше по-скъп и нямаше смартфони.

Докато чакате аптеките пак да се заредят с предпазни средства си вземете едно шишенце от 100ml със здрава запушалка, напълнете го със спирт и си го сложете в джоба. Когато се присетите си намокрете ръцете със спирт и ги отъркайте една в друга. Може да ползвате всякакъв спирт. Може и малко ароматно масло да му сложите. Може и парфюм по избор.

Ето и професионален дезинфектант, който още не е свършил. Гугъл знае къде се продава.

Един приятел ми писа, че в Милано сега е тъпо. Не ходете. За Китай знаете.
 Re: В САЩ създадоха ваксина срещу коронавируса
Автор: Slivenski   
Дата:   27-02-20 17:52

Писателят Дийн Кунц предсказва епидемията в Китай още през 1981 г.


Яко, а! [smilie10]
 Re: В САЩ създадоха ваксина срещу коронавируса
Автор: asahi   
Дата:   27-02-20 18:01

Като му видиш "дискографията" ще се зачудиш какво ли не е предрекъл.
 Re: В САЩ създадоха ваксина срещу коронавируса
Автор: Slivenski   
Дата:   27-02-20 18:08

Признавам си, не съм го чел... [smilie25]
 Re: В САЩ създадоха ваксина срещу коронавируса
Автор: stukloplast   
Дата:   27-02-20 18:15

Предсказвам, че всички ще умрем. От живота по - смъртоносна болест нема [smilie21]
 Re: В САЩ създадоха ваксина срещу коронавируса
Автор: Slivenski   
Дата:   27-02-20 18:24

Ами, на планетата взе да и писва от нас и като нищо ще ни затрие. Не ви ли прави впечатление откъде тръгват всички вируси всяка година? От Китай.

[smilie21]
 Re: В САЩ създадоха ваксина срещу коронавируса
Автор: wlad   
Дата:   27-02-20 18:35

asahi, много благодаря за информацията и линка. Ето - вече има реална полза от темата!
 Re: В САЩ създадоха ваксина срещу коронавируса
Автор: X_C   
Дата:   27-02-20 18:45

RAFAELCHO DA SI PIE GINGKO BILOBATA, DA IDVA BATKA PUTINKA V VINOZAVODA [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie21] [smilie21]
 Re: В САЩ създадоха ваксина срещу коронавируса
Автор: shahimat   
Дата:   27-02-20 18:47

Rafito , пускай кепенците у ва с ако има де ;) и не излизай никаде, но спри да ни занимаваш с оттегчително дългите ти постове и шибаната ти тема!!! аман от психари!!! аман !!!
 Re: В САЩ създадоха ваксина срещу коронавируса
Автор: X_C   
Дата:   27-02-20 18:50

Навремето имаше друга подобна партнека, АНТРАААААААКС, АХАХАХХАХАХА, майка ви болшевишка!
 Re: В САЩ създадоха ваксина срещу коронавируса
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   27-02-20 19:12

За народ, който по принцип нехае много за здравето си и е с най-ниско покритие на ваксина срещу грип, е доста комично отстрани, как се шашка от ковид19 :)
 Re: В САЩ създадоха ваксина срещу коронавируса
Автор: Slivenski   
Дата:   27-02-20 19:17

Мда... Току що казаха по новините, че една кутия маски от 5 лева нормална цена, вече се прадава за 100. И че от магазините започва да изчезва брашно, захар и олио... Идиотията няма край.

[smilie21]
 Re: В САЩ създадоха ваксина срещу коронавируса
Автор: shahimat   
Дата:   27-02-20 19:49

те на новинарите това им е целта да внушават страхове на хората ;) а пенсионерите които са с единия крак в гроба само това чакат новинарката да им каже че няма да има прашно и утре веднага ще изкупят всичко иначе с ниските им и мизерни пенсии..
 Re: В САЩ създадоха ваксина срещу коронавируса
Автор: wlad   
Дата:   27-02-20 19:51

то също така днес главанака каза, какво щяло да стане с нои ако се разболеят 100 000 човека! С тази прогноза, утре и аз ще съм за брашно, олио и захар! Интересно какво ще стане с икономиката при 100 000 неработещи от общо 1 млн.
Акъл море, глава шамандура!
 Re: В САЩ създадоха ваксина срещу коронавируса
Автор: stukloplast   
Дата:   27-02-20 20:13

Особено като се има предвид процента, който се осигурява на минималната + под масата...



Публикацията е редактирана (27-02-20 20:14)
 Re: В САЩ създадоха ваксина срещу коронавируса
Автор: Sassho   
Дата:   27-02-20 20:22

Пише ли някъде какво трябва да правим ако се заразим с Короната, в смисъл как да се лекуваме?
Аспирин, два юргана и 40 градуса дали ще помогнат ? [smilie5]
 Re: В САЩ създадоха ваксина срещу коронавируса
Автор: shahimat   
Дата:   27-02-20 20:32

нищо не помага нелечим е този вирус :)
 Re: В САЩ създадоха ваксина срещу коронавируса
Автор: Konstantinov   
Дата:   27-02-20 21:40

Нищо няма да стане,и 7 милиона да са в карантина,аз съм в карантина и стачка откакто съм се родил и нищо не става.
Като смятаха че съм спинаджия 1988,ми направиха урбазон и силни антибиотици 1 месец ,от урбазона далака и лимфните възли ми спаднаха ,даваха ми 1 месец карзил според тях също спадали лимфните възли,има 2 отзад на главата като се надуят силно болят -еба.. си е май.. да не ти се надуват от вируса,всъщност това е най-гадното дето може да ти стане и яко боли на главата.Диспансеризираха ме в института по имонология на затвора се намира ,там ми направиха 25 инжекции дето болят ужасно -25 вида херпесни антитела.Втория път си ги взех вкъщи и сам си ги направих бавно за 10 минути и не ме боля изобщо.От тогава само като малко ме заболи гърло или ми се обложи езика пия антибиотици с месеци,да не стигам до болници като 1988.



Публикацията е редактирана (27-02-20 21:49)
 Re: В САЩ създадоха ваксина срещу коронавируса
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   27-02-20 22:30

не е редно сам да си предписваш антибиотици. Те са ценен ресурс, ако всеки си ги взима как му падне, ще се лишим от тях. И тогава вече се връщаме в 19-ти век. Нови антибиотици реално няма открити през последните 20-25 години.



Публикацията е редактирана (27-02-20 22:45)
 първа  назад  1  2  3 ..  10 ..  20 ..  22  23     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена