Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Dome за ГоПро 7черно
Автор: steffo   
Дата:   13-03-21 09:41

Здравейте,
Предстои ми почивка в Египет. Имам ГоПро 7черно. Ще ми се да пробвам подводно-надводни снимки с т.нар. приставка Купол /Dome/. Бих си я купил, но за момента влизането ми във вода с ГоПро е изключително рядко и не ми се струват оправдани едни 100лв за подобна приставка, която да използвам веднъж на 2-3-4г.
Затова търся да взема под разумен наем такава. Става дума за периода 03-12 Април.
 Re: Dome за ГоПро 7черно
Автор: LorDDemoniC   
Дата:   13-03-21 16:50

Аз мислех да подмина , но българина си е скрънзав г*з и тва е ... ше метне за почивка 3-4 бона , за 100 лв се замислил ... Ами продай го като се прибереш за 80 лв примерно ...
 Re: Dome за ГоПро 7черно
Автор: steffo   
Дата:   15-03-21 11:39

Благодаря за смислените коментари по-горе!

За момента още не е 100% сигурна тази почивка, заради карантината при връщане от Африка. Изчаквам 7-8дни, за да видя дали ще има промяна. Затова и търся такава приставка под наем. За купуване от някъде чрез поръчка, няма да имам време.

От по-смислени хора получих добро предложение за купуване!
 Re: Dome за ГоПро 7черно
Автор: menton   
Дата:   15-03-21 12:40

Някоя по-голяма чаша или купа от стъкло ще свърши работа....Икея е твоето място[beer]
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.