Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2 ..  8  9  10 ..  20 ..  30 ..  39  40     всички  напред  последна
 Re: Samsung Galaxy S20 и сравнения
Автор: kasad   
Дата:   29-02-20 06:59

Охлюв, винаги съм те уважавал, но понякога си много упорит, което не е лошо де. Не искам да те убеждавам, но камерата на Ултра снима зле. Казаха го от много места и то уважавани издания, самият аз го видях...Това за ракетите и милиони гладуващи в СССР е типична седесарска партенка...и тук пропагандни клишета не вървят. Разбери китайските "боклуци" както ги викаш са на 1 място по иновации в мобилната сфера. На първо място, и ги прилагат светкавично. Затова великата страна на краварите както едни други презрително наричат скочиха и със зъби и нокти се борят срещу една формичка ,Хуавей се казва ако не си чувал. Как великата негладуваща страна скача на комунистическа фирмичка. Ще ти подскажа-заради иновациите, а шпионските централи на САЩ са достатъчно уведомени за други непоказвани пробиви технологични и на които им настръхват косите. Това за шпионския софт и т.н. са дим за масова партенка.

Отговори на това съобщение
 Re: Samsung Galaxy S20 и сравнения
Автор: Sassho   
Дата:   29-02-20 07:15

S20 "Ultra" ревю by phonearena. Половината от заявените функции са колкото за опциите на кутишката.
15W fast charge при условие че всеки умрял Чайник е с 40W, вече втора година Фейков фингърпринт, Фейков 100х зуум, догодина със същия "успех" ще напишат 200х Universe zoom, дизайн на Ренде.

..и пак ли този протектор и той с Дупка???




Публикацията е редактирана (29-02-20 07:19)

Отговори на това съобщение
 Re: Samsung Galaxy S20 и сравнения
Автор: hotsnail   
Дата:   29-02-20 10:07

Касаде голодомор е партенка така ли?

Темата не е политическа. Не са никакъв дим тия неща с шпионския софтуер нито за САЩ нито за Китай. Смятай щом германците пропищяха от американско подслушване. А имаше случай на американска фирма, която изнесла отдел за поддръжка в Китай и ония неволно бяха заврели задна врата в системите. Ама темата не и за това. Нямаме европейска ОС и апарати. Поне гледам да не ми водят досие и от двете страни.....

ПП благодаря за линка за ревюто. Ами казват -телефона е впечатляващ, но малко скъп. Ще видим какво ще кажат като пуснат подобни и още по-скъпи конкурентни следващите седмици. Сонито е 2400 без дори да е Про версията. Ще видим колко ще е Про с HDMI вход и по-добра антена. А епъла е по-скъп 11 про макс ала бала е 2900. П40 с някакво прилагателно ще по-скъп и то май с много.....

ПП никой от тия сайтове не пише за eSIM. A в s20 за пръв път го слагат. За ултрата това е важно, защото може евентуално да си освободиш слота за SD карта и пак да ползваш два номера. За съжаление по-евтините модели нямат микроСД, което е неприятно. Поне в Европа са dual SIM.

ППП явно в комплекта няма адаптер за слушалки нормални. А въобще възможно ли е да закачиш нормални слушалки с някакъв преходник дори тоя на Самсунг, който се продава с другите им модели като node 10



Публикацията е редактирана (29-02-20 10:26)

Отговори на това съобщение
 Re: Samsung Galaxy S20 и сравнения
Автор: Sassho   
Дата:   29-02-20 11:14

Ами ето какво казват и не мога да не се съглася:

Very expensive

Hit or miss fingerprint scanner

100X zoom is useless, there is no benefit to shooting 108MP photos

Uninspired design

Отговори на това съобщение
 Re: Samsung Galaxy S20 и сравнения
Автор: hotsnail   
Дата:   29-02-20 12:26

Има си и други проблеми с фърмуера както пишат.

Нормално. За всеки телефон има и някакви критики. На тоя модел са изключително малко.

Тия неща конкретно не ме притесняват

1. С договор е поносимо скъп

2. Аз съм с часовник и отпечатъка го ползвам 2, 3 пъти на ден за плащания. Мисля, че ще е ок

3. 4х е точно това което искам като телефото. А бонус има и приемлив 10х. Единствени Самсунг имат 13мм широко. На хуйвей няма широка камера въобще. Сонешката е 16мм. Другото важно, което никой няма е големите телефото и нормални сензори. 108мп е почти като на Сони rx100. Това е огромен сензор. Ще му оправят софтуера и мисля, че ще е повече от приличен. А и няма място за сравнение с note 10 просто виж нощните снимки..,супер много са напреднали

4. Всичките подобни телефони имат тоя дизайн на паве. Колкото за цеетовете, ще го ползвам с калъф винаги от първата минута, която излезе от кутията до края. Избирам си калъфче хахах. Самсунг ще правят много готини кожени във всякакви цветове.

шаоми нали сега пуснаха един с екран по целия телефон и има сгъваеми модели...ама още не са дорасли да са s модели на Самсунг. Не е ясно колко са надеждни. Наистина камерата е големичка, но голяма работа......надписа 100х за мен е голямата селяния в цялото нещо....,.ама няма да го зяпам...

прочие сгъваемите модели и на самсунг и на моторола и на хуйвей са по-скъпи от ултрата и са с по кофти камери и по-слаби процесори и по-кофти сензори за отпечатък



Публикацията е редактирана (29-02-20 12:33)

Отговори на това съобщение
 Re: Samsung Galaxy S20 и сравнения
Автор: Sassho   
Дата:   29-02-20 13:05

Vivo APEX on Dpreview интересни са коментарите около Gimbal OIS окачването.
Общо взето шум за нищо, не вярвам в телефон Gimbal микро-кардана да е по-ефективен от стандартния 2-axis OIS



Публикацията е редактирана (29-02-20 13:06)

Отговори на това съобщение
 Re: Samsung Galaxy S20 и сравнения
Автор: hotsnail   
Дата:   29-02-20 13:14

ще го видим. Хубаво е да пробват подобни решения. Тея марки за това съществуват. Ако има смисъл догодина в топ моделите ще го има. Сега го пробват в по-евтините марки с малък пазар. Явно и инженерите имат съмнения.....може би не е толкова ефективността а по-скоро надеждността и постоянното качество на това решение ще са проблемни.

Отговори на това съобщение
 Re: Samsung Galaxy S20 и сравнения
Автор: Sassho   
Дата:   29-02-20 13:24

Мъхмъ, човек къде живееш?
Vivo продават в Китай повече смартфони отколкото Samsung за две години в световен мащаб.
Всъщност Vivo изгони самодоволните, надути куррейци
от горд и независим Китай[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Samsung Galaxy S20 и сравнения
Автор: hotsnail   
Дата:   29-02-20 13:32

баце иди пий едно кафе после пак прочети каква глупост написа.


Самсунг продават най-много телефони в света.

както и да делиш света няма как 1/2 от света или 1/5-та от света да е по-голямо от света.......

А Виво са поредната марка боклуци.

А и сега се оказва, че по-скъпия и бавен телефон на Самсунг от ултрата поставя рекорди по продажби дори в Китай....явно не ги разбираш много телефоните...



Публикацията е редактирана (29-02-20 13:34)

Отговори на това съобщение
 Re: Samsung Galaxy S20 и сравнения
Автор: hotsnail   
Дата:   29-02-20 13:48

Не знам дали обърна внимание, но на ултрата екрана е с параметри близки до скъп профи екран за редактиране на снимки.

Speaking of color modes, the Natural one is tailored to deliver accurate reproduction of sRGB content, and we measured an average DeltaE of 2.2 for our set of sRGB test swatches.

Китайските боклуци с каква калибрация идват казваш? Колко е delta E на вивото? Сигурно клони към 5 а?



Публикацията е редактирана (29-02-20 13:48)

Отговори на това съобщение
 Re: Samsung Galaxy S20 и сравнения
Автор: Sassho   
Дата:   29-02-20 13:48

Какво има толкова да му "разбираш" на телефона ?
Или е читав Хуалуей или недъгав Samsung.
Не искам да ме обвинявате в някакви пристрастия - всичките ми постове в темата са от Galaxy S9+, чудесен работен кон, мощен Exynos 9810, перфектен звук AKG колонки и слушалки и зелен дисплей.
Камерата е стандартна, не е нещо което да ти пречи да снимаш, ама не е и да се гордееш.
Накратко Samsung взимаш когато тръгнеш на рабoта или в тоалетната. В театър, парти или екскурзия се взима HUAWEI )))

Отговори на това съобщение
 Re: Samsung Galaxy S20 и сравнения
Автор: hotsnail   
Дата:   29-02-20 13:57

Ми какво да му разбираме...е го аз се заглеждам по мега ултра гига скъпия телфон, дето в крайна сметка ще е под 1700 лева. Щото висока цена, но има куп бонуси и план и т.н.

А паралелно с това доста по-смотания galaxy z flip, дето е 2900 лева и няма бонуси и екстри и под 2300 на дали има чалъм да го вземеш дори със скъп план се продават тонове и то за минути......та Самсунг дори са се притеснили, че не могат да направят достатъчно.....



Публикацията е редактирана (29-02-20 14:00)

Отговори на това съобщение
 Re: Samsung Galaxy S20 и сравнения
Автор: Sassho   
Дата:   29-02-20 14:12

Не трябваше да ме подсещаш за Фолда.

Поздрави за Samsung феновете от Пабло

Galaxy Fold само за 399$, но не от лакомите Самсунг.
Купи сега [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Samsung Galaxy S20 и сравнения
Автор: mmjm   
Дата:   29-02-20 14:34

Какво точно ще правиш в театъра с телефона?

Отговори на това съобщение
 Re: Samsung Galaxy S20 и сравнения
Автор: Sassho   
Дата:   29-02-20 14:38

Не знам, не съм театрален фен.
Предполагам в почивката ще Го извадиш да Го видят всички ))

Отговори на това съобщение
 Re: Samsung Galaxy S20 и сравнения
Автор: mmjm   
Дата:   29-02-20 14:48

Питам те, защото ти писа, че в театъра ще вземеш HUAWEI. Предполагах, че взимаш телефона с някаква конкретна цел, която аз не разбирам, когато ходиш на театър.

Отговори на това съобщение
 Re: Samsung Galaxy S20 и сравнения
Автор: kasad   
Дата:   29-02-20 16:22

Охльов, когато е бил голодомора не са правили ракети. И една гатанка, защо се е случил голодомора ама без дойчевеле пропагандизми м? Когато СССР е правел ракети или открива технологии за близкия космос голодомора няма... А искаш ли да ти вадя картинки за Голяма депресия в Средния запад м? Спорът е безмислен и да се върнем на темата, а тя е, че китайците отдавна изпревариха корейците в иновациите в мобилните технологии. Вече са първи по всичко там и дори за високочестотните екрани..

Отговори на това съобщение
 Re: Samsung Galaxy S20 и сравнения
Автор: Sassho   
Дата:   29-02-20 18:41

@mmjm ами идеята е да си покажеш (Хуя)вея, да му се порадват и останалите )))

Защото едно е да ти видят с....


съвсем друго с това [smilie7]




Публикацията е редактирана (29-02-20 18:43)

Отговори на това съобщение
 Re: Samsung Galaxy S20 и сравнения
Автор: hotsnail   
Дата:   29-02-20 18:44

Е тия двете недоразумения долу ще ще покажеш......самсунга е класи баце отгоре.

Харесал съм си го изчистен черен с черна кожа. Но може би ще си взема и оранжев пак кожен калъф за дните когато ходя на театър

Отговори на това съобщение
 Re: Samsung Galaxy S20 и сравнения
Автор: Sassho   
Дата:   29-02-20 18:49

Значи ти може да си харесаш и Цветанка Ризова, това значи ли че и ние трябва да я харесваме ? [smilie5]




Публикацията е редактирана (29-02-20 18:54)

Отговори на това съобщение
 Re: Samsung Galaxy S20 и сравнения
Автор: Sassho   
Дата:   29-02-20 19:00

Фамозния Mi Mix Alpha с All Around дисплей ревю - за цени няма да говорим понеже в нашия форум е проява на лош вкус. Накратко повече от достатъчна [smilie5]




Публикацията е редактирана (29-02-20 19:01)

Отговори на това съобщение
 Re: Samsung Galaxy S20 и сравнения
Автор: hotsnail   
Дата:   29-02-20 20:09

След някоя друга година тия ще са ми интересни. За сега хубави прототипи


https://www.io-tech.fi/wp-content/uploads/2020/02/huawei-mate-xs-ensituntumat-13.jpg




https://www.digital.bg/f/logo/905/860_967d8bb6e25544e9b0a07475f1d96fa9.jpg




https://mobilebulgaria.com/img/cms/621/695621.jpg



...и както и да го гледаме могат да се насерат китайците, но Самсунг не мое стигнат нито по продажби, нито по ерогномия, нито технология.....Да не говорим, че втората фирма по продажби пак не е китайска а е Епъл и......



Публикацията е редактирана (29-02-20 20:11)

Отговори на това съобщение
 Re: Samsung Galaxy S20 и сравнения
Автор: hotsnail   
Дата:   29-02-20 20:17

Я кажете микро СД карта каква да си взема за ултрата?

Мислих си нещо около 400ГБ V30 да не е абсурдно скъпа, но да има местенце? V90 има ли микроСД?

Самсунг или Сандиск?

ПП Един китаец потвърди, че със eSIM можеш да ползваш два номера и СД карта!!!! За хора с две карти само за това си заслужава да минеш на Ултра.....


ППП и Майкрософт скоро ще скокнат на тоя пазар. Малко са им странни нещата, но поне ще работят добре и са с Андройд! Те от дълги години партнират със Самсунг и явно са натрупали достатъчно собствен софтуер за да пуснат устройства....


https://fdn.gsmarena.com/imgroot/news/20/01/microsoft-surface-duo-preview-sdk/-727/gsmarena_001.jpg




Публикацията е редактирана (29-02-20 20:22)

Отговори на това съобщение
 Re: Samsung Galaxy S20 и сравнения
Автор: Sassho   
Дата:   29-02-20 20:28

>>>>>Я кажете микро СД карта каква да си взема за ултрата?<<<<<

Спри се моля те - рибата още в морето, Короната на прага ама Каква карта да взема [smilie18]

Някое EVO oт Samsung



Публикацията е редактирана (29-02-20 20:52)

Отговори на това съобщение
 Re: Samsung Galaxy S20 и сравнения
Автор: hotsnail   
Дата:   29-02-20 20:51

хмм абе за 70 евро т.е. 140 кинта намирам Сандиск 400GB

Към това клоня.

ама не мога да разбера дали телефона поддържа UHS-II. Най-вероятно не поддържа...ама ако поддържа, може би си струва да купя Лексар UHS-II макар за 120 Евро да е едва 128GB.

Има ADATA и TRanscend UHS-ii....

То най-хубави са прогрейд ама в Европа май няма микроСД-тата им.... 200МБ/с четене и писане

ProGrade Digital microSD V60

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2 ..  8  9  10 ..  20 ..  30 ..  39  40     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »